Võim foorumis on vahetunud :)

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Sarka »

jne jne, mina arvan,et tähtis pole mitte teemade ümerpaigutamine või aegunute kustutamine,vaid külastatavus ja osalus.See näitab,kui tõsiselt asja võetakse,või mis?
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Siim »

Sarka kirjutas:jne jne, mina arvan,et tähtis pole mitte teemade ümerpaigutamine või aegunute kustutamine,vaid külastatavus ja osalus.See näitab,kui tõsiselt asja võetakse,või mis?
"Most users ever online was 23 on 15.11. 2007. 20:00" eks see oli siis tippaeg foorumis, vähemalt külastatavuse osas. Postitamiste osakaal on vastavalt teemadele, näiteks see viimatine teema, mis täna hommikul "Vaba teema" all tehti on kogunud juba ca. 10 posti, kuid postitajad on ikka ühed ja samad inimesed, samas on foorumis 294 kasutajat... #-o :D paneb mõtlema see arv, või mis?!
Selleks ongi vaja värskendust ja uut ärkamist, et tärkaks taas huvi?! Reklaami?! Suust-suhu reklaam pidi kõige tõhusam ja odavam olema ju...võib-olla on komandosi, kus ei teatagi sellest foorumist midagi :?: :!:
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Sarka »

Õige,siit idee Kalifale,Perepäevadel kõigile flaier pihku ja registreerima.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Andreas.R »

siim089 kirjutas:Reklaami?! Suust-suhu reklaam pidi kõige tõhusam ja odavam olema ju...võib-olla on komandosi, kus ei teatagi sellest foorumist midagi :?: :!:
Mnjah! Naisterahvaste hulgas :wink: võiks küll pakutud moel foorumit tutvustada aga ilmselt komandodes suhtutakse sellesse tõrjuvalt... 8)
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Ma ei tea, kui palju suutsin Lilleküla foorumit antud perepäevadega tutvustada, kuid kahjuks on see foorum liiga avalik, et kitsama ringi infot levitada. Kindlasti on perepäevadega seoses võimalik asja tutvustada ja see ei lähe eriti kulukaks.
Kuu lõpu komandode ringsõidul võtan reklaampaberid kaasa, eks midagi ikka aitab.
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Doktor »

Foorumit käivitades oli mul mulje, et mehed soovivad teiste omasugustega suhelda, infot vahetada. Eesmärk oli läbikäimise soodustamine. Infovahetus. Registreerunute arvu poolest ei ole meil midagi häbeneda. Täitsa korralik inimsumm. Paraku. Arutelu on vähe ja eriti vähe on seda teemadel (päästetööd, tehnika) mille kohta igaüks peaks midagi öelda oskama. Miks? Ega täpselt ei tea. Mõned põhjused ehk...
  • Ei osata arvutit kasutada;
  • Juhtkonna ja reapäästjate vahel hõõguv vastuolu põhjustab mõtteviisi "ma teen oma minimaalse ära ülejäänud mingu...;
  • Kaadrivoolavus;
  • Hirm juhtkonna ees, koos hirmuga oma peaga mõelda;
  • ...
Ajapuudus ei ole vabandus. Komandos on aega küll.

PS. Kunagi oli plaan luua mingi wikipedia taoline lehekülg, kus siis igaüks saaks kirjutada oma seisukoha tuletõrje tehnikast. Panna juurde jooniseid, pilte, artikleid ristviidata jpm Ma ei ole seda mõtet lõpuni maha matnud, kuid tõenäoliste tegijate vähesuse tõttu ei ole siiani käima lükanud.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist