Teemadele nimede andmine

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1305
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Teemadele nimede andmine

Postitus Postitas Doktor » 14:23, 18 02 2006

Vaatamata sellele, et säärane nõue on reeglites kirjas, ei ole sellele siiani eriti rõhunud. Nimetaksin seda käivitusfaasiks. Nüüd aga tahan eraldi rõhutada, et teema pealkiri peab kajastama teema sisu ja teemavälised postitused on nüüdsest põlatud. Juuksekarva lõhki ei aja, kuid selguse ja korra huvides asume senisest rangemalt mainitud teemaga tegelema. Sellegipoolest jääb esmaseks eesmärgiks vaba mõttevahetus mistahes teenistust puudutaval teemal.
Viimati muutis Doktor, 18:03, 19 02 2006, muudetud 1 kord kokku.

Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Kord

Postitus Postitas Vana pealik » 13:43, 19 02 2006

Sellised karmid reeglid siin ei innusta küll kedagi siia jurde lisanduma. Loe ise mõni postitus läbi ja anna talle konkreetne pealkiri, mis oleks ÕIGE ja ainult ÕIGE. Pidi tulema päästjate VABA foorum, aga tundub, et tsensuur hakkab toimima karmilt, algus ebasobivad teemad siis ebasobivad postitajad välja. Ehk paned ise ka tähele, et kahE päeva jooksul ei ole lisandunud ühtegi postitust. Kas see oligi eesmärk ja kes on see kõige, kõige, kõige targem, kes teab milline postitus haakub teemaga ja milline mitte.
Ausus on hinnas

Doktor
Postitusi: 1305
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor » 17:53, 19 02 2006

Olgu öeldud, et tõstan temaatlistel kaalutlustel selle teadaande "Foorum paremaks" rubriiki, kuigi see oli alguses "Igavese palgaküsimuse" rubriigis.

Vana pealik...? Tsensuurist siin foorumis saab rääkida ainult nii palju kui palju me püüame eemal hoida labasused ja lahmivad sõnavõtud. Hetkekski ei ole tulnud mõttesse hakata vaba arvamust piirama.

Siin on olnud kaks tsensuuri juhtu. Üks puudutas Valga tulekahju temaatikat. See on tänaseks lahendatud ja vana asja meenutajale, teadagi mis. Teine oli enesetsensuur, kus kustutasin ühe enda poolt algatatud väheste faktide ja ülemäära emotsionaalse teema.

Küll aga, mõtle rahulikumalt, ei ole just meeldiv lugeda nn. temaatilist segaputru. Näiteks teemale on pandud pealkirjaks "mis teha". Mida sellise teema alt oodata? Mis tuleb jutuks? Jah praegu on teemasid vähe ja jõuab kõik läbi vaadata, mis aga saab tulevikus? Kujuta ette, et keegi ütleb foorumis on see ja see kirjas. Lähed vaatama, otsid teemat, teemad on aga pealkirjadega à la "mis toimub", "kuidas läheb" , "küsimus" vms. Info peab olema organiseeritud.

Nüüd postitustest. On ütlematagi selge, et iga teema all tekib teatud kõikumisi vasemale ja paremale. Üks toob juurde selle nüansi, teine tolle. Küll aga on selge, et mingist piirist alates on postitus OT (ingl. k. off topic- teema väline). Tahate seda piiri teada? Ülteme nii, et seda sõna otseses mõttes polegi. Iga teema puhul on see pisut erinev. Tugineme siin oma kõhutundele. Ja, see on lubatud, loo täiendav teema ja arutage edasi.

Postituste arvu ja lisandumiskiiruse kohta niipalju, et see ei ole eesmärk omaette. Täpsema, foorumi kasutajatele suletud, statistika põhjal on reedel, laupäeval, pühapäeval vähem postitusi kui tööpäevadel. Usun, et foorum on siiani päris hästi töötanud. Alustasime siiski alles 11.01.2006.

Ebasobiv postitaja on siis foorumis defineeritud- lahmiv ja labane. Kes seda pole, ei selle konto kuhugi kao.

Ja lõpetuseks. Siinsed reeglid on üldiselt tunnustatud, ma ei liialda, rõhuvas enamikus maailma foorumites. Neid on vähe, aga foorumi toimimiseks on neid vaja järgida.

Kõigile kasutajatele, veelkord, postitage lahkesti.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline