Negativismist

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Negativismist

Postitus Postitas speyactilus »

Eesti Päevaleht kirjutas:...meenutas Ratas. „Kui tuletõrje- ja päästeamet peale plahvatust staabibussi komplekteerimiseks abi küsis, ei olnud vaja eriti pikalt mõelda ja raha sai eraldatud.”
seda siis vastuseks kukekale tema rahapäringu kohta ... ja kui staabibussi kasutataksegi 1 või kaks korda aastas mis siis, seisabki kauem värske ... ja kus te võtate et kedagi sinna sooja ei lasta, seda pole ju talvel kasutatud .. mingid selgeltnägijad olete vä ...

ja yldse ei saa ma aru kui mingi teema tõstatatakse siis on siin selline pessimism et õudne ... mingi eht eestlaslik kadedus vä ... jube kahju kui kellelgi ka hästi läheb et saab uue bussi ... kui nyyd oletada, et võrumaal kusagil mingi tugikomando saaks tuttuue tuletõrjeauto, siis tallinnas kirutakse "no mida nad seal sellega teevad meil on seda rohkem vaja bla bla bla" kui tallin saab endale uue auto siis pärnus kirutaks "mis neil on ju kyll neid masinaid miks meie ei saa bla bla bla" ....

kiruda tahate siis proovige vähe asjalikumalt et ei oleks VASTIK lugeda

a muidu edu teile

EDIT: kuna doktor selle vastuse ymmer tõstis siis link teemasse mida puudutab vastuse esimene pool

http://www.ligimesele-kaitseks.pri.ee/p ... .php?t=173
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Negativistlik asjadele vaatamine on meie teismelise siirdeühiskonna normaalne asjade käik. Tarbimiskultuur ja majanduskasvu põhine ühiskond ei ole iseenesest kunagi hingelist tasakaalu loonud. Mõtelgem näiteks USA koolimõrvade peale, mille meile jõudmine on ilmselt ajaküsimus. Esimesed pääsukesed (või veretilgad) juba lendavad. Ajal kui meedia kultiveeritav eluviis on enamikule finantsilistel põhjustel kättesaamatu, aga tõelisele inimesele nagu kohustuslik ei pea konflikti allikaid kah kaugelt otsima.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas kukekas »

Kes mida vastikuks peab,minule on igastahes vastikuks saanud need ülemuste oigamised et millekski ei ole raha.Küsid midagi varustusest-ei ole,voolikud on nagu sõelapõhjad,küsid uusi siis tuuakse mingid kondid aastast 65.Kas siis ei aja tigedaks see kui isad linnas võtavad seda elu nii nagu Euroopas aga maal törista Zili raipega,tööriistadeks on Rootsi aegunud humanitaarabi.
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Bussi ehitati jah umbes kaks aastat Mustamäe komandos paikneva remondimajandi poolt. Naljakas, et mingil ajal tekkis sinna ka korralik. juba valmis ehitatud päästebuss - mida pakuti ametile müüa, aga pakkumist ei võetud vastu ja ma ei teagi, kuhu see lõpuks müüdi. Remondimajand kõpitses siis aastakese veel ja valmis ta ongi.
Seda, et bussi päästjaid ei lubata, teatas täiest avalikult Kuno Tammearu Lilleküla komandos (kui selgitati Tallina ühinemist Harjumaaga) - kui bussi ehitus oli veel pooleli. Päästjatele lubati suurõnnetusel telk püsti panna.
Hehehehe
Aga pessimismist.
1. Palgapäeval palgakonto
2. Juhtkonna saamatus
3. Juhtkonna palgad
4. Juhtkonna arvutuse ja päästjate arvukuse suhe
5. Et Eesti päästjad ei ole kõik koondunud nagu üks mees ametiühingusse, et siis ühiselt oma asja eest väljas olla.
Ivo
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Postitus Postitas manivald »

OH KUI HALE, OH KUI HALE, on see foorum viimasel ajal - üks vingujate ja virisejate kari. Ilma igausuguse diskussioonita oletatakse, arvatakse ja otsutatakse selliseid asju mille pärast poleks üldse tarvis muretseda või arutleda. Olgu see siis ester raadioside, rahade liigutamine ja palgateema, paakautode teema või päästeportaali kalendrite teema ja piltide laadimine, kus omavahel tülli pööratakse jne. Seda pealtnäha ja lugeda on lihtsalt nii paha ja vastik, et minuarust on saavutanud see foorum 10 aastat tagasi kinnipandud komando peldikuseina staatuse. Seda arvestades siis PÄÄSTE nime edasi kandes on sel asjal ainult üks suur häbi maik suus. Seda näitab ka see, et varem siin avalikult enda nimel sõna võtnud "kõrgemad" mehed seda enam ei tee. Seni tegelevad nende küsimustega, mis siin teemadeks on, need mehed kes on selleks tööle ennistatud ja kui teile ei sobi siis saavutage nende positsioon ja otsustage ise ja paremini. Andke mulle andeks minu sõnum, aga kui kaerajaani, kalifa ja Andreas.R arvamusi lugeda läbi aegade siis see on vaid väike piisk karikas. Minuarust PÄÄSTE foorumi teemad peaks olema hoopis see, et kes on mida hästi ära teinud, kuidas on ühtsus saavutatud, mis retseptiga lõunaks süüa tehakse, missugused on reaalsed tehnilised lahendused jne - sellised ühtsust toovad teemad, mitte mingi vingumine ja hala. Seda see foorum aga kahjuks pole. Tegijate ees muidugi müts maha, aga lõppsõnum on see, et surnud vasikat pole mõtet enam elustada, olgu tal kärbsed peal või mitte - pange see asi kinni jääb veel päästjatele mingi väärikus. Surnud luuletajaid ja klassikuid ma tsiteerima ei hakka, nagu siin tavaliselt kombeks on, kuid siiski ütlen, et lihtsalt endale sitase vee peale tõmbamine on üks hullemaid asju mis ilmas olemas on.

manivald @ 10 aastat päästeteenistusega seotud.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Postitus Postitas Andreas.R »

Kohe silm läheb märjaks - vana "sõber" manivald on ka klaviatuurilt tolmu maha pühkinud! Tea kas iidol (ehk siis kõrgem mees) M.K. andis vastavad suunised? Nüüd puudub veel, et väike pigi ka ruigama pistab siis meie vana seltskond jälle vastakuti... Muidugi! Vahetagem supiretsepte ja kindakirjasid ning seelikulõikeid - peaasi, et "kindralid" saaksid rahulikult päeva õhtusse venitada ja ei leiaks siit ebameeldivat lugemist...

P.s. Õieti märgid - tõmbasid endale sitase vee peale :lol:
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re:

Postitus Postitas Doktor »

manivald kirjutas:OH KUI HALE, OH KUI HALE, on see foorum viimasel ajal - üks vingujate ja virisejate kari. Ilma igausuguse diskussioonita oletatakse, arvatakse ja otsutatakse selliseid asju mille pärast poleks üldse tarvis muretseda või arutleda. Olgu see siis ester raadioside, rahade liigutamine ja palgateema, paakautode teema või päästeportaali kalendrite teema ja piltide laadimine, kus omavahel tülli pööratakse jne. Seda pealtnäha ja lugeda on lihtsalt nii paha ja vastik, et minuarust on saavutanud see foorum 10 aastat tagasi kinnipandud komando peldikuseina staatuse. Seda arvestades siis PÄÄSTE nime edasi kandes on sel asjal ainult üks suur häbi maik suus. Seda näitab ka see, et varem siin avalikult enda nimel sõna võtnud "kõrgemad" mehed seda enam ei tee. Seni tegelevad nende küsimustega, mis siin teemadeks on, need mehed kes on selleks tööle ennistatud ja kui teile ei sobi siis saavutage nende positsioon ja otsustage ise ja paremini. Andke mulle andeks minu sõnum, aga kui kaerajaani, kalifa ja Andreas.R arvamusi lugeda läbi aegade siis see on vaid väike piisk karikas. Minuarust PÄÄSTE foorumi teemad peaks olema hoopis see, et kes on mida hästi ära teinud, kuidas on ühtsus saavutatud, mis retseptiga lõunaks süüa tehakse, missugused on reaalsed tehnilised lahendused jne - sellised ühtsust toovad teemad, mitte mingi vingumine ja hala. Seda see foorum aga kahjuks pole. Tegijate ees muidugi müts maha, aga lõppsõnum on see, et surnud vasikat pole mõtet enam elustada, olgu tal kärbsed peal või mitte - pange see asi kinni jääb veel päästjatele mingi väärikus. Surnud luuletajaid ja klassikuid ma tsiteerima ei hakka, nagu siin tavaliselt kombeks on, kuid siiski ütlen, et lihtsalt endale sitase vee peale tõmbamine on üks hullemaid asju mis ilmas olemas on.

manivald @ 10 aastat päästeteenistusega seotud.
Eks ma proovin paremini. Inimesed või siis mina ise räägivad/räägin ikka sellest mis hinge peal on. Mis puudutab aga populaarseid teemasid, siis ega siin suurt matemaatikat ei ole.

Eks oma informeerituse tõttu tead paremini, aga arvuta kokku kui palju on teenistuses jamatud palgatõusu ja samaaegse lisatasude vähendamisega?

Sellega ühel pool, mõtle välja kui mitu aastat aeti regioonide moodustamise juttu? Koos sellega liikusid pidevalt jutud komandodes sulgemisest. Tartumaal läks Lähte kinni. Keegi ei selgitanud miks ja kuidas. Ma saan aru küll, miks ja kuidas, aga miks ma pean infot välja kangutama.

Said regioonid tehtud käis ja käib pidev jutt komandode sulgemisest. Otsustage siis lõpuks.

12/24 junnamisest ma ei räägi.

12h korraldusest ka ei räägi. Milline kisa ja kaklemine oli lõunas pika graafiku saamiseks.

Finantskriisi peavad jällegi päästjad oma ametikohtadega kinni taguma. Sedapsi.

Info liikumise jätan ka puudutamata.

Vaata Manivald, nii tekib inimestes frustratsioon. Tülpimus, ükskõiksus, tunne, et sa oled tühi koht, sest sinuga ei arvestada. Siit edasi kaob entusiasm ja siit edasi tekib 100 + x nevatiivset postitust. Elu seaduspära, mis muud. Mis edasi :-?? Meie foorumis ei ole kõrgemaid ega madalamaid- on inimesed. Siin tärne ei respekteerita ja iga ülem väärib oma alluvaid või alluvad väärivad oma ülemat. Võta kuidaspidi tahad. :idea:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist