Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Vasta
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas manivald »

mooses kirjutas:Müts maha ametiühingu ees. Kõik otsused on rasked, olgu need head või halvad. Vähemalt saime 27/72 tagasi.
Mis peale hakkad sellega, on kuskilt kõrvalttööd võtta? Plaksutame hoolimata sellest, et peab tasuta tööd tegema ja koondamiskirves jääb ikka pea kohale rippuma?
mooses
Postitusi: 24
Liitunud: 17:29, 11 09 2009
Asukoht: päästeamet
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas mooses »

manivald kirjutas:
mooses kirjutas:Müts maha ametiühingu ees. Kõik otsused on rasked, olgu need head või halvad. Vähemalt saime 27/72 tagasi.
Mis peale hakkad sellega, on kuskilt kõrvalttööd võtta? Plaksutame hoolimata sellest, et peab tasuta tööd tegema ja koondamiskirves jääb ikka pea kohale rippuma?
Mis siis selle 12 tunniga peaLE óleksid hakanud?
marks
Postitusi: 25
Liitunud: 13:22, 19 10 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas marks »

Väga hea lihtne elu tuli tagasi saab jälle reisimes käia nii et ei pea puhkust võtma. Tublis ametiühingu inimesed avaldan kiitust rivi ees ja vaatame mis edasi saab.
Ats
Postitusi: 15
Liitunud: 12:57, 22 03 2006
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Ats »

...
Viimati muutis Ats, 14:44, 02 12 2009, muudetud 1 kord kokku.
Raido Haas
Postitusi: 34
Liitunud: 11:31, 02 06 2008
Asukoht: Kohila PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Raido Haas »

.................................
Viimati muutis Raido Haas, 18:29, 23 11 2021, muudetud 2 korda kokku.
marks
Postitusi: 25
Liitunud: 13:22, 19 10 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas marks »

minule on tähtis 24 ja selle ma sain see 2h mind praegu ei koti ja veel ats just nüüd saangi vabalt käia seal kus tahan raha tuleb mujalt teenida päästes käimine on hobi ja elustiil siin pole kunagi rahapärast käidud aga muidugi päris ilma rahata ei käiks siin keegi see on kindel
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas manivald »

mooses kirjutas:
manivald kirjutas:
mooses kirjutas:Müts maha ametiühingu ees. Kõik otsused on rasked, olgu need head või halvad. Vähemalt saime 27/72 tagasi.
Mis peale hakkad sellega, on kuskilt kõrvalttööd võtta? Plaksutame hoolimata sellest, et peab tasuta tööd tegema ja koondamiskirves jääb ikka pea kohale rippuma?
Mis siis selle 12 tunniga peaLE óleksid hakanud?
Ma ei ole kindlasti 12h tulihingeline pooldaja, kuid et asi lihtsamalt välja öelda siis ei saanud ju vana 24/72 tagasi. Piltlikult on see 22+2+?/72. Kui sa tahad et sul oleks kõva (ükskõik kas tahe, kõrvakuulmine või mõni muu asi), aga on vaid poolkõva, siis see ei ole ju see millega tööd saaks teha.
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas ruudolf06 »

mõlgutan siin natuke omi mõtteid.siin rõhutatakse seda,et me avasime sellega lisaks 90 mehe koondamisele veel võimaluse koondada 60 inimest.jah see võib olla nii,aga kuna keegi pole ümber lükkand seda kava,kus kaasatakse ja üritatakse mehed( teie enda abiga) hoogustada vabatahtlikust,mis tähendab minu arvates korralikult töötavate vabatahtlike kõrvalt väikesekoosseisuliste komandode koondamist.sest juba praegu sõlmitakse abikomandodega selliseid lepinguid,kus nad sõidavad 1 astme kutsele ise ja esimesena(kohustus,mitte enam pole nad selleks,et appi aind tulla)samuti on nüüd seadusega tagatud kaitseliidu ja kaitsejõudude kaasamine.mis näitab kuhu tüüritakse.nüüd natuke matemaatikat ka-selle 60 mehe koondamiseks kulub ametil 780000.EEK-ikuna amet maksab ainult 1 kuu ja ülejäänd 2 maksab töötukassa.selline summa saadud arvestusega,et 1 mehe töötasu koos maksudega on 13000.EEK kuus.60 mehe aastane palgakulu on aga samade algandmetega 9360000.EEK.et siis selle raha leiab amet igaljuhul,kas me jääme 12 h või käime 2 tundi ilma rahata.ka selle kahe tunni kohta ütleks ma ,et me jääme ilma vabadest päevadest,aga mitte rahast,sest raha ei saa me ka praegu ning suht raske on ilma jääda millegist mida sul pole.kas see praegune otsus oli õige või vale näitab aeg,kuna praegu me võime vaid oletada.võite mind sõimata kui tahate aga minu nägemus selline.ma loodan,et nende asjade ümberrääkimise võimalus jäeti uude lepingusse sisse.edu teile kõigile.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
summerdis
Postitusi: 8
Liitunud: 11:12, 03 06 2006
Asukoht: viru
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas summerdis »

tulemus siis käes..st üks osa sellest.Fakt on muidugi see,et milline see tulemus ka poleks tulnud kõnelustelt,poleks see kunagi rahuldanud kõiki osapooli.Positiivne on see ,et 24h tagasi..aga ,jah..need agad.2 tasuta tundi..see on muidugi koht kus võib pikalt vaielda ja edaspidi on siis juba sisse kirjutatud nähtus kui selline (2h tasuta)mille vastu siis võidelda.Aga fakt on ka see,et sellega me sisuliselt andsime vastaspoolele võimaluse 110mehe koondamiseks..ja enamaks veel.Nimelt see annab ka võimaluse edaspidi manipuleerida (vist)60-ne mehega..kui mitte enamaga.S.t siis,et kui majandus paraneb ja tekib vajadus palka tõsta siis seda ollakse nõus tegema vaid koondamise hinnaga ..jällegi.Nendeks on siis need 60 meest.Kui majandus langeb..jälle mingite arusaamatute põhjuste ajel võib amet nende 60-ne kallale minna.Nii,et mingil osal meestel on tulevik praepannil kindlustatud.Aga samas müts maha ametiühingu ees...ega saanudki tahta või siis oli naiivne loota hetke seisuga maksimum tulemust.Midagi siiski saime ...aga selle hind on tegelikult tiba soolane.Seda muidugi näitab tulevik.Ja samas peame endale selgeks mõtlema selle,et kellegi näiline heaolu ei saa olla aluseks sellele ,et 110 meest rentslisse visata.Et seda ei juhtuks peaksime tõsiselt oma sammude üle järele mõtlema ..seda kuni raua tänava ja toompea plokeerimiseni.Vist radikaalne...kuid me oleme siiski mehed üks pere!
Miks PA piirata...nimelt mulle on jäänud mulje,et need sellid seal ilusate pagunite ja ilusate palkadega ei tee muud kui loovad ja mängivad arvutites simulatsioonidega kuidas ja kui palju mehi koondada.Samas need simulatsioonid kontorit ei puuduta.Ausalt..mingit muud tõsiselt võetavat tööd ei ole seal näha..minu mätta otsast vaadatuna.Jah aga ega vist mätta otsast ju mäe otsa ei näe..ja päike ka pimestab..:):( nuta või naera.
kuid selline tunne,et alles nüüd tuleb meil hakata tõeliselt ühinema.
Ats
Postitusi: 15
Liitunud: 12:57, 22 03 2006
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Ats »

...
Viimati muutis Ats, 14:42, 02 12 2009, muudetud 1 kord kokku.
kavalants
Postitusi: 6
Liitunud: 22:53, 28 09 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas kavalants »

tere . kuule Ats ,anna oma number mulle , mul tutavaid külanaisi kes tahavad ajaviiteks lolli loba ajada , anna neile sinu numbri.See pole koht kus ajaviiteks naiste mula välja ajada. Need mehed keda sa siin kommenteerid ,ajavad AÜ asja südamega ja heast tahtest.Aga kui sul kade on nende meeste töö pärast ,alati võid ju ise asja ajama hakata.
Aga jõudu ja jaksu kõigile.
Ats
Postitusi: 15
Liitunud: 12:57, 22 03 2006
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Ats »

...
Viimati muutis Ats, 14:43, 02 12 2009, muudetud 1 kord kokku.
reps214
Postitusi: 8
Liitunud: 09:17, 17 04 2008
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas reps214 »

tere tulemast orjatöö(mis sest et kaks tundi) ja hüvasti kolleegidele(vb ka endale) keda koondatakse ning ametiühingu läbirääkijatele ütleks, et ühtsuses peitub jõud(nagu on ametiühingu kalendril)!! mina oma kalendri annetan neile koos oma väljaastumise avaldusega...
kui keegi arvab, et majandus tõusu ajal läheb paremaks ja saame oma kaks tundi tagasi, siis meenutagem eelmist majandus tõusu...kelle palgatõus viimasena tuli kui kõigil oli juba ammu oma käes - ikka meil päästjatel!!!
nagu mu sõber kunagi ammu ammu ammu ütles, et enne kui päästes midagi paremaks läheb, läheb palju s...maks!!! siiamaani pole ta eksinud
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Doktor »

Ma veelkord palun, et läbirääkijad selgitaksid mis toimub. Minu mäletamist mööda rõhutasin ma aü rubriiki luues, et keegi peab tulema ja kogu aeg selgitustööd tegema. Viimasel ajal on olnud selleks Andreas.R, aga nagu ma aru saan, siis tema siseministeeriumis ei käinud. Samas kui vaadata selle uudisega koos olevat videot, siis ei öelda muud kui et mõeldakse ja alla ei ole kirjutatud. Seega ärgem astugem välja ja ärgem loopigem mune. Ootame ikka info ka ära. Aga veelkord. Läbirääkijad, rääkige ka teistega. Selgitage foorumis ka, sest foorumis on hea pröögata, aga tegelikult ei tea me keegi päris täpselt mis toimub. :idea:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
oga
Postitusi: 7
Liitunud: 16:01, 15 11 2006
Asukoht: lääs
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas oga »

Masendav. Aga ori on ju kõige madalamalt motiveeritud töötegija. Läheb kohati vist väga pikaks kummivenitamiseks. Ja muidugi tervitusi Vändra kanti, pealik teil mõnus- laulab, mängib pilli ja teeb siis muid trikke ka kui pealinna jõuab (ei tea kas pudeli eest ?).
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist