Kirjutiste tsenseerimisest!

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Kirjutiste tsenseerimisest!

Postitus Postitas kalifa »

Mul hakkab tekkima tunne, et keegi modedest hakkab vist akadeemiat lõpetama ja juhtkonna paati kolima. Kord juba pani päästeamet foorumi kinni, sest ei sobinud lugeda seda, mis lihtrahval mureks, eks selle foorumiga juhtub varsti vist samuti!
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Teadsin, et selline teema tekib, kui teatud teema lukku panin. Ei ole kellelgi plaanis seda foorumit kinni panna, aga pole plaanis ka lasta sel lasteaiaks minna, sest tegemist on ainsa selleteemalise foorumiga Eestis. Mis puutub su postituse esimesse poolde, siis sellega sa VÄGA puusse ei pannud, kuid õnneks/kahjuks minuarust ei puutu see praegu asjasse.

Foorumi kasutamiseks on meil olemas 5 lihtsat reeglit. Püüame neist ikka kinni pidada.
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas kukekas »

Selleks vistv ongi tehtud selline rubriik nagu "vaba teema",et koik saaksid seda öelda mis südamel.Aga kui ei siis kaotab foorum oma mõtte kui peab ainult käsitlema probl. mis modedele meeldib.Või oled sa Hr.Kärner Pärnust suuniseid saanud millest tohib jutt olla.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Foorumis võib käsitleda kõiki teemasid, mida süda lustib, kuid tuleb kinni pidada lihtsatest reeglitest. Mis siin keerulist on? Selleks ongi foorumil moderaatorid, kes jälgivad, et reegleid täidetaks. See foorum on kõigile Eesti päästjatele ja pole vaja seda siduda ühegi konkreetse päästeasutusega.
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Postitus Postitas Klamber »

Kui aga modede silmavaatega postitus ei klapi siis-klõps lukk ette!!!
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

No türbel! Lugege need reeglid läbi! Kui on vaja sõna võtta , siis püsige teemas või tehke selleks uus teema. Muud keerulist polegi. Probleem tekkis sellest,et mindi teemast kõrvale.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Poolitasin ja avasin teema. Nüüd võite Põltsamaa kohtumise teema alla kirjutada, mis siis ka head räägiti.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Piisab mul vaid natuke ära käija kui mingi õnnetus juhtub. See oli vist L. Meri :)
Mis lahti, ma pole mõnda aega foorumis olnud?
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Doktor kirjutas:Piisab mul vaid natuke ära käija kui mingi õnnetus juhtub. See oli vist L. Meri :)
Mis lahti, ma pole mõnda aega foorumis olnud?
Eks oma lapsukeste eest peab ikka pidevalt hoolt kanda!
mõtetes olen veel Teiega!
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Postitus Postitas manivald »

Kui keegi päästjatest soovib anda süsteemile suuremat panust läbi akadeemias õppimise siis automaatselt tõmbab ta enda peale kõigi teiste "mitteakadeemikute" viha. Milles seisneb fenomen?
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka »

Selles,et tavaliselt on mingi lolluse väljamõtlejad just noored akadeemikud.Ja tänu sellele pannaksegi kõik akadeemia lõpetanud ühte patta,kuigi ma usun,et pooled või rohkem akadeemikuid on ikka "normaalsed",aga eks ütle vanasõnagi:tilk tõrva meepotis,rikub kogu poti.
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Postitus Postitas speyactilus »

Doktor kirjutas:Piisab mul vaid natuke ära käija kui mingi õnnetus juhtub. See oli vist L. Meri :)
Mis lahti, ma pole mõnda aega foorumis olnud?
täpsustus et see oli vist hoopis M. Laar ... aga ärge sellepärast nyyd seda teemat lukustage äkki tahab keegi midagi teemakohast kah kirjutada
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

speyactilus kirjutas:
Doktor kirjutas:Piisab mul vaid natuke ära käija kui mingi õnnetus juhtub. See oli vist L. Meri :)
Mis lahti, ma pole mõnda aega foorumis olnud?
täpsustus et see oli vist hoopis M. Laar ... aga ärge sellepärast nyyd seda teemat lukustage äkki tahab keegi midagi teemakohast kah kirjutada
Kes iganes Sinu varjunime taga ei peitu, aga kirjavahemärke peaksid ometi tundma. Mina paneks tsensuuri peale Sinu kirjutustele.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Postitus Postitas speyactilus »

kalju kirjutas:
speyactilus kirjutas:
Doktor kirjutas:Piisab mul vaid natuke ära käija kui mingi õnnetus juhtub. See oli vist L. Meri :)
Mis lahti, ma pole mõnda aega foorumis olnud?
täpsustus et see oli vist hoopis M. Laar ... aga ärge sellepärast nyyd seda teemat lukustage äkki tahab keegi midagi teemakohast kah kirjutada
Kes iganes Sinu varjunime taga ei peitu, aga kirjavahemärke peaksid ometi tundma. Mina paneks tsensuuri peale Sinu kirjutustele.
teeks ettepaneku siin foorumis kõik ära tsenseerida ja teha uus foorum - Eesti Filoloogide ja Eesti Keele Grammatika Asjatundjate ja Eesti Keele Õigekirja Tundjate ja -Kirjutajate ja Teemekohaste Postituste Postitajate Foorum

to kalju: gaad deem otsi eesti keele õpik siis 17kndaks välja ja 18gndal koos õpime :D
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist