Ei mingeid spämmbotte

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Ei mingeid spämmbotte

Postitus Postitas hjarg »

Siin sul pooled kasutajad on spämmbotid, eks? :p

Et vältida uute regamist, siis lisa foorumile selline plugin nigu Textual Confirmation. Esitab registreerijale lihtsa küsimuse, mille saad ise määrata. Näiteks "Kelle foorum see siin on?" ja vastusevariandid päästjate, pritsumeeste jne jne. Botid nii intelligentsed ei ole, et sellele vastata ja jooksevad umbe.

http://bbantispam.com/tc/

Vaata ise järgi.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Spämmerite kontod olen pidevalt välja rookinud. Kuus korra või nii, mul on selleks isegi üks programmijupp foorumi sees jooksmas. See on võrdlemisi lihtne. Õnneks ei ole see foorum siiski nii tuntud, et kontosid muudkui tekiks. Mis puutub küsimuse lisamisse, siis praegu ei viitsi enam koodi modima hakata. Ootan phpBB 3. versiooni limumist. Praegu on väljas RC 4. Ehk varsti jõuab. Sellega peaks captcha kaasas olema. Aga aitäh hüva nõuande eest.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ei mingeid spämmbotte

Postitus Postitas Andreas.R »

Kas teema on jälle üleval ja uued adminnid ei pööra asjale tähelepanu?
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ei mingeid spämmbotte

Postitus Postitas Andreas.R »

Keegi kes juhtub praegusi adminne tundma võiks minu poolt korraliku "litriga" tervitada (annan teinekord tagasi). Kui mina ennast foorumisse registreerisin tuli küll heakskiitu kaua oodata ja nagu aru saada tegi Doktor lubamisega ometigi vea! :P Praegu aga näeme veel mõttetumaid "kolleege" foorumit risustamas ja ei mingit reageeringut! Hallooo! Küsige teadjamatelt nõu kui ise ei oska... Tahaks kohe Jaan Kaer´a tsiteerida... :mrgreen:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ei mingeid spämmbotte

Postitus Postitas Andreas.R »

Ja ka kell on endiselt vale! Väheoluline küll - aga ikkagi! Näitab suhtumist! Sitanäpud! :twisted:
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist