Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas Doktor »

Järgnevalt esinevad ühise avaldusega Siim (endine Siim089) ja Doktor.

Doktori teenistusest lahkudes otsustas ta anda foorumi üle kellegile, kes veel süsteemis töötab. Põhjuseks oli esmalt asjaolu, et info ei jõudnud enam nii kiiresti Doktorini ja teiseks see, et Doktor kartis võimalikku ajanappust foorumiga tegelemisel. Kõik see juhtus 2008 kevadel. Tänaseks on käes 2009 suvi ja paraku tuleb tõdeda, et foorumi asjad ei ole ülesmäge läinud. Me ei kirjuta siin selleks, praegust tegijat Montgod halvustada ega pilgata, samas on kõigile kasutajatele näha, et aktiivse haldamisega ei tegeleta. Nii Siim kui Doktor on korduvalt püüdnud Montgoga ühendust võtta, et saada selgust tema motivatsiooni osas Päästjate foorumi edasi arendada. Doktori viimane privaatsõnum seisab väljuva posti kastis juba 27.06.09 alates. Montgo on foorumisse viimati loginud 21.12.2008. Kokkuvõtvalt leiame, et arvamus Montgo loobumisest foorumiga tegeleda on igati põhjendatud. Oleme otsustandud foorumi andmebaasi kopeerida ja selle uuesti avada aadressil http://foorum.estrescue.eu/ Meid võidakse siinkohal süüdistada kellegi seljataga tegutsemises vmt. Oleme siinkohal arvamusel, et oluline on Päästjate foorumi idee kui selline, mitte niivõrd inimesed selle taga.

Head jutujätku uues kohas, kuid samade inimestega.

Palun muutke ära oma arvutite järjehoidjad, tehke seda kohe.

Ja palun raporteerige vigadest foorumis, siis leiame need kiiremini.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas janark »

Muidu kõik positiivne, aga üks miinus ka - just sai kõikidesse komandodesse vana aadress üles riputatud. Ehk tuleks vanalt aadressilt automaatne suunamine teha siia? See vaid minu mõte :)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas Doktor »

janark kirjutas:Muidu kõik positiivne, aga üks miinus ka - just sai kõikidesse komandodesse vana aadress üles riputatud. Ehk tuleks vanalt aadressilt automaatne suunamine teha siia? See vaid minu mõte :)
Tean jah, et see kukkus lollisti välja, aga see üleminek tuli kuidagi kähku. Niimoodi, et teeme, teeme või :?: , teeme jah :!: , jah :?: Tulevad suvepäevad, eks pean mingid reklaamid tegema.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas kalifa »

Mina kahjuks ka ei teadnud sellest muutusest, aga seda tuli teha. Ma arvan, et nende reklaamidega sai huvi tekitatud ja kui nüüd ka aktiivsem sisu tuleb, siis ju lõpp hea!
mõtetes olen veel Teiega!
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas Siim »

kalifa kirjutas:Mina kahjuks ka ei teadnud sellest muutusest, aga seda tuli teha. Ma arvan, et nende reklaamidega sai huvi tekitatud ja kui nüüd ka aktiivsem sisu tuleb, siis ju lõpp hea!
Mina ka ei teadnud. See idee tekkis nagu välk selgest taevast ja ca. 3 päeva eest alles tekkis reaalne idee :)
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas pealikk »

väga meeldiv idee :P
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi liikumine tulevase päästeportaali tiiva alla

Postitus Postitas Doktor »

Kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis... siis veetsin ma pool juunit laua taga raamatuid lugedes ja eksamiteks õppides. Meelelahutuseks külastasin jälle tihemini foorumit ja tekkis mõte, et kõik ei ole korras. Eksam läks hästi ja lubasin endale, et peale esimest juulit tegelen kõvasti millegi muuga ja ei mõtle arstiteadusele. Nii see asi järsku pähe tuligi. Tekkis jälle tuttav hasart tundide kaupa midagi nikerdada ja ma loodan, et kasutajad ära harjuvad ja kalifa ära pahanda... Küllap teen uued reklaamid ja ainult reklaami pärast sa ringi ei sõitnud.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist