vabandus

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Suletud
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

vabandus

Postitus Postitas jaan kaera »

vabandan Karli ees eilse kirjutatud kommi pärast, mille keegi nii sõbralikult ära kustutas. Vabandan oma teadmatuse pärast, kuna hr. pääminister ütles eile välja, et päästjate keskmine palk on 9815 eeku. nii et Karl oli kuulnud palgatõusust, mina mitte. äkki keegi veel ei teadnud!! vabandan nende eest ka!!!
me lähme rukist lõikama...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

vabandan Karli ees eilse kirjutatud kommi pärast, mille keegi nii sõbralikult ära kustutas. Vabandan oma teadmatuse pärast, kuna hr. pääminister ütles eile välja, et päästjate keskmine palk on 9815 eeku. nii et Karl oli kuulnud palgatõusust, mina mitte. äkki keegi veel ei teadnud!! vabandan nende eest ka!!!
Alustuseks, minu karvane käsi kustutas selle maha. Edasi, kustutamise põhjuseks oli see, et positus oli mõeldud "Palgapakkumine Harjumaal" teemasse. Muid põhjuseid ei olnud. Seega jäägem teemasse. Seda on vist enne ka öeldud. Ja seda ütlen ka, et mõen aja pärast võtan ka selle teema maha. Ma olen niiii paha.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist