hr. Doktor

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

hr. Doktor

Postitus Postitas jaan kaera »

mõtlesin, et olen karmide meeste karmis jututoas, kus kannatus nii ruttu ei katke ja taluvus on suurem kui lihtsurelikel. tuleb aga välja, et olen sattunud aadlipreilide balletikooli, kus kõnnitakse kikivarvul. ei leia, et oleksin eile teemast mööda pannud. edu Teile kõigile ja hr. Doktor võib mind liitunute nimestikust kustutada.
me lähme rukist lõikama...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Ole nüüd imerahulik :wink: Ma tegin tehnilise märkuse. Tehniline märkus tähendas seda, et sama teema alla kuuluv positus tuleb panna sama teema alla, mitte teha sinna ebamäärase pealkirjaga täiendavat teemat. Ma olen seda enne ka korduvalt öelnud. Kavatsen ka edaspidi kustutada teemasse mittepuutuvad postitused. Ka seda olen ma korduvalt öelnud. Ja ei pole ma mitte olnud terava vaidluse vastu. Ühtegi kasutajat ei ole ma kunagi kustutanud v.a. enda poolt loodud testkasutajate kontod. Ei hakka seda tegema, kuna ei näe selles väga suurt mõtet. Õigpoolest pole sellel ülepea mõtet.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist