Ametiühing

Vasta
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Andreas.R »

kavalants kirjutas: Aga jõudu Aü eestvedajatest bossidele kes paljast patriotismist ja ühtekuuluvus tundest seda asja ajavad . Mehed toetage neid kes ühise asja eest seisavad ja tublide meeste elu püüavad paremaks teha .
Jõudu läbirääkimistel !!
Sooviksin korrigeerida kavalants´u kirjatöö viimast lõiku - sellised ametikohad nagu Aü bossid :shock: puuduvad. Veel enam - kõikidel ühingu liikmetel on üks hääl ja oma meelsuse võib igaüks alati välja öelda ning kui see ühtib enamuse (üldkoosoleku) arvamusega siis see "ruulib"! Suure ilmasõja aegne Inglise peaminister Churchill on öelnud, et demokraatia on kehv asi aga paremat pole ka välja mõeldud! :cool:

Ja muidugi on oodatud kõik uued liitujad! :razz:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Andreas.R »

Teadmiseks meie kaaslastele ja samuti ka "kiibitsejatele": ühinguga on liitunud ca. 70% Otipää :razz: PK liikmetest. Muuseas mis tunne on olla kiibitseja? Ehk nagu sõnaseletus ütleb: pealtvaataja, kõrvalt õpetaja... Kujutan ette, et üpris kehva... Teised võitlevad selle eest, et Sinu! töökoht säiliks, et Sinu! palka ei vähendataks ja et Sinu! töögraafik oleks mõistusepärane... Nad isegi annavad selle nimel ära ühe (1%) osa oma palgast... Ja Sina! leiad veel endas julgust ja häbematust kritiseerida, rahulolematu olla... :twisted:
Abiteenistuja
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Ivo »

Selle viimase Andrease kirjatüki peaks välja panema kõikide Eesti komandode infotahvlile! Põhjas ma hoolitsen selle eest.
Ivo
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas valuts »

Viljandi maakonnas on ametühingu liikmeid 85% seal töötavatest päästjatest. Ehk siis 109 mehest on liikmed 93 :cool:
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Karilaid »

http://www.epl.ee/artikkel/482767

Selline artikkel siis täna. Kusjuures kohe tekkis ka väga jesuiitlik mõte. ROTAL peaks läbi suruma nõude, et need ca. 110 kes koondatakse (kui koondatakse), peaksid olema isikud, kes AÜ-sse ei kuulu.

Jah, tulge ja tapke mind nüüd ära aga õnneks süsteemi välisena võin ma igasuguseid mõtteid levitada. Eriti positiivne oleks muidugi kui koondatavad 110 tegelast oleksid AÜ välised mõtetud toolisoojendajad.

Pilt
Karilaid
___________
Roger. Out...
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Andreas.R »

Hea meel on tõdeda, et Türi 2´l käinud ja seni veel ühingusse mitte kuulunud mehed innustust said ja kodukomandos asjaga tegelevad! Et mitte jääda umbisikuliseks siis konkreetselt räägin Järvakandist. Samas said ka juba toimiva ühinguga komandod indu juurde: uusi mehi liitumas näit. Raplast ja loodetavasti ka Kohilast. Vabandan nende ees kes ka aktiivselt toimetavad aga siin lihtsalt info puudumisel märkimata jäid... :razz: Selle vea saate ise parandada - andke näiteks siinsamas foorumis (tehtud-teoksil teema all) oma toimetamistest teada - sinna võib postitada ka küsimused mis tekivad või tegevused mille läbiviimisel raskustesse jääte... Oot-oot! selle jaoks võiks teha kohe omaette teema... :roll:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Andreas.R »

Andreas.R kirjutas:Ärgu nüüd Doktor pahandagu aga senikaua kui ta võtab vastu otsuse kuhu ja kas ta siia foorumisse ametiühingu tegemisi kajastava rubriigi loob tekitan siia sellenimelise teema - osaliselt ka selleks, et näha milline huvi asja vastu on. Eks hiljem (juhul kui midagi luuakse) saab adminn. kirjutised ümber tõsta.
Nii meeldiv on ennast tänaste kasutajanumbrite puhul veidi "upitada"... :cool:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Andreas.R »

Kirjutan siia, kuna Doktor paneb eelduslikult läbirääkimiste teema lukku - pole ju enam midagi rääkida - ise võtsime endalt täna võimaluse edasi minna 24/72 peale (mitte segi ajada 22+2+?/72´ga).
kavalants kirjutas:tere . kuule Ats ,anna oma number mulle , mul tutavaid külanaisi kes tahavad ajaviiteks lolli loba ajada , anna neile sinu numbri.See pole koht kus ajaviiteks naiste mula välja ajada. Need mehed keda sa siin kommenteerid ,ajavad AÜ asja südamega ja heast tahtest.Aga kui sul kade on nende meeste töö pärast ,alati võid ju ise asja ajama hakata.
Aga jõudu ja jaksu kõigile.
Ei ole mõtet siin Ats´i kallal norida - ma ei tea kuskohast ta oma informatsiooni võtab aga sisuliselt kirjutab ta asjadest nii nagu need olid/on (luukeresid ei oska kommenteerida). Tänasega sai isiklikult mulle palju selgeks... Enamus delegatsioonist "unustas" Türil antud mandaadi... On tõsi, et Ramon ja mina olime selle pakkumise vastuvõtmise vastu ja lasime selle ka protokollida. Ütlesin korduvalt välja, et sellisel kujul pakutud töökorralduse variant on seadusevastane...

Kurb on kuulda kui helistavad kolleegid ja tõdevad, et läks jälle nagu alati - saime lüüa... Jah, tänane oli Pyrrhose võit!

Õigus on Ats´il ka selles, et olen teavitanud juhtkonda ja siseministrit: alustan 03.12.2009 näljastreiki (loodan, et mulle võimaldatakse palgata puhkust). Oleksin seda teinud ka siis kui täna poleks seda lepet sõlmitud... Nüüd on lihtsalt raskem põhjendada miks streigin koondatavate toetuseks kui delegatsiooni liikmena ise nende koondamisotsustele allakirjutamise kergemaks tegin...

Tahan vabandada (see on vähim mida saan teha) kõikide nende ees kes panid oma lootused minule mind delegatsiooni liikmeks valides - ma ei õigustanud ootusi!
Abiteenistuja
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Tervis kaasvõitlejad.
Kas siis nüüd on ametühing lõhkija mehed astuvad välja või jätkame ikka.Tahaks siinkohal saada ka kommentaare läbirääkimistel esindanud Raineri ja Ivo käest(kes küll lubas siis foorumisse enam oma nina pista),Ramon kirjuta ka,Andrease jutt on juba olemas.Enne kui hakkame uksi paugutama ja jonnima, et mina enam sinu liivakasti ei pissi, mängi siis kuiva liivaga,kuulame ära osapoolte jutud.Otsused mis saab edasi teeme peale seda.
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas pook »

Leidsin ametiühingu meilipostkastist viimase kirja ja copyksin ühe lõigu siia kõigile lugemiseks:

......Seoses minule täiesti vastuvõetamatust tulemusest läbirääkimistel (läbirääkimistel rääkisin LõEPK päästjate eest, kes soovisid sellist tulemust nagu see tuli), astun tagasi LõEPK AÜ peausaldusisiku kohalt. Kuna seadused ei reguleeri vastavasisulist võimalust enese taandamiseks, ning juriidilises mõistes olen (olin) AÜ peausaldusisik, mitte töötajate usaldusisik, siis minu AÜ liikmelisus lõppeb 3. detsembril 2009 a......(A.P)

Põhimõtted pole müüdavad ja raha eest ei osta südametunnistust!
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas pealikk »

ei noh kas siis tuleb AÜ esindajatelt mingit infot ka siis w :?:
kuidagi kole vaikseks teised jäänd või :?: :?: :?:
neid lehti ja uudiseid on kõikjal infot erinevat täis kuid meestelt endalt pole miskit infot :idea: veel jaganud
Rainer oskas ilusti siin kõik kirja panna kuid ka tema ka kadunud :twisted:
...aga oleme kannatlikud :idea:
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
mooses
Postitusi: 24
Liitunud: 17:29, 11 09 2009
Asukoht: päästeamet
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas mooses »

Ehk see kiri toob selgust!

Tere head kolleegid.
Ma loodan, et eilse läbirääkimise tulemusena ei teki
MEIE vahel kahte leeri: võitjad ja kaotajad. Nii nagu suvise
kokkuleppega, tuli MEIL leida kompromiss sellelgi korral.
Esitasime eile veel omalt poolt 2 pakkumist:
a)tunnitasu vähendamine kogu 24 h täistööajal;
b)23+1 (lisatasu) variandi,
kuid ükski neist ei olnud teisele poolele seekord vastuvõetav!
Läbirääkimiste I osa seekordseks kompromissiks kujunes: 24/72 tööajagraafik,
klausliga, et 22 h toimub tasustamine täies ulatuses ja 2 h eest,
mis ei lähe tööaja hulka, makstakse tööandja poolt määratud listasu,
mis protokolli märgiti - vähemalt 150.- kuus. Samuti kirjutatakse protokolli,
et päästjate täätasu 2010.a. ei vähene.
Kollektiivlepingule lisatakse punkt, kus selle 2h üle alustatakse 2010.a.
uuesti läbirääkimisi, et võtta suund selle poole, et kogu 24 h oleks
edaspidi tasustatud.
Päästeamet tunnistas, et selle 2 h maksmiseks täies ulatuses ei jätku
neil rahalisi vahendeid 2010.a. Kui sellega ei oleks nõustutud, oleks tulnud jätkata
vana graafikuga, kuid see oleks toonud kaasa igal juhul suurema koondamise,
st. eelnevalt teatatud ca 110-le, siis sellele veel lisaks päästjaid, mille suurust
kohtumisel ei öeldud.
8.12. kell 8 jätkuvad Siseministeeriumis läbirääkimised päästjate
töötasustamise või koondamiste üle. 7.12. on koos Riigikogu rahandus-
komisjoni istung, kes püüab leida puuduolevat 23 miljonit. Kui see lisatakse
Päästeametile, on kõik OK. Tänaseks ei ole veel kellelegi päästjatest jagatud
koondamisteateid, kuid halvema stsenaariumi puhul tehakse seda alates 8.12.
Hr. Timberg teatas, et tema ei kooskõlasta ega kutsu aü-d nimekirjade koostamise
juurde, kuid lisas, et PK direktorite ja aü peausaldusisikute vahel kooskõlastatakse
koondatavate nimekirjad!
Kui läheb koondamiseks, tuleb meil pöörduda selles küsimuses Riikliku Lepitaja poole
ja arvan, et siis tuleb käiku lasta ka aktsioonid, vajadusel ka umbusaldusavaldus PA-le.
Lugupidamisega
Kalle Liivamägi
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas ruudolf06 »

äkki Andreas R.paneks siia üles oma pangakonto numbri,kuna mees ajab meie ühist asja streigiga ja võttis selleks palgata puhkuse,siis muudmoodi ei oska teda toetada,kui toetada teda ja ta peret väikse jõukohase abiga.kui iga mees annaks kasvõi 10 eeki,siis ei peaks mees perearvelt seda asja tegema.edu sulle.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas pook »

Andreas ei võtaks isegi vägisi seda raha vastu! Tegemist on põhimõttelise mehega. Kui see raha läheks nende 110 mehe toetuseks ...siis kindlasti! Mehed andke endale aru ,et küsimus pole selles kes on põllul ja kes on kontoris, kes magab ja kes ei maga, kes viilib ja ei viili. Tegemist on põhimõttelise küsimusega kas Eesti riik hoolib oma päästjatest!
Raido Haas
Postitusi: 34
Liitunud: 11:31, 02 06 2008
Asukoht: Kohila PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Raido Haas »

Siit tekib küsimus kas Andreas on siis ainuke kes oma meelsust näitab. Läbirääkijad on mõtetu (minu arvates) lihtsalt istuda ja loota, et raha tuleb. Timbergile tuleb umbusaldust avaldada juba täna näidata välja, et me ei ole rahul senise PA tegevuse(tegevusetusega). Teeme midagi.
Viimati muutis Raido Haas, 11:02, 03 12 2009, muudetud 3 korda kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist