Foorumist

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Doktor »

kalifa kirjutas:Minu arust oleme suutnud selle foorumi vaikeoleku siiski ületada, Hing jäi sisse ja eks igaüks tea, millega Ta vabal ajal tegeleb.
Foorumis tekib suurendatud huvi siis, kui keegi teatab millestki või esitab teemat SÜNDSALT sõnastades, kuid vähe küsitava mõttega- siis tekib huvi ka teistel sõna sekka öelda.
Samas peame siiski hindama seda ajaloolist materjali, mis siia murrangulistel aegadel sõnastatud, kellel huvi, võib ju muutuste kohta kirjutisi kirjutisi sirvida. Jätaksin siiski pikalt kasutusega olnud teemad alles, iial ei või teada, kuidas arengud kujunevad.
Teemad iseenesest ei kao kuhugi. Olen viimasel ajal palju mõne aasta vanuseid kuid sama teema käsitlevaid teemasid ühendanud.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas kalifa »

Parandaksin vähe oma mõtet- vaba aega ma pidasin silmas valvevahetuse aega arvutile või kodus vaba pühendumist arvutile, töö ja rahateenimise jätaksin kõrvale- töötul paraku on seda aega laialt käes! :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist