Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Doktor »

Praegusel hapukurgi hooajal on uudiseid tuleva aasta kohta vähe. Midagi muidugi susiseb, aga täpselt ei tea. AÜ liigub positsioonidele, aga täpsemalt samuti ei tea. Amet on muidugi traditsiooniliselt vait. (%)

Mul on harukordne võimalus avada teema, mis tõotab kujuneda eriti vaatamisrohkeks. Kuid ei ma ei tee seda sellepärast, et olla esimene, vaid sellepärast, et öelda:"Palun postitame siia asjalikult ja liigsete emotsioonideta". Mul on tunne, et meie riigi finantsseis ei ole kõigile täielikult pärale jõudnud. Ma ise kuulun palgatöötajana ka nende sekka. Ja lõpuks sellest mida me kõik teame.

Esialgse info kohaselt on koostamisel plaan 140 päästjakoha koondamiseks. LõEPK peaks ohverdama 41, LEPK 40, PEPK 34 ja IEPK 25 kohta. Hetkel on tegemist Timbergi käskkirjaga, milles kohustatakse kohalikke esitama ettepanekud koondamise korraldamiseks. Kogu eestis on kokku 570 +/- natuke siia sinna päästjat. Rõhutan, et tegemist peaks minu andmetel olema koostamisel oleva plaaniga.

Olen tänulik täpsustavate andmete eest.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

Kuna Doktor ise koondamise numbrid siia sisse tõi siis sobib ka ideaalselt uudistelõik "AK" ´st: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=24975829

Seda vaadates tuli kohe meie suur juht meelde kes juba varem on koondamisnimekirjadega lehvitanud - ju siis ei jõua mehele kohale, et Soomes kõrbenud töötute ehitajatega ei hoia ta kuigi kaua praegust usaldusreitingut...
Abiteenistuja
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Sarka »

Olen ka neid numbreid näinud,aga nagu mina sellest paberist aru sain ei ole need numbrid mitte ainult päästjad,vaid kogu keskuse peale kokku st.nii päästjad ,koristajad,juhatajad,spetsialistid jne.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Siim »

Sarka kirjutas:Olen ka neid numbreid näinud,aga nagu mina sellest paberist aru sain ei ole need numbrid mitte ainult päästjad,vaid kogu keskuse peale kokku st.nii päästjad ,koristajad,juhatajad,spetsialistid jne.
Sarka jutt vastab tõele, et koondatavad ametikohad on kogu päästekeskuse peale.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas kalifa »

Neid muid töökohti on koondatud juba mitmeid kordi!
Kes ei mäletaks, et suuremates komandodes olid remondilukksepad, vanemautojuhid jne. Kogu koondamise poliitika on suunatud omade "semude" alles jätmiseks ja liigselt oma arvamust omavate likvideerimiseks. Paremad kombinaatorid võtavad koondamisrahad ja siis vähe aja pärast on tagasi mõnes alamas ametis!
Vaid päästja on see üle parda heidetav, kelle saatus ei lähe juhtkonnale korda!
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Doktor »

Uued täpsustatud andmed peaksid olema siis sellised
Põhjast 34, Idast 28, Lõunast 41, Läänest 40. Kokku 143 meest. Ametikohad teadmata. Sarka ütles, et koristajad jne. Kust on kõige rohhkem võtta? Kosmeetika korras võib midagi ka väljastpoolt komandosid koomale tõmmata, kuid ilmselt ja oletuslikult kannavad suurema kahju ikka päästjad.

Jällegi, palun kinnitada/ümber lükata. See info kaevandamine võib anda valesid tulemusi.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

Peale suure alkoholikulutuse võiksime naabritelt muudki õppida: http://uudised.live.hot.ee/v/8/41960

Ei soovi pahandada foorumi kasutajaid aga mulle tundub vägisi, et tegeleme mingi "asendustegevusega" selle asemel, et tõsiselt koonduda ja arutada mida ikkagi teha, et püsima jääksime... Tellite ja trükite kalendrit... Kas on (ilmselt ikka on) keegi tähele pannud mis pilt ilutseb PA poolt tellitud 2009 a. kalendril? Tekst juures selline: "Päästab mees, mitte varustus!" Jälle kord tuleb meelde "kuldne" mõttetera: tehke minu sõnade, mitte tegude järele... Kui hr. Timberg oma kabinetis, mugavas nahktoolis, kena sekretäri (eeldatavasti kena), vb. ka kõrgelt tasustatud juhiabi poolt serveeritud kohvi joob ja ülalnimetatud kalendrit vaadates koondamiste ajakava planeerib võiks ta natuke selle lause sisu üle mõelda...
Abiteenistuja
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Siim »

Andreas.R kirjutas:Peale suure alkoholikulutuse võiksime naabritelt muudki õppida: http://uudised.live.hot.ee/v/8/41960

Ei soovi pahandada foorumi kasutajaid aga mulle tundub vägisi, et tegeleme mingi "asendustegevusega" selle asemel, et tõsiselt koonduda ja arutada mida ikkagi teha, et püsima jääksime... Tellite ja trükite kalendrit... Kas on (ilmselt ikka on) keegi tähele pannud mis pilt ilutseb PA poolt tellitud 2009 a. kalendril? Tekst juures selline: "Päästab mees, mitte varustus!" Jälle kord tuleb meelde "kuldne" mõttetera: tehke minu sõnade, mitte tegude järele... Kui hr. Timberg oma kabinetis, mugavas nahktoolis, kena sekretäri (eeldatavasti kena), vb. ka kõrgelt tasustatud juhiabi poolt serveeritud kohvi joob ja ülalnimetatud kalendrit vaadates koondamiste ajakava planeerib võiks ta natuke selle lause sisu üle mõelda...
Ei pahanda Sa Andreas kedagi aga ainus kes tegeleb võib-olla kõigele lisaks asendustegevusega olen mina, sest ma mõtlesin, et võiks see aasta midagi juba "korda saata" ja "ära teha", samas pean ma rõhutama, et KALENDER POLE KUIDAGI PÄÄSTEAMETILE ÄRA TEGEMISEKS! see on päästepiltidega Päästegaleriist tehtud kalender, mida savad soetada kõik huvilised ja päästjad, kellegile pole kohustuslik see seega ei saa teisi peale minu "asendustegevuses" süüdistada :)

Siin teemas arutatakse tõesti päevakajalisi ja VÄGA prioriteetseid teemasid aga samas ei ole kohustuslik kellegile kalendriteemat vaadata, kes ei soovi ;)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas kalifa »

Hoidke silmad-kõrvad lahti, ettepanekud kokkuhoiuks ja koondamiseks hakkavad Raua tn. saabuma ja ka "kõigevägevam" on vist sekkunud! :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa kirjutas:Hoidke silmad-kõrvad lahti, ettepanekud kokkuhoiuks ja koondamiseks hakkavad Raua tn. saabuma ja ka "kõigevägevam" on vist sekkunud! :roll:
Ei tea kül kes see "kõigevägevam" on aga üks tõsiseltvõetav, avalikkuse poolt autoriteedina tunnustatud eestkõneleja peaks meil küll olema. Meie, mutrikeste, ärplemine ei kosta kuigi kõrgele... Näitena tooksin Tallinna Kammerorkestrit toetava avalduse Arvo Pärdilt: http://www.postimees.ee/?id=159911
Tähelepanelik lugeja leiab nii mõnegi paraleeli meie olukorraga... :cool:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

Kas meie esimene suurtoetaja ei ole mitte hr. president isiklikult!? : http://www.postimees.ee/?id=161003

Igaljuhul meie positsioonid tulevastel läbirääkimistel leiavad nendest seisukohtadest ainult tuge. Sellesisulisi uudiseid tuleb nüüd, enne valimisi juurde toota sest poliitikul on tegelikult ükskõik mida teha või lubada - peaasi, et ikka piruka e. pumba juures saaks olla ja seetõttu hoidub ta avaliku arvamuse kriitika alla sattumast... :cool:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa kirjutas:Hoidke silmad-kõrvad lahti, ettepanekud kokkuhoiuks ja koondamiseks hakkavad Raua tn. saabuma ja ka "kõigevägevam" on vist sekkunud! :roll:
Kui K.T. puudumine pidusaalist on seotud "kõigevägevama" sekkumisega nagu ääri-veeri on kuulda olnud siis, igaljuhul - head paranemist!
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

http://uudised.live.hot.ee/v/8/46905

Riik on "õhuke". Ja samuti jääb sisejulgeolek järjest nõrgemaks. Loodetavasti riik ikka käitub riigina mitte ei ole nii, et üks minister ei tea mis teine teeb...
Ehk siis loodetavasti oktoobrikuised läbirääkijad mõistavad, et koondamine ei ole lahendus. Loodetavasti mõistavad seda ka nendes komandodes teenivad mehed keda selline saatus ei ähvarda...
Abiteenistuja
mooses
Postitusi: 24
Liitunud: 17:29, 11 09 2009
Asukoht: päästeamet
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas mooses »

PALK PÕRUB PÕHJA!

Järgmine aasta on siis ootada 9% põhipalga langust. Oleme siis jälle alguses tagasi.

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?Article ... 8&open=sec
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?Article ... f&open=sec
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus aastal 2010 [Kõik postitused siia]

Postitus Postitas Andreas.R »

Andreas.R kirjutas:
kalifa kirjutas:Hoidke silmad-kõrvad lahti, ettepanekud kokkuhoiuks ja koondamiseks hakkavad Raua tn. saabuma ja ka "kõigevägevam" on vist sekkunud! :roll:
Kui K.T. puudumine pidusaalist on seotud "kõigevägevama" sekkumisega nagu ääri-veeri on kuulda olnud siis, igaljuhul - head paranemist!
Üha visamalt levivad jutud uue peadirektori ametisse asumisest - mõned nimed on ka läbi käinud... Kui kellelgi on vettpidavat infot siis võiks jagada...
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline