Mis tehtud, mis teoksil...

Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Mis tehtud, mis teoksil...

Postitus Postitas Andreas.R »

Raido Haas kirjutas:Absoluutselt Kalifaga nõus. Minu eelmine post oli suunatud konkreetselt atesteerimise ja selle vajalikusele. Aga see millele Kalifa tähelepanu pööras on asja teine külg.
Arvatavasti "lõhub" Doktor selle arutelu siin varsti ja tõstab uue teemana ümber sest sellest tõotab tulla päris tõsine ja terav aruteluobjekt. Mina näen asjal veel kolmandat külge - aga see tuleb juba minu rikutuse tasemest... Viimasel "koolitusel" mis oli selle aasta esimene ja n.ö. visjoonide tutvustamine veidi tähtsamate tegelaste kui OP poolt, võttis üks juhtidest särasilmselt ja innustunult teemaks 24/48. Nähes, millise sisemise veendumuse ja entusiasmiga "oma usku" kuulutati ei jää kahtlustki, et see mõte kontori poolt pole kaugeltki unustatud. Ja eesmärgiks ikka see, et vähendada isikkooseisu ja "suurendada" võimekust... Oma ametikohale mittevastava haridusega töötajaid leidus esitletud materjali põhjal üllatavalt palju... Õnneks antakse piisavalt aega, et haridus ametikohaga vastavusse viia. Kas kõik aga seda ka teha viitsivad ja kas kõigil seda niiväga teha tulebki? :shock: Siin ongi see "kolmas külg" - pooled komandopealikud ei vasta nõutud haridustasemele :!: Eks me oleme siiamaani ikka harjunud nägema seda, et kui kuskil komando kinni pannakse siis juhtivale jõule leitakse ikka tööd. Kui regioonid moodustati - ka siis leidis suurem osa ametnikke tööd uues kontoris. Töölkäimiseks liisiti veel auto kah... Tahan jõuda sinna - nagu president küsis meediakonverentsil: "Kes kontrollib kontrollijat!?" Võite mind pidada paranoiliseks aga kahtlen sügavalt selles, et õhkkond ja tingimused eelmainitud härrade testimisel on sama ranged kui päästjatel... Pigem selline "vormistamise küsimus". Mis siis teha, et asi ausalt aetud saaks? Väga lihtne - tööliste esindaja vaatlejana eksami komisjoni koosseisu. Umbes nagu siseminni. esindaja loto loosimisel - jälgib, et kõik oleks seaduslik.
Veel testist: kui mina lihtsa päästjana vastan webtraineris samadele küsimustele kui vanem- ja juhtivpäästja ning MV, RP siis kus see õiglus on? Ehk kajastuks siis ka palganumbris? :cool:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Mis tehtud, mis teoksil...

Postitus Postitas Andreas.R »

Andreas.R kirjutas:Avan pidulikult ametiühingu rubriigi esimese teema ja loodan sealjuures, et kogu see rubriik kujuneb viljakaks suhtluskeskkonnaks neile kes valutavad südant pritsimeeste igapäevaelu ja -tegemiste pärast...
Pean taas osundama iseenda väljaöeldule sest ei saa ju oma sõnade kinnituseks öelda nagu üks kaasfoorumlane: "Meie Päästjad" lk. 12 vms. :shock: :lol:

Võtan "mõttepuhkust". Panen oma "suu kinni" ja lasen teistel ka foorumis toimetada... Või mittetoimetada... Mind on juba pikemat aega hämmastanud kui vaikseks kõik on jäänud. Kõik on justkui rahul... Kindralid plaanivad muutusi igasuguste meile esitavate nõudmiste osas (kvalifikatsioon, füüsilised), muutused tulemas keelenõuete osas (keeleseadus prügikasti!), keskhariduseta mehed aga - head aega!, ministeeriumi tõsised plaanid regioonide kaotamise ja tsentraalse juhtimise osas... jms.

Ühingu tegemised samuti soikus. Võite mulle näpuga näidata ja osaliselt ka õigustatult aga paraku ei suuda nõus olla ja viia ellu poliitikat mida ühingus praegu ellu tahetakse viia... Pakkusin välja vestlusringe komandodes kus arutada huvipakkuvaid küsimusi, veidi minevikku, enam olevikku ja natuke ka tulevikku... Arvake mitu selleteemalist ettepanekut kohtumiseks on tehtud? Õige: 0! Polegi midagi rääkida...?! Minu teisele ettepanekule, organiseeruda meelsuse avaldamise küsimuses nüüd ja mitte siis kui on hilja, on reageeritud aga ka mitte piisavalt - selle teemaga tegelen siiski edasi... Aga kas on mõtet? Kas kogu see "mäng" väärib küünlaid...?

Tulekahjul näeme, raisk!
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist