Lääne usaldusisik

Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

reku kirjutas: Kohtumise peateemadeks:
1. Lääne peausaldusisiku valimine
2. Kuidas edasi e. AÜ 2010
3. ....
Julgen arvata, et päris niimoodi see asi ikka ei käi - ega see ei ole a/ü osakonna usaldusisiku valimine kus kohapeal pannakse kandidaadid välja ja lihthäältega valitakse. Kandidaadid peavad enne teada olema ja nende kandidatuurid tuleb läbi hääletada igas komandos. Seega - aeg mis antakse ülesseadmiseks ja enda tutvustamiseks ning siis üldkoosoleku korraldamiseks komandos peab olema selline, mille jooksul kõik see läbi viia mõistliku aja jooksul. Ja peab olema võimalus esitada kandidaatidele lisaküsimusi (e-mail). Koosolekute tulemused peavad olema protokollitud ja usaldusisikul ei ole õigust käituda mingi oma suva, eelistuse või n.ö. telefoniküsitluse põhjal! Nii käituti siseministeeriumis!
reku kirjutas:Nuu neid mina ette kirjutada ei saa.
Võimalus kõigil kandideerida.
Samas võime teha ka nii, et kanditaadid valmistavad oma platvormi Kohtumiseks valmis.
Kuulame need Raplas ära. Lähme tagasi komandotesse tutvustame kanditaate, nende seisukohti liikmetele ja siis igal liikmel 1 hääl.
Komando sisesed tulemused kogub kokku usaldusisik ja saadab need mulle.
Kogun need kokku, liidan ja lahutan ja panen tulemused üles kas siia või saadan tagasi mailitsi.
Jah, usun, et õigus kandideerida on igal ühingu liikmel. Kui keegi leiab seda keelava sätte - võtan sõnad tagasi. Kandidaadi "platvormi" ja mõtteid ei saa edasi jutustamise teel liikmetele tutvustada - see muudab kõik subjektiivseks. Elik - kui me ei korralda üleläänelist koosistumist siis on ainukene võimalus, et kandidaat saadab oma seisukohad ja enesetutvustuse laiali meili teel. Siia ülesriputamist ja sitaloopimisvõimaluse pakkumist ei pea ma õigeks. See looks võimaluse selleks, et teatud kandidaatide poolt või vastu hakatakse meelsust "sättima"... Osad meist ju kirjutavad nii:
anttil kirjutas:Meie siin Pärnus kontori tiiva all ...
Muuseas, kahjuks on selline "kontori tiiva all" asjade ajamine levinud mujalgi... Homme valitakse Võru usaldusisikut ja uskuge või mitte - kohale on kutsutud ka direktor Klaos!!! Väidetavalt küll tutvustama uusi arenguid ja ms. Minu küsimus on, et miks just selline ajaline kokkusattumine. Väidetavalt olid kutsujaks osad ühingu liikmed... Kas on plaanitudki varjatud surve avaldamine või on tegemist lihtsalt...
Abiteenistuja
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Tänapäeva infoühiskond annab meile piiramatus võimalused ( PowerPoindi esitlusest mailitsi kuni video koosolekuni.) Mille võin Skypi paasil Raplas püsti panna, vaatajal vaja teha endale ainult Skypi kasutaja.
Küsimused kõnelejale mailitsi.
Vajaliku tehnilise lahenduse ja riistvara saan organiseerida
Samas kui leidakse. et aeg pole veel küps ei ole ju meil selg vastu seina veel.
Kokku oleks aga vaja saada sellegipoolest, et kujundada lääne seisukohad praeguseks tekkinud olukorras.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

reku kirjutas:Tänapäeva infoühiskond annab meile piiramatus võimalused ( PowerPoindi esitlusest mailitsi kuni video koosolekuni.) Mille võin Skypi paasil Raplas püsti panna, vaatajal vaja teha endale ainult Skypi kasutaja...
See on kosmos millest kirjutad. Oled kindlasti proovinud organiseerida ühingu koosolekut ja tead kui raske on leida võimalikult paljudele sobivat aega. Kõiksugused moodsad lahendused on muidugi head aga see ei taga läbipaistvust e. võib tekkida olukord nagu Putini ülevenemaalisel pressikonverentsil - näiliselt on kõik justkui spontaane ja vaba, tegelikuses aga pääsevad küsima õiged inimesed ja õigeid küsimusi. See ei pruugi 1:1 nii olla aga ma tõesti ei usu, et kogu liikmeskond istub arvuti taga ja jälgib "online" toimuvat. Seega - kõikide huvide esindaja valimist ei saa läbi viia nii, et pärast tekivad mingid "agad"...
Abiteenistuja
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Vabanda väga aga mulle jääb vägisi mulje, et Sinu silmade läbi polegi võimalik ausalt hääletust korraldada.
Näha kõiges ja kõigis tonti - kas see ongi meie seisukoht.
Mina igatahes leian, et ka ülemustega koostöö on vajalik ja nii nende seisukohtade ära kuulamine kui ka enda omade rääkimine, mitte ainult läbirääkimiste lauataga, on kasulik mõlemale poolele.
Võtsin siinkohal endale julguse kutsuda aktiiv kokku ja tegin endapoolse ettepaneku, olen valmis kuulama ära kõikide teiste ettepanekud!

Selleks lisan siia ka oma MSN-i : reku26@hotmail.com
Kui vähegi pere kõrvalt aega saan hoian kätt pulsil.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

Vabandada pole vaja sest nii tõesti ongi... Minu arust. Ei ole muud (ausat) varianti komando poolt toetatud kandidaadi välja selgitamiseks kui komando koosolekul toimunud hääletuse tulemusel... Pealegi on olemas ka kehtivad protseduurireeglid kuidas neid toiminguid läbi viia... Ja paranoiline ning umbusklik olen ka - mis teha aga see on lihtsalt asjade loomulik käik... Ma siis Sinu rahustuseks katsun rohkem mitte kommenteerida ja annan võimaluse teistele...

Niipalju veel:
reku kirjutas:...Mina igatahes leian, et ka ülemustega koostöö on vajalik ja nii nende seisukohtade ära kuulamine kui ka enda omade rääkimine, mitte ainult läbirääkimiste lauataga, on kasulik mõlemale poolele...
See kõik on mõistlik aga vaid niikaua ja sinnamaani kui me ikka veel meeles peame mis on ühingu eesmärk... Poliitikud ütlevad, et valija mälu on lühike. Tundub, et ka päästjad ei erine tavavalijast kuigi palju...

Jõudu!

Andreas - ka pere kõrvalt... hoian nuga pulsil!
Abiteenistuja
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas anttil »

Mina kujutasin ka oma rumala aruga valimisi ette nii, et esitatakse kandidaadid, mingi aeg saab komandos nimekirjale otsa vaadata ja siis x- kuupäeval läheb asi lukku ja toimub hääletamine. Tulemused edastatakse usaldusisikute koosolekule ja valimiste tulemused kinnitatakse.

Samas võib juhtuda, et olen nina liiga püsti ajanud ja ülbeks läinud. Sellisel juhul vabandan asjaosaliste ees oma liigse agaruse, arutuse ja erutuse pärast.
Antti
tel. 58279009
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Küsimus
Kas minu poolt pakutud kuupäev arvestamatta päevakorda om söödav enamusele.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Tere siis jälle

Seoses väga leige vastukaja ja huviga jääb hommsele 22.03 plaanitud kohtumine ära ja lükkub edasi.
Samas kutsun üles arutama aktiivselt teemal, mis edasi?
Käisin 25.02 ROTAL-is Põhja kohtumisel maad kuulamas ja seal seati üles küsimus, kas jätkata ROTAL-i kooseisus või luua Päästjate AÜ.
Kas foorumis või mailitsi ootaks meie seisukohta ja küsimusi selle kohta.
Samas ikkagi taoks rauda ka edasi peausaldusisiku kanditaatide vallas.
Ootan vastukaja!
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist