Foorumist

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Foorumist

Postitus Postitas jaan kaera »

PASK!!!
me lähme rukist lõikama...
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Siim »

Ja Sinu põhjendused sellele oleksid?
ä r a l a h m i n i i s a m a
Minu arust on tegemist väga vajaliku osaga, mis peaks kindlasti edasi püsima. Isegi, kui teemade ja postituste maht on viimasel ajal vähenenud, siis see pole mingi vabandus.

Näiteks on hea ajaviiteks "sukelduda" vanadesse teemadesse ja ikka leiad midagi uut mida kõrva taha panna.
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas keeletu »

Õhtust kolleegid
ei ole ju mõtet ärrituda.Miks? Sest närvirakud ei taastu ju.
Aga nii palju kui on inimesi -on ka arvamusi! Ja seda lubab ka põhiseadus.
Paljugi võiks öelda ju--aga alati ei ole see eluaegse staaziga sugugi parem kui 10 aastase kogemusega. see mu isiklik arvamus.
Aga olen ikka seda meelt , et foorum on rohkem vajalik kui mittevajalik! või on mõnel mehel veel teine ja kolmas arvamus. lihtsalt sattusin juhtusin foorumisse ja ........

Kõike Kaunist Lõuna-Eestist
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas janark »

kaerajaanile ei meeldinud varem kui asjaga tegeleti aktiivselt, nüüd jälle ei sobi. Igaühele ei saagi alati meelejärele olla aga igaühel on õigus oma arvamusele.
montgo
Postitusi: 12
Liitunud: 09:24, 24 04 2006
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas montgo »

T2nan hr Jaan Kaera konstruktiivse kriitika eest.
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas valuts »

Kellele ei meeldi foorumis käia see ärgu käigu. Keegi ei sunni :lol:
estfire112
Postitusi: 23
Liitunud: 21:36, 17 01 2008
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas estfire112 »

Paistab, et foorum areneb isevooluteed :shock:
ekraan_001.jpg
(61.22 KiB) Allalaaditud 201 korda
Pärnu
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Andreas.R »

Mingil moel mõistan hr.jaan kaera frusrtatsiooni... Samas mõistan ka nende mõttemaailma (kuigi see jääb mulle kaugeks) kes põnevusega jälgivad tehnika liikumist komandosse ja komandode vahel. Mõni korjab marke ja antiiki, teine õllepurke... "Maitse üle ei vaielda" - ütles kukk ja nokkis... Teate küll, mida!
Samas ei mõista ma seda kuidas te kõik vaatate mööda vajadusest tegeleda eelseisvateks läbirääkimisteks valmistumisega. Seepärast julgesingi ühes oma varasemas postituses nimetada foorumis käsitletavaid "muresid" asendustegevuseks! Kes veel ei tea siis asendustegevuseks nimetatakse seda kui koeral pole muud paremat teha hakkab ta oma mune lakkuma... Või käib see ettevalmistus kusagil mujal? Andke mulle ka teada - ei tahaks päriselt leppida sellega, et minu edasist teenistust puudutavad küsimused otsustatakse nii, et kuulen sellest alles ajakirjanduse vahendusel... Võib kasutada privaatsõnumi teenust kui see saladus on... :cool:

Et lasta teid rahulikult, ilma minu sarkastiliste kommentaarideta, oma teemade kallal nokitseda küsin Doktorilt sellise küsimuse - kas meie foorumis oleks võimalik sisse seada sarnane teenus nagu on olemas nii mõneski teises - automaatne teavitus kui saabub uus postitus teemasse mille olen märkinud mind huvitavaks? Läbirääkimised ja A/Ü. Muuseas Doktor, mõistsin Sinu ps´i niimoodi, et Sa ikka avad selle rubriigi... ?
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Mingil moel mõistan hr.jaan kaera frusrtatsiooni... Samas mõistan ka nende mõttemaailma (kuigi see jääb mulle kaugeks) kes põnevusega jälgivad tehnika liikumist komandosse ja komandode vahel. Mõni korjab marke ja antiiki, teine õllepurke... "Maitse üle ei vaielda" - ütles kukk ja nokkis... Teate küll, mida!
Samas ei mõista ma seda kuidas te kõik vaatate mööda vajadusest tegeleda eelseisvateks läbirääkimisteks valmistumisega. Seepärast julgesingi ühes oma varasemas postituses nimetada foorumis käsitletavaid "muresid" asendustegevuseks! Kes veel ei tea siis asendustegevuseks nimetatakse seda kui koeral pole muud paremat teha hakkab ta oma mune lakkuma... Või käib see ettevalmistus kusagil mujal? Andke mulle ka teada - ei tahaks päriselt leppida sellega, et minu edasist teenistust puudutavad küsimused otsustatakse nii, et kuulen sellest alles ajakirjanduse vahendusel... Võib kasutada privaatsõnumi teenust kui see saladus on... :cool:

Et lasta teid rahulikult, ilma minu sarkastiliste kommentaarideta, oma teemade kallal nokitseda küsin Doktorilt sellise küsimuse - kas meie foorumis oleks võimalik sisse seada sarnane teenus nagu on olemas nii mõneski teises - automaatne teavitus kui saabub uus postitus teemasse mille olen märkinud mind huvitavaks? Läbirääkimised ja A/Ü. Muuseas Doktor, mõistsin Sinu ps´i niimoodi, et Sa ikka avad selle rubriigi... ?
Jah ma teen selle alafoorumi, kuid jätkuvalt tingimusel, et foorumisse hakkab AÜ kohta laekuma infot. Liikmeid on nii et mustab http://www.hot.ee/rotal4/03_liikmed.html Tore oleks kui paar aktiivsemat leiaks aega ja vahendaks seda ka foorumis.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Andreas.R »

Nagu näha käib ajalugu tõesti spiraali mööda - jälle suhteline vaikus - kõik istuvad oma munade peal ja on rahul! Kas on või see lihtsalt tundub mulle nii... See oli nüüd eelmiste siinsete postituste jätkuks. Tegelikult tahtsin Doktorilt uurida mis toimub postituste osas - eile öösi oli neid juba 6000 täis aga täna 8tk. vähem? Kas on läinud mõni teema jäädavalt ajaloo prügikasti? :shock: Või on kellegil piinlik oma varem öeldud sõnade pärast? :cool:
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Nagu näha käib ajalugu tõesti spiraali mööda - jälle suhteline vaikus - kõik istuvad oma munade peal ja on rahul! Kas on või see lihtsalt tundub mulle nii... See oli nüüd eelmiste siinsete postituste jätkuks. Tegelikult tahtsin Doktorilt uurida mis toimub postituste osas - eile öösi oli neid juba 6000 täis aga täna 8tk. vähem? Kas on läinud mõni teema jäädavalt ajaloo prügikasti? :shock: Või on kellegil piinlik oma varem öeldud sõnade pärast? :cool:
Mina toimetasin natuke Kustutus- ja päästetööde foorumis. Võtsin maha mõned sisu kaotanud teemad kus paiknesid surnud lingid. Ühtlasi liitsin mõned samased teemad.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Andreas.R »

Jälle mul uus küsimus - kas kasutajate rekordid nullitakse mingi aja möödudes? Tänane kasutajate arv ei ületa ju seda mis mõni aeg tagasi "rekordite raamatus" oli: midagi 30´ga kui ma ei eksi...?
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Jälle mul uus küsimus - kas kasutajate rekordid nullitakse mingi aja möödudes? Tänane kasutajate arv ei ületa ju seda mis mõni aeg tagasi "rekordite raamatus" oli: midagi 30´ga kui ma ei eksi...?
Selle nullimise tegin mina. Mingit kindlat aega ei ole, aga ca korra poolaastas olen teinud. Viimane rekord oli aga mitte reaalsete kasutajate tekitatud vaid kõikjale jõudvate spämmibottide töö.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas kalifa »

Minu arust oleme suutnud selle foorumi vaikeoleku siiski ületada, Hing jäi sisse ja eks igaüks tea, millega Ta vabal ajal tegeleb.
Foorumis tekib suurendatud huvi siis, kui keegi teatab millestki või esitab teemat SÜNDSALT sõnastades, kuid vähe küsitava mõttega- siis tekib huvi ka teistel sõna sekka öelda.
Samas peame siiski hindama seda ajaloolist materjali, mis siia murrangulistel aegadel sõnastatud, kellel huvi, võib ju muutuste kohta kirjutisi kirjutisi sirvida. Jätaksin siiski pikalt kasutusega olnud teemad alles, iial ei või teada, kuidas arengud kujunevad.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumist

Postitus Postitas Andreas.R »

Re: Ametiühing

Postby Ivo » 03.12. 2009. 14:50
Jätkuvalt raha ei ole. riigieelarve lüükse lukku 9. detsember. Ei ole seda raha veel. Ärge spekuleerige.
Manivald
Helista mulle 56683515

Ei hakka sind tuvastama Doktori kaudu
Ivo

Ivo

Posts: 142
Joined: 07.02. 2006. 21:17
Location: Lilleküla Keskkomando


Rõhutan, seda postitust siia näitlikult ümber tõstes, eriti ühte rida! Arvan, et Doktor ei oleks mingil juhul "tuvastamisele" kuidagi kaasa aidanud - Langi seadus ju veel ei kehti... :twisted:
kalifa kirjutas:...eks igaüks tea, millega Ta vabal ajal tegeleb.
Foorumis tekib suurendatud huvi siis, kui keegi teatab millestki või esitab teemat SÜNDSALT sõnastades, kuid vähe küsitava mõttega- siis tekib huvi ka teistel sõna sekka öelda...
Siin siis üks minu suuri puudusi - ei suuda teemasid SÜNDSALT sõnastada... :cool: Mis aga tähendab "vähe küsitava mõttega"? Arvamust saab ikka avaldada siis kui see olemas on - paljudel see, tundub, et puudub...!
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist