Lääne usaldusisik

anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Lääne usaldusisik

Postitus Postitas anttil »

Kevad hakkab kätte jõudma ja Läääne poolol on siiamaani valimata regiooni peausaldusisik. Komandoti on enam- vähem, nüüd on veel vaja saada üle koera saba.

Pakuksin oma rumala aruga välja võimaluse lääne poolseteks valimisteks, kus igaühel on õigus valida ja olla valitud, siis jääb ära igasugune virisemine ja vingumine.
Antti
tel. 58279009
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

Sõber anttil - pea igas Sinu viimase aja kirjutises, kas alguses või lõpus viitad võimalusele, et Sinu vaimse seisundiga ei pruugi kõik korras olla. Parem lõpeta selline sõnakasutus muidu hakkamegi nii arvama... :shock:
anttil kirjutas:Pakuksin oma rumala aruga välja võimaluse lääne poolseteks valimisteks, kus igaühel on õigus valida ja olla valitud, siis jääb ära igasugune virisemine ja vingumine.
Mulle jääb natuke arusaamatuks mis Sa siin siis välja pakud? Valimiste võimalus on tõesti olemas ja selle läbiviimise süsteem ja kord samuti. Minu isiklik arvamus on, et siin foorumis sel teemal "laiutama" ei ole mõtet hakata. Kasutame pigem moodust mida pakub reku:

"Tere.

LP AÜ aktiiiv ja esmajones lääne usaldusisikud palun saatke mulle oma kontaktid : rekmar@tuletaltsutaja.ee
Põhjus siis selles, et uus aasta alanud ja oleks vaja panna plaanid paika (et mitte hakkata viimasel minutil jälle jooksma ja kaklema).
Panen ette, korraldada üks meeldiv istumine.
Kiiret vastukaja ootama jäädes."

Kui reku viitsiks selle Lääne usaldusisiku valimiste korraldamise organiseerimise oma õlgadele võtma - usun see sobiks kõigile.

Veel. Järgnev väljaütlemine võib tekitada osades kodanikes (ühingukaaslastes) pahameelt ja vastuarvamusi aga peaksin õigeks kui hakkaksime oma ühingu asja ajama teisel viisil. Tuleks minna n.ö. põranda alla. Usun, et "kindralitele" sobib see vägagi kui nad kõikidest meie plaanidest ja arvamustes siit juba pikalt ette lugeda saavad. Naljaga pooleks võib öelda: liiga palju demokraatiat ei ole ka hea! Muuseas - viimased läbirääkimised on siin heaks näiteks...
Abiteenistuja
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas anttil »

Meie siin Pärnus kontori tiiva all nägime seda valimiste asja nii: kandidaadid esitavad oma Cv ja visiooni, mida nad ühingult ootavad ja mida nad selle heaks on valmis ise ära tegema.

Hääletus saaks toimuma komandode kaupa eraldi vms vastuvõetaval viisil.
Sellisel juhul saame ongi kõigil võimalus olla valitud ja valida.
Antti
tel. 58279009
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Minu mõte oli siis kokku kutsuda lääne poole komandode aktiiv ja mõelda mis edasi ja kuidas.
On käimas jutud kahest variandist, mis on meie seisukoht. (jutt siis AÜ tulevikust)
Ja samas jutt jummala õige usaldusisik meil ka valimatta. Saaks selle läbi arutada ja kanditaadid välja mõelda. kes siis hääletusele panna. Kes tunneb endas huvi ja tahtmist sellele kohale võiks väikese enesetutvustuse ju kokku panna.
Koha ja tehnika saan orkunnida vastavalt soovidele, kas Rapla komando või kuskil saunas. See oleneb juba teist LP AÜ aktiiv.

Jäktuvalt ootan kontakte rekmar@tuletaltsutaja.ee mailile
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Kurg111
Postitusi: 4
Liitunud: 15:22, 10 06 2009
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Kurg111 »

XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Doktor »

Kurg111 kirjutas:XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Kurg111 kui konkreetset ja täpset kriitikat isiku aadressil öelda ei ole, siis ära palun mine sellises vormis isiklikuks.
Postitus läheb maha.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

Piilupart, va rongijuht, helistas mulle ja teavitas huvipakkuvast postitusest millele Doktor "ristid peale pani" nagu Jaan Kaera kunagi armastas kirjutada. Kuna saan aru, et mädamunadega loobiti mind siis avaldan soovi, et kustutatud postitus ennistataks... On tore kui meie uued kaasfoorumlased suudavad ja soovivad oma mõtteid avaldada. Loodan, et need ikka on oma mõtted mitte ei ole tegemist järjekordse "ametiühingu juhi G.Pandiga" Ringvaate saatest. :roll:
Abiteenistuja
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas pealikk »

:d
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Kas Läänes rohkem usaldusisikuid ei olegi (olen saanud ainult 2 vastust) või on huvi AÜ toimuva vastu kadund koos aastavahetuse saluudiga taevasse või mattunud paksu lumekihi alla ja ootab kevadet. Kevad võib olla aga juba hilja, nii et Lugupeetud usaldusisikud andke endast märku.
Üks asi oleks hea lisada: vahi nr kus töötate siis teaks aega planeerida paremini.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Andreas.R »

reku kirjutas:Kas Läänes rohkem usaldusisikuid ei olegi
Võta aadressid meililistist ja saada seda kaudu info või helista läbi... Paljud ei pruugi foorumit lugeda.
Abiteenistuja
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Andreas Sul äkki jah kontaktid olemas saad äkki mulle saata maili. Tänud:)
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Piilupart, va rongijuht, helistas mulle ja teavitas huvipakkuvast postitusest millele Doktor "ristid peale pani" nagu Jaan Kaera kunagi armastas kirjutada. Kuna saan aru, et mädamunadega loobiti mind siis avaldan soovi, et kustutatud postitus ennistataks... On tore kui meie uued kaasfoorumlased suudavad ja soovivad oma mõtteid avaldada. Loodan, et need ikka on oma mõtted mitte ei ole tegemist järjekordse "ametiühingu juhi G.Pandiga" Ringvaate saatest. :roll:
Seda postitust mul digitaalselt ega füüsiliselt enam ei ole. Seega jääb ennistamine ära. Sisu polnud sellel kopikatki väärt.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Tere siis jälle.

Panen nii siia, kui saadan ka mailile (neile kelle kontaktid mulle laekunud on)infoks.
Pakun välja kohtumiseks 23.03.2010 kell 18.00 see oleks siis täpselt nädalapärast.
Kohaks Rapla Komando Koolituskeskuse õppeklass.
Kaugemalt tulijatel võimalik jääda öömajale.

Kohtumise peateemadeks:
1. Lääne peausaldusisiku valimine
2. Kuidas edasi e. AÜ 2010
3. ....

Kohapeal võimalus kasutada arvutit, interneti ja esitlustehnikat.

Usaldusisikutel kohalolek kohustuslik :), huvilistele ust ei sule
Kes öömaja tahavad andke ette teada mailile või tel.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas anttil »

Aga kandidaadid Lääne peausaldusisikuks??? Kellegi vahel peab ju valida ka saama. Kes valib? Või tahate lihtsalt hääletamist. Tuletan teile meelde, et on aasta 2010, mitte 19......
Antti
tel. 58279009
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Lääne usaldusisik

Postitus Postitas reku »

Nuu neid mina ette kirjutada ei saa.
Võimalus kõigil kandideerida.
Samas võime teha ka nii, et kanditaadid valmistavad oma platvormi Kohtumiseks valmis.
Kuulame need Raplas ära. Lähme tagasi komandotesse tutvustame kanditaate, nende seisukohti liikmetele ja siis igal liikmel 1 hääl.
Komando sisesed tulemused kogub kokku usaldusisik ja saadab need mulle.
Kogun need kokku, liidan ja lahutan ja panen tulemused üles kas siia või saadan tagasi mailitsi.
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist