Mitte kasutajate juurdepääs

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Doktor »

hjarg kirjutas:phpBB kogub (kui ma nüüd õigesti mäletan) külastatavuse statistikat viie minuti raames. St et hetkel sees olevad kasutajad on viie viimase minuti omad.
Lisaks, kui sa külalisena tulid ja siis sisse logisid, siis oled sina kirjas ühe külalise (enne sisselogimist) ja ühe kasutajana (peale).
Veel arvestab see kõiki foorumi külastusi- st et tuleb külaline, vaatab seda va sisselogimisakent, kehitab õlgu ja paneb brauseri kinni, läheb ka see külastaja alla.
Just täpselt.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas kukekas »

Doktor kirjutas:
hjarg kirjutas:phpBB kogub (kui ma nüüd õigesti mäletan) külastatavuse statistikat viie minuti raames. St et hetkel sees olevad kasutajad on viie viimase minuti omad.
Lisaks, kui sa külalisena tulid ja siis sisse logisid, siis oled sina kirjas ühe külalise (enne sisselogimist) ja ühe kasutajana (peale).
Veel arvestab see kõiki foorumi külastusi- st et tuleb külaline, vaatab seda va sisselogimisakent, kehitab õlgu ja paneb brauseri kinni, läheb ka see külastaja alla.
Just täpselt.
Noh,moderaatorid,pederaatorid.Olete saavutamas juhtkonna eesmärki.Mida vähem võõraid foorumis seda vähem ka omisiin kirjutamas.Võite varsti selle foorumi kinni panna.
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas keeletu »

Tean , ennemal ajal lugesid paljud mehed foorumit. Sest palju asju saime kuulda alles läbi foorumi . Tihti peale login lihtsalt enda aadressil sisse ja lasen neil uurida, mis meie süsteemis ka toimub või ei toimi. J a osad mehed lihtsalt ei ole kursis arvutiga ja nad ei saa endale kasutaja nime tehtud. kui oled ikka maalt ja hobusega ning vanem inime - ei saa seda kellegile ju pahaks panna .
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Klamber »

Kallid foorumi kasutajad!
Foorumi teemade lugemiseks ei pea enam registreerima kasutajaks! Kuid postituse tegemiseks on see ikkagi vajalik!
Meeldivat kasutamist!

Vabandame ebameeldivuste pärast !
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Andreas.R »

Õnneks ei ole meie adminnideks enam need lambapead kes üritasid foorumi välja suretada. Kes on teemat lugenud see teab, et olin väga kriitiline igasuguste piirangute (antud juhul siis kohustuslik registreerimine) koha pealt. Samas on mul nüüd endal selline suur mure: sooviks kontakteeruda erinevates piirkondades teenivate meestega läbi privaatposti aga eriti just viimasel aastal registreerujad ei ole oma asukohta isegi mitte regiooniga määranud? Kas on see siis "avastamis hirmust" või lihtsalt laiskusest - mine tea... Paneksin kõigile südamele see väike parandus oma andmete juurde ära teha. Äärmuslik meetod oleks selle välja täitmine registreerimisel kohustuslikuks teha ja seda adminni poolt ka tagantjärgi...
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Andreas.R »

Andreas.R kirjutas:Õnneks ei ole meie adminnideks enam need lambapead kes üritasid foorumi välja suretada. Kes on teemat lugenud see teab, et olin väga kriitiline igasuguste piirangute (antud juhul siis kohustuslik registreerimine) koha pealt. Samas on mul nüüd endal selline suur mure: sooviks kontakteeruda erinevates piirkondades teenivate meestega läbi privaatposti aga eriti just viimasel aastal registreerujad ei ole oma asukohta isegi mitte regiooniga määranud? Kas on see siis "avastamis hirmust" või lihtsalt laiskusest - mine tea... Paneksin kõigile südamele see väike parandus oma andmete juurde ära teha. Äärmuslik meetod oleks selle välja täitmine registreerimisel kohustuslikuks teha ja seda adminni poolt ka tagantjärgi...
Kordan oma palvet - sellest oleks paganama palju abi vahel kui teaks umbkaudugi kes kuskil "teenib"! Tähelepanelikumad märkavad, et taipasin ka ise täna selle paranduse ära teha... :cool:
Abiteenistuja
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas sosku »

Galerii puhul on hea, et lõpuks korda sai.

Jama on see, et pildi vaatamiseks peab nüüd ilmtingimata sisse logima. Kas sellel süsteemil mõnda sellist funktsiooni pole, et toimiks nagu "vanasti" (st. ilma logimata)?
Ja nagu ma näen, siis spämmrobotite tegevus on ka viimasel ajal aktiveerunud... :cry: Kustutan iga päev neid "kasutajaid" ära.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Siim »

sosku kirjutas:Galerii puhul on hea, et lõpuks korda sai.

Jama on see, et pildi vaatamiseks peab nüüd ilmtingimata sisse logima. Kas sellel süsteemil mõnda sellist funktsiooni pole, et toimiks nagu "vanasti" (st. ilma logimata)?
Ja nagu ma näen, siis spämmrobotite tegevus on ka viimasel ajal aktiveerunud... :cry: Kustutan iga päev neid "kasutajaid" ära.
Tere, ühele samalaadsele galeriile pandi samasugune uuendus peale ja seal täpselt sama seis. Kui keegi on pädevam, siis võiks ju uurida, kas on võmalik kuidagi seda kasutajasõbralikumaks teha.
Eks ma üritan ise ka uurida!

Tervitades
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Doktor »

Siim kirjutas:
sosku kirjutas:Galerii puhul on hea, et lõpuks korda sai.

Jama on see, et pildi vaatamiseks peab nüüd ilmtingimata sisse logima. Kas sellel süsteemil mõnda sellist funktsiooni pole, et toimiks nagu "vanasti" (st. ilma logimata)?
Ja nagu ma näen, siis spämmrobotite tegevus on ka viimasel ajal aktiveerunud... :cry: Kustutan iga päev neid "kasutajaid" ära.
Tere, ühele samalaadsele galeriile pandi samasugune uuendus peale ja seal täpselt sama seis. Kui keegi on pädevam, siis võiks ju uurida, kas on võmalik kuidagi seda kasutajasõbralikumaks teha.
Eks ma üritan ise ka uurida!

Tervitades
Krt, nii ei saa see galerii eksisteerida. Ainult sisselogimisega on asi jama. Mõtleme nüüd kohe välja, mis edasi saab.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Doktor »

Uurime seda asja väheke. See vist on uuenduses olev viga. :evil:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Mitte kasutajate juurdepääs

Postitus Postitas Doktor »

Doktor kirjutas:Uurime seda asja väheke. See vist on uuenduses olev viga. :evil:
Siim pane palun galerii päisesse, et hetkel näeb pilte ainult sisse logimisega.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist