Võim foorumis on vahetunud :)

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Sarka kirjutas:Mis mõttes kalkulatsioon?Kas raha küsitakse postituste järgi,või kuidas sa seda mõtled?
Ma mõtlen seda nii, et me kõik kulutame siin omal vabal tahtel aega, kuid vaid admin peab kulutama ka raha ja samas peab ka mingi korra tagama, serveri mahu maksma jne. Mina oleks nõus seda osaliselt korvama ja kui võimalik, siis edasi arendades ka mahtu suurendades muutma rohkem interaktiivsemaks.
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas jaan kaera »

teremehed.

ei või võimalik olla - ma jälle "türmist" väljas!!! pole hullu, püüan edaspidigi põhjust anda. kurat, vahepeal põletati jälle Vihterpalu maha - ma pidin seal eelmine kord (97) otsad andma ja endine Harju boss -Laur _lasi mind koos meeskonnaga päevapealt lahti(polnud tema sõnade järgi vajalik isegi avalduse kirjutamine), kuna sõitsime suitsutsoonist välja seda paari tundi magama, mis meile pärast päevläbi rügamist ja päevläbi näljutamist, lubati.
Laur viidi, muide, pärast minu lahtilaskmist, kuuks ajaks suitsumürgistusega haiglasse, sest TEMA jaTEMA staabitöötajad pidasid õigemaks ööbimist pealetriivivas suitsutsoonis.
juhtimise võttis tookord üle Mati Raidma - ja edukalt...

edu kõigile - mõnus, et pudelist väljas!

terviseid sm. klaosele, kes ilmselt seisis mu senimaani kestnud aresti taga, aga kui ei, siis vabandan, et minu "endine pritsumehe mõistus" on, nagu ta on...
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas jaan kaera »

ärge laske seda foorumivärki mögaks - ma pikka aega ei saanud seda siin toimuvat isegi lähedalt vaadata, aga ega erilist huvi enam olegi - etapp on läbitud. kui soovite, et paras pinge võiks ikka olla, öelge tõtt ja õigust ja otse näkku - seda NAD EI KANNATA!!!
au "sõber" Klaosele - temaga diskuteerimine pakkus ka mittetartumeestele aeg-ajalt sp. - likku hasarti.
kahju ainult, et lõpuks lõid ikka ja alati välja põhiteesid (nagu Leninil) - MINU arvamus, ja VALE arvamus...
aga ega sest pole midagi...
olen TEILE eelmistelgi aastatel HEAD JAANIPÄEVA soovinud, soovin nüüdki!!!

ja rahulikku... (pipart mulle keelele...)
me lähme rukist lõikama...
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas manivald »

Andke mulle andeks, aga minu arust on mögaks teinud selle foorumi kahe ekspäästja vahetpidamatu kriiskamine, mille kõrval praeguste päästjate postitused on jäänud tahaplaanile ja tegelikult asja, mida võiks ja peaks ajama, seda ei toimu. Kui keegi millegagi väjagi tuleks, siis kohe suudetakse see läbi ülemuste sõimamise ja laimamise maha materdada ja muud midagi. Ma pakun, et lugejad käivad foorumit külastamas selleks, et näha kas nüüd ekspäästjad on jälle midagi koomilist siia "juturaamatusse" kokku kirjutanud. Sellisena see foorum välja sureb ja olgem ausad, ongi juba surnud. R.I.P.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas jaan kaera »

tere!
Sul õigus manivald, pärast Doktori lahkumist, kes meid kõiki kenasti ohjes hoidis, on kõik siintoimuv mögaks muutunud. äi pole enam, kelle manitsevat-rahustavat sõna kuulata ja kelle järgi joonduda.
et teil - tõelistel, andunutel, missioonitundest edasiteenijatel rahulikum oleks ja expäästjate kommentaaridest süda peris pahaks ei läheks, lõpetan kommenteerimise, experimenteerijate suhtes igasugu kriitika ja ei ütle iialgi ühtegi paha sõna TEIE silmapaistvate juhtide kohta.

soovin Teile kõigile - ikka rahulikku!

P.S. mida teine ex teeb, ei ole minu rida. aga ütlen Kalifale siiski oma arvamuse - lõpeta, see on lootusetu üritus, seda mammutit, pärast tuhandeaastast surma, ellu ei ärata.

P.P.S. loodan, et oma mõnusaid arvamusavaldusi lubate, edaspidi, ikka natukene piiluda.
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Ma olen väga liigutatud mulle osaks saanud pöördumise eest!
Lehitsesin siin teemasid ja jõudsin järeldusele, et olen siiski suutnud natuke Teid kirjutama ärgitada, milleks ma siin ka toimetasin. Kuna Doktor ei saanud võimu, vaid see jäi Klaose mõju alla, siis on vist tõesti parem, kui see siin kõik soiku jääb, edasi võiks muidugi sirvida saada, vahest ajaviiteks meenutada neid pöördelisi reforme!
Soovin siis edu Teile sokkide triibu ja valge pluusi üle arutlemisel, mis kindlasti on tähtsam, kui mingi endise pidev targutamine!
Foorumi lugemine ja siin kirjutamine on siiski vabatahtlik ja ma ei ole siiani leidnud peale Kalju kedagi, kes minu kirjutistes avaldatu valeks tunnistaks. Mõnede inimeste arvates on süsteemis muidugi "minu arvamus ja vale arvamus!"
Edu Teile siis paremate kirjutiste väljamõtlemisel!
mõtetes olen veel Teiega!
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Klamber »

kalifa kirjutas: Soovin siis edu Teile sokkide triibu ja valge pluusi üle arutlemisel, mis kindlasti on tähtsam, kui mingi endise pidev targutamine!
Targutamine on tarkuse ema! Andke aga minna!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Andreas.R »

Teen adminnidele ettepaneku tõsta "vabas teemas" lahkunud kolleegidele kirjutatud järelhüüded teema "IN MEMORIAN" alla - muidu muutub meie foorumi üldpilt pikapeale liiga morbiidseks... Samas on igati tervitatav algatus ametlikud nekroloogid siia üle tuua - need mehed väärivad seda, et neil oleks meie kõigi virtuaalne hüvastijätulehvitus teel pilvepealsesse komandosse! Aga ikkagi võiksid nad olla ühe teema all...
Abiteenistuja
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas janark »

Tundub et foorum on jäänud ühe mehe hallata, kes sel aastal pole kordagi isegi sissegi loginud, seega pole mingit lootust et keegi teemasid sinna-tänna tõstma hakkaks. Siinkohal Doktorile, kui foorumi loojale üleskutse leida uued ja paremad tegijad.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Doktor »

janark kirjutas:Tundub et foorum on jäänud ühe mehe hallata, kes sel aastal pole kordagi isegi sissegi loginud, seega pole mingit lootust et keegi teemasid sinna-tänna tõstma hakkaks. Siinkohal Doktorile, kui foorumi loojale üleskutse leida uued ja paremad tegijad.
Kas nüüd mina või keegi teine, aga mul on foorumi toimetajatele tõsine küsimus, kas ei viitsi toimetada, või milles see probleem on?
Praegu on lahti mitmeid täiesti ebaõnnestunud, sellest ja teisest pajatavaid teemasid. Miks ei toimetata, ei tõsteta ümber?
Kas on plaanis foorum sulgeda? Viimast siis niiöelda aeglase koolemise hinnaga. Kas uude päästeportaali, vahepeal oli üleval ka tuleb uus foorum ja seda ei ole enam vaja? Ja palun rääkige oma kasutajatega. Foorum on ikkagi kasutajate jaoks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Aastad need kiirelt lähevad.
Foorumi algne idee, ühendada mõttekaaslasi teatud muudatuste vastu, on jäänud minevikku. Kes läks, on kaugenenud, kes jäi, on olukorraga leppinud. Puudub ühendav edasiviiv jõud!
Palju mõjus ka see modede piltide blokeerimine- eks raha eest mahtude suurendamine pani mõtlema ja väljund tekkis pildigalerii näol- see aktiivne potensiaal on läinud mujale- saame vaid näha, millest ilma jäime!
Samas on lugemise õigus kõigil külastajatel ja uue konto loomise õigus kõigil soovijatel, mis välistab siin ametkondlikuks kasutamiseks teada olevate uudiste levitamise, jääbki vaid üldsõnalise info edastamise roll ja see ei paku süsteemis töötajatele palju pinget. Just täna võtsin teema üles tulekahjul kustutajatega, tundes huvi, kas foorumis käite- vastus: kunagi sai loetud- ütleb nii mõndagi! Info voog on alla käinud, enam ei viitsita lugeda!
Kindlasti on oma jälje jätnud ka juhtkonnale lähedal olevate isikute sõnavõtud, mis üleolevalt naeruvääristavad lihtpäästjate mõttekäike-mida Teie seal üldse teate! See kukkede tants kestab edasi ja pole silmapiiril sellist autoriteeti, kes uue-eesti akadeemikud maa peale tooks- päästjaid on vaja vaid selleks, et need tüütud tukiloputused tehtud saaks.
See foorum saaks ehk elu veel sisse, kui kitsendataks lugejate ja kirjutajate ringi, kus teatud teemad ei avane suvalisele sisenejale, taastataks piltide edastamise võimalus(ma ju soovisin maksta mõne kuu mõned kümned kroonid, mind see vaesemaks ei tee),et suurendada objektiivsust ja teha see uuesti päästjate seas populaarseks.
Registreerumise kriteeriumiks oleks praeguse või endise päästekeskuse(komando) mainimine, mis tagaks mingil määral isiku tuvastamise ja kaaslaste järelvalve- ma arvan, et minu isikut teab siin kasutajatest vähemalt kümmekond ja see paneb ka väljaütlemistele vastutuse.
Kui leidub meie hulgas inimene, kes sooviks piisavate netioskuste ja päästeteadmiste olemasolul selle foorumi veel käima lükata, võiks ehk ühendust võtta Doktoriga ja mode staatuses siin vähe uuendada- kahju nagu aastate mõttetööd sulgeda!
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa kirjutas:Aastad need kiirelt lähevad.

Just täna võtsin teema üles tulekahjul kustutajatega, tundes huvi, kas foorumis käite- vastus: kunagi sai loetud- ütleb nii mõndagi! Info voog on alla käinud, enam ei viitsita lugeda!
Muude kalifa mõtetega nõus - sellega mitte. Vähemalt viimasel ajal on lugemus minu pilgu läbi kõvasti suurenenud - statistilisi numbreid küll ei tea aga üpris tihti isegi kolm- neli kasutajat teemasid sirvimas... Küllap on praegused keerulised ajad (lugege komandodesse jõudnud Peadirektori läkitust: palgakärbe vs. koondamine :^o ) selle huvi tinginud. Samas ei julge keegi midagi arvata (või siis tõesti oma arvamus puudub) isegi nii anonüümseltki mitte kui enamus kasutajaid on... =D>

Ja taas läbi huumoriprisma: Kas kalifa´st on saamas kõigile teada nõukaaegse tuletõrjuja võrdkuju kes imepäraselt pea igal põlengul kohal ja ikka ligi trügib ning tahab muljetada kuidas tema 53 või siis žilliga...
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas kalifa »

Andreas.R kirjutas: Ja taas läbi huumoriprisma: Kas kalifa´st on saamas kõigile teada nõukaaegse tuletõrjuja võrdkuju kes imepäraselt pea igal põlengul kohal ja ikka ligi trügib ning tahab muljetada kuidas tema 53 või siis žilliga...
Kes mind teab, see nii ei arva! Astu perepäevadel ligi, saame ka muljetada. Mõni fraas töötegijalt võib olla rohkem väärt, kui juhtkonna pühadekõne, kahjuks Kalju õpetas mind, et "naiste saunajutte" ära levita!
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa palun pööra tähelepanu n.ö. "peenikesele kirjale lepingu 3´l lehel" - see oli läbi huumoriprisma... :D
Abiteenistuja
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Võim foorumis on vahetunud :)

Postitus Postitas Siim »

Doktor kirjutas:Kas uude päästeportaali, vahepeal oli üleval ka tuleb uus foorum ja seda ei ole enam vaja?
Päästeportaali, kui sellisesse, pole vähemalt ametlikult ja kirjalikult kuskil mainitud, et eraldi foorumi loomise plaan oleks. Mina leian, et pole mõtet dubleerida kahte sama sisuga asja...teine asi on aga jah foorumi olemus, mille üle Te siin olete arutelu pidanud viimastel päevadel ja mille ma nüüd avastasin. Kindlasti, kui praegustel foorumi juhtliikmetel on on isu kadunud foorumiga tegelemiseks, siis annab kindlasti läbi rääkida näiteks, et pole absoluutselt võimatu, et me võime ka selle asja kombineerida Päästeportaali olemusse (uudisteortaaliga läheb lubatust veel kahjuks kauem aega ja seda veel sügiseni kindlasti :( :oops: ).
Ma tean, et Teile eriti ei meeldi reformid, aga siis ma ütleksin kohe ära, et ma näeksin ette foorumis ka kerget reformi ja kaotaks ära tühje teemasid ning ühtlustaks ja seosks need teiste teemadega kokku, et püsiks loogiline seos aga samas ei oleks foorum väga hajutatud, võib-olla on asi minus aga siin on vist mitukümmend alamfoorumit, ning neist mõned on ainult kuumemad ja huvitavamd...aga see selleks praegu, minu kontaktid on avalikud, kui huvi suhtleme!

Kena eelolevat Jaani kõigile!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist