Võim foorumis on vahetunud :)

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Doktor »

Mõnda aega tagasi avaldasin soovi foorumi omaniku staatusest loobuda. Internetis on üldiselt kombeks, et foorumi võtab üle keegi teine pikaaegne kasutaja. Muidugi on ka oluline aktiivsus ja muud tegurid. Meil läks nii, et foorumi said enda kätte Klamber ja Montgo. Küllap nad ise räägivad mida nad kavatsevad teha ja millised nende juhtmõtted on. Mina olen tänasega tavaline kasutaja. Administreermis- ja modereermistööd enam ei tee. Kavatsen esialgu mõtete avaldamist jätkata eks näis mis tulevik toob. Tehnilisest küljest tähendab see seda, et kui Te soovite midagi foorumisse ülesse panna, mida foorumi kaudu teha ei saa (video, suur fail jne.), siis aitavad juba nemad.

Olen rahul, et foorum ikka edasi töötab ja loodan, et selline koht annab pritsimeestele jõudu üksteise eest seista.

Tavaliselt antakse ikka ka soove teele kaasa. Mina soovin uutele tegijatele seda, mida juba nelja silma vestuses soovisin. Kui avaldatakse survet foorumi "tonaalsuse muutmiseks", siis lõpetage parem ära, kuid ärge andke järgi.

Tikk räästasse
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalju »

Kahju. Nüüd mul pikka pidu siin pole. Veab kirjaoskamatutel!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Andreas.R »

Jumal tänatud, et te siin olete...! Soovime siis uutele vanadele tegijatele jõudu vankri õigel teel hoidmiseks - eks vedama peame ju kõik koos! Õnneks ei saanud teoks juba vahepeal õige kiiresti süvenev kartus, et aprillist "pood" kinni läheb! Ootame huviga milliseid uusi mõtteid ning suundumusi Klamber ja Montgofoorumi tüüri juures olles kaasa toovad. Hr. Klamber kes on ennast määratlenud Lõunamaalaseks ja ei paikne ilmselt kaugel kõigi poolt lugupeetud M.K.´st (sellest annab aimu tema poolt "ülimuste" suhtes kasutatud väljend "Võll", mis omane ühele teatud lõunamaa osale) tõstab ehk selle regiooni päästjate suuremat huvi ja indu teemadel kaasarääkimiseks. Hr. Montgo, kui ta vähegi vastab enda poot valitud kasutajanime algsele/ajaloolisele omanikule (kelleks võiks olla üks Briti väejuht, kes kõrbehunt Rommelile säru tegi) ei tohiks ka just papist poiss olla! Nii, et andke tuld!

Üheskoos võiksime teha Doktorile ühe suure aplausi =D> ja teda ka edaspidi õhtupalvustel meeles pidada! [-o<

Ja lõpetuseks ikka - minu positiivne programm Suurtel ja äsja valituks osutunud juhtidel on ajaloos ikka olnud kombeks oma tugevuse näitamiseks pahad puurist välja lubada! jaan kaera võiks amnestia korras "vabaks" lasta! Muidu kirjutab veel poolteist kuud "sahtlisse" ja sellest aina sapisemaks muutub. :wink:
Abiteenistuja
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalju »

Toetan Kaera Jaani vabastamist!
Bännige parem seda "spetacylust", kes ei suuda "ü"-tähte selgeks õppida!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Eks see kell siis mullegi löönud ja annaks ka meeleldi uutele jõududele uuteks suundadeks ruumi, meeldiv oli siin aktiivselt toimetada- nüüd siis ehk vaid rubriigis "lahkunute nägemused".
Ega kõrvalseisja suudagi süsteemi palju parandada, võib ehk vaid avalikumalt rääkida!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Hakkavad vist meie vabale foorumile juhtkonna päitsed pähe minema, kunagi oli selline ka päästeameti lehel, paraku suri välja! Eks uued juhid ise otsusta, kuidas edasi- suund igatahes vastupidine!
Sellise kitsa ringi foorumi saatust võite näha kiirabi foorumis, mis ei suudagi ärgata!
mõtetes olen veel Teiega!
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas sosku »

Miks osa teemasid ära on kustutatud? :x
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas janark »

kalifa kirjutas: Sellise kitsa ringi foorumi saatust võite näha kiirabi foorumis, mis ei suudagi ärgata!
Kus see kiirabi foorum asub?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

janark kirjutas:
kalifa kirjutas: Sellise kitsa ringi foorumi saatust võite näha kiirabi foorumis, mis ei suudagi ärgata!
Kus see kiirabi foorum asub?
Eks vaadake ise, kas sellist foorumit me siis tahamegi!
http://www.tehnik.pri.ee/foorum/index.p ... d2d30d6138

Ma kindlasti tunnustan ka kiire abi foorumi tegijaid, kuid paraku ei ole see saanud sellist hoogu sisse.
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas janark »

No päästjate hulgas on ju palju ka kiiruka töötajaid, tehke siis reklaami ka sellele foorumile!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Avastasin praegu, et minu postitused on keegi siin omavoliliselt tsenseerinud ja kustutanud, samas pole adminnid suvatsenud siin ühelegi küsimusele vastata, ehk teisisõnu ignoreeritakse kasutajaid!
Kuidas soovite: kui Teie arvates on parem arutluste koht ajakirjanduses, kus kommentaarides siis saab kõigile oma arvamust avaldada, siis eks sellised ajakirjanikud ole ka olemas, nagu isegi olete viimasel ajal näinud.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Selle foorumi adminnid ei julge küll mind kustutada. Nõrgad! Hähhh. \:D/
:smilefinger:

Ega Sa pole julgend ka midagi öelda, eks tuleb natuke tulevikule ka mõelda!
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :(

Postitus Postitas janark »

Ma loodan, et praegustel adminnidel jätkub ka lõpuks julgust, kui nad ei suuda/oska/jõua/saa/taha selle foorumiga tegeleda nii, et see ka edasi areneks, teha sama samm, mille Doktor verd tilkuva südamega pidi tegema.

Edit: Doktor, Doktor, mida sa teed ...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Teen ettepaneku selle foorumi kulude katteks luua väike rahaline fond, et sinna saaks vabatahtlikult annetusi teha ja selle raha eest natuke mahtu suurendada, et need pildid, mida sündmustel kõikvõimalike vahenditega tehakse , ka soovi korral siia üles panna, hea ju mõnda tuttavat näha. Ootaksin adminnilt arve numbrit ja hinna kalkulatsiooni!
mõtetes olen veel Teiega!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Sarka »

Mis mõttes kalkulatsioon?Kas raha küsitakse postituste järgi,või kuidas sa seda mõtled?
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist