Foorumi populariseerimine

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

Küsiks kasutajate käest nõu, kuidas päästjaid siinsest foorumist paremini teavitada? Ühes kui teises teenistuse postiloendis on see info liikunud, kuid mul on tunne, et see info siiski väga ei liigu. Kuidas teavitada komando koosseise.

Ühe võimalusena tuleb pähe komandodesse kirjade saatmine, aga see ei ole vist ka väga efektiivne. Päästeameti lehel on link olemas, aga natuke kõrvalises kohas

Ja lõpetuseks väike palve. Ehk räägite foorumist oma sõpradele ja kutsute kasutama. Seltsis on segasem.
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Postitus Postitas speyactilus »

kui sa just seda veel teinud ei ole siis .. saada kõigile kom.pealikele kiri ... need siis räägivad ehk edasi ...ehk...
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Mina arvan, et pole tarvis väga kiirustada, küll aja jooksul foorum populaarsust kogub, pea iga päevaga tuleb uusi liikmeid juurde. Üks võimalus, mis ma muidu välja mõtlesin oleks väike kirjake SKA Päästekolledži referendile, kes kõigile Päästekolledži üliõpilastele selle edasi saadaks. Sealt läheks info laiali päris mitmes suunas :)
Kristo
Postitusi: 57
Liitunud: 19:20, 30 01 2006
Asukoht: PEPK KLK
Kontakt:

arvan

Postitus Postitas Kristo »

et sellise asjaga pole vaja referenti kiusata. saab ka ise selle asjaga hakkama
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Tohoh! Konksi, Sa oled ka lahe mees! Kõige rohkem suhtleb ju meestega kompealik. Miks Sa siis ei helistanud meid läbi, või saatnud meili, et selline foorum olemas? Lahe kutt. No nüüd siis levitan seda aadressi Harjumaal. Tore kutt! Levitage kõigepealt tuttavate seas ka.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Eelmise postituse vaimus kutsun kõiki veelkorra ülesse oma kaasvõitlejaid foorumist teavitama.

Korra tekkis isegi mõte korjata teenistuste kodulehtedelt e- posti aadressid kokku ja siis neile kiri saata. Et aga mul endal on igasuguse võõrposti suhtes suur umbusk ja võib- olla see inimene ikkagi ei soovi oma e- postkasti sellist kirja, siis jäi see saatmine ära.

Muuseas olen märganud, et meil on suhteliselt palju külalisi ehk registreerumata lugejaid, nii et ehk on kasutajaskond pisut suurem kui registreerunute arvu järgi paistab.
konks
Postitusi: 26
Liitunud: 15:18, 11 01 2006
Asukoht: Vanemuise 64
Kontakt:

Postitus Postitas konks »

Tekkis küsimus, et ei tea, millised on uuemad sõnumid. Kui kasutajaks ei registreeru,siis ei näegi. Nii et jõudu!
kõigi maade pritsumehed ühinege
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Lugu on sealmaal, et õigepea on sellest tarkvarast, mida me siin foorumis kasutame ilmumas uus versioon. Tarkvaraks on siis kõik see, mis Teie jutu kenasse sinakasse kasti paneb, Vigurnäod nähtavaks teeb jne. Sellega seoses tahaks ülese panna ka uue foorumit iseloomustava pildi. Logo kui soovite. Kui kellegil mõni hea pilt, joonistus vms. mis võiks foorumit ilmestada, siis oleks selle pildituppa laadimine teretulnud.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas sosku »

Uues versioon on päris kena. Kui eile foorum mingil ajal "maas" oli, jõudis peast üks kuri mõte läbi käia.. No nagu Venemaal, kus tsensuur kägistab sõnavabadust.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

sosku kirjutas:Uues versioon on päris kena. Kui eile foorum mingil ajal "maas" oli, jõudis peast üks kuri mõte läbi käia.. No nagu Venemaal, kus tsensuur kägistab sõnavabadust.
:) Ei olnud nii maas midagi. Uue versiooni paigaldamiseks oli vaja kasutamine ajutiselt peatada.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Andreas.R »

Kui nii edasi läheb siis lööme varsti kasutusrekordi üle! :D Hetkel lugemas 11 nägu (vabandan, et nii umbisikulisel! :roll: )...
Abiteenistuja
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas keeletu »

eksisid andreas-hoopis 12 morni nägu [-o<
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

Kinnitust on leidnud asjaolu, et inimese paneb liigutama vaid omakasu. Täpsemini mure enda pärast. Nüüd kus järjekordne jama teenistuses uksele koputab on inimesed aktiviseerunud ja.... foorumi külastatavus on viimase nädalaga tõusnud 43% :!:

P.S
Ma ei ole irooniline, konstanteerin vaid tõsiasja.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas kalifa »

Paneme asja veel paremini käima- lükka vaid takka! Paneme selle foorumi infolehe kõigi aktiivsete üksuste infotahvlile!
mõtetes olen veel Teiega!
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas pealikk »

Tööl olles mehed kysivad teineteise käest mis värk on :idea:
minaolen neid just siia suunanud ja otsima pannud infot kogu hetke jama suhtes ja ka foorumi olemasolust paljud ei teadnud :!:
Ja tagasiside on tulnud positiivne et asi on foormuis paremini lahtiseletatud ja ka muud infot saadud...ja kes teab ka äkki ka juurde lisatud oma nägemus asjast ja ettepanekud :wink:
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist