Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Vasta
reps214
Postitusi: 8
Liitunud: 09:17, 17 04 2008
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas reps214 »

keda sellisel raskel ajal huvitab, kas ta töötaja on motiveeritud või mitte!!! nagu üks majandusteadlane(nime ei mäleta) ütles on masu parim aeg reformide tegemiseks, kuna töötajatel pole eriti valikut!!!!!
mina sain eilsest nii aru, et töökorraldusele kirjutati alla, aga kuni eelarve sulgemiseni jäi lahtiseks koondamine! aga olgem realistid - riigil raha ei ole ning ega seda tule ka ja nagu paistab, siis AÜ ka usaldada ei saa!!!

EKS VAIKIMINE ÜTLEB NII MÕNDAGI....?!?
Viimati muutis reps214, 10:30, 02 12 2009, muudetud 1 kord kokku.
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Vaata sellise sitaga pildumise eesti Vändra pealiku suunas julge ka hr.oga avaldada oma õige nimi sest see on juba liig mis liig.Julged teha julge ka vastutada
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas pealikk »

oga kirjutas:Masendav. Aga ori on ju kõige madalamalt motiveeritud töötegija. Läheb kohati vist väga pikaks kummivenitamiseks. Ja muidugi tervitusi Vändra kanti, pealik teil mõnus- laulab, mängib pilli ja teeb siis muid trikke ka kui pealinna jõuab (ei tea kas pudeli eest ?).
Krt mees pole sinu asi kas ta teeb pudeli eest või muu eest!!Tom on alati meeste eest seisnud ja sinul pole õigus siin teda laimata.
Kui oled mees siis mine ütle talle seda isiklikult mitte siin kirud!! :evil:
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Raido Haas
Postitusi: 34
Liitunud: 11:31, 02 06 2008
Asukoht: Kohila PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Raido Haas »

..................................
Viimati muutis Raido Haas, 18:28, 23 11 2021, muudetud 2 korda kokku.
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas pets 96 »

kui ma õigesti aru sain siis sõlmiti eel leping ja seda rõõmu poleks küll timbu meeskonnale vaja pakkuda (oma vahelisi nääklemisi) ootame ära ametliku kinnituse ja vaatame siis edasi :roll:
Tark ei torma
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

MEHED!
Ennem kui hakkate kisama, helistage nendele inimestele, kes olid läbirääkimiste laua taga ja uurige millised on tagamaad sellel asjal.Ärge koonerdage telefoni arvega vaid raisake see raha, saate hulga maad selgema pildi.
Vollli
Postitusi: 30
Liitunud: 09:02, 01 11 2009
Asukoht: Tartu PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Vollli »

Keegi ei taha viimasest kohtumisest rääkida. Kõik on sellised kidakeelsed :cry:
Aga teada ju tahaks :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Helista Ivole jagab lahkelt infot.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Andreas.R »

Vollli kirjutas:Keegi ei taha viimasest kohtumisest rääkida. Kõik on sellised kidakeelsed :cry:
Aga teada ju tahaks :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Minuarust me ikka suhtlesime senikaua kuni Sul "kellad" peale tulid...
Abiteenistuja
marks
Postitusi: 25
Liitunud: 13:22, 19 10 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas marks »

Mehed 9 detsember oleks vaja riigikogu istungile minna ja vaatata millised riigikogulased ei vastuse annavad ja kas julgevad sulle otsa ka vaadata . Vanasti vist sai istungitel rõdu peal viibida ,kui saab peaks selle rõdu mehi täis koguma ja ei vastuse peale korraliku vilekoori tegema, see oleks väike protestimine .
real
Postitusi: 31
Liitunud: 15:26, 18 11 2007
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas real »

marks kirjutas:Mehed 9 detsember oleks vaja riigikogu istungile minna ja vaatata millised riigikogulased ei vastuse annavad ja kas julgevad sulle otsa ka vaadata . Vanasti vist sai istungitel rõdu peal viibida ,kui saab peaks selle rõdu mehi täis koguma ja ei vastuse peale korraliku vilekoori tegema, see oleks väike protestimine .
See on päris huvitav mõte. Hiljuti vaatasin mingit riigikogu infotundi, seal paistis küll olevat publikut, ju siis ikka lubatakse?
Julgustaks omalt poolt mehi veel sellega, et peale 30 aastat unistamist õnnestus mul nüüd mõne tunniga kahe sõrmega vilistamine ära õppida. Tänud töökaaslasele. :lol:
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Andreas.R »

real kirjutas:
marks kirjutas:Mehed 9 detsember oleks vaja riigikogu istungile minna ja vaatata millised riigikogulased ei vastuse annavad ja kas julgevad sulle otsa ka vaadata . Vanasti vist sai istungitel rõdu peal viibida ,kui saab peaks selle rõdu mehi täis koguma ja ei vastuse peale korraliku vilekoori tegema, see oleks väike protestimine .
See on päris huvitav mõte. Hiljuti vaatasin mingit riigikogu infotundi, seal paistis küll olevat publikut, ju siis ikka lubatakse?
Julgustaks omalt poolt mehi veel sellega, et peale 30 aastat unistamist õnnestus mul nüüd mõne tunniga kahe sõrmega vilistamine ära õppida. Tänud töökaaslasele. :lol:
Mõte pole tõesti paha ainult, et kindlasti on 9´ndal kohaleminek selgelt hilinenud - siis näeb vaid seda kes kuidas hääletab - ja vilistada kindlasti kohe ei lubata. Arvan samuti, et siis on ka huvilisi kohal rohkem kui tavaliselt... Kui midagi veel üritame siis ilmselt on viimane võimalus homme - ülehomme, ehk ka esmaspäeval. Teatavasti kohtub ju minister läbirääkijatega 8. 12. 2009 hommikul - seega on selleks ajaks kõik otsustatud - kui just rohelised ja Kundla mõnda ratsukäiku ei tee...
Abiteenistuja
raitp
Postitusi: 1
Liitunud: 17:42, 29 06 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas raitp »

Tere kaasvõitlejad!

Tahtsin kirjutada nendest kellest siiamaani pole keegi tahtnud kirjutada,nimelt esimese astme komandodest.Kuulun ka ise sellesse madalasse seltskonda.Selle 24/72 ralliga saavutasime selle,et see 24h mis oli meil juba enne (tänu sellele saime me tunduvalt vävem palka) muudeti see ka veel meie jaoks hullemaks.Teie võitsite vähemalt sellega et saate poole vähem tööl käia,meie aga võitsime selle et saame aastas vähemalt 8 korda rohkem tööl käia.Teie hoidsite sellega raha kokku,meie peame oma tunduvalt väiksema palga eest rohkem tööl käima(võimalik et mõni mees peab selle pärast töölt ära minema ,sest raha lihtsalt ei jätku).
Kirjutan sellel teemal selle pärast,et kommentaare lugedes keegi isegi ei maini esimese astme komandosid.``Seda on kohe tore näha et arvestatakse kõigiga``.Ametiühingusse astudes arvasin ma et nüüd seistakse ka minu huvide eest,aga juba viimased koosolekud Türil näitasid seda ,et kui ma ise poleks kisa tõstnud siis poleks kellelegi meeldegi tulnud need esimese astme komandod.
Viimaste sündmuste valguses olen ma jõudnud järeldusele,et AÜ-st pole mul erilist kaitset ega tuge loota ja ma kaalun tõsiselt peatada oma kuulumise AÜ-sse.

Palju õnne Teile 24H saavutamise puhul!!!!
Loodame et koondamistega läheb paremini.

Rait Pakkonen
Koeru PK
Usaldusisik
Rene
Postitusi: 4
Liitunud: 17:36, 27 11 2009
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Rene »

kuule Rait,
Millest sa järeldad, et esimese astme kommandodel oleks lastud järgmisel aastal 27/72 graafikuga tööl edasi käia ja ka vabu vahte saada?! Nagu ma aru sain raiutakse see graafiku asi kuskile seadusse sisse ja niipea muutma ei hakata!!! See selleks.
Jama ongi selles, et väksemates kommandodes ei suudeta nii 12h kui 24h graafikuga tagada min. elupääste võimekust ilma et ületunde tekiks. Tuletan meelde, et Pomerantsil järgmiseks aastaks ületundide maksmiseks raha juurde pole anda. Oleks asi vanaviisi jäänud oleks ka 1.astme komm. saanud 12h graafiku ilma vabade vahdideta. Nagu ma olen aru saanud siis selle 2 tunni osas hakatakse järgmisel aastal uuesti läbi rääkima.
Koeru oli minumeelest veel selle aasta alguses selline kommando mis taheti esimese kärpega kinni panna. Võib-olla see päris nii polnud. Ma praegu täpselt ei mäleta. Aga selge on see, et AÜ võitleb praegu selle nimel, et ei tuleks koondamisi ja see peaks juba vägagi esimese astme kommandosid puudutama.

OK, praegu ei viitsi rohkem trükkida, eks tulekahjul näeme siis saame veel asja arutada.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töökorraldus 2010 [Kõik 2010 palgad/24h?/koondamised?]

Postitus Postitas Andreas.R »

Raido Haas kirjutas:Ootan infot :!: :!: :!: Teadmatus on kõige hullem see nagu ajakirjanikega kui infot välja intervjueeritav ei anna improviseerib ajakirjanik ise juurde. Kustutasin esialgse posti puhtalt selle pärast, et anda võimalus läbirääkijatel eile päev lahti seletada, ennem kui neid maapõhja trampida. :roll:
Tulin foorumisse, et Sulle vastata! Plaanis oli kirjutada: " Ka Sina, Brutus!?" Aga näen, et Sa oled ise asjast aru saanud ja taastanud n.ö. vana "Jõulukaartide listi"!
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist