Ametiühinguga liitumine

Vasta
tulepoiss
Postitusi: 21
Liitunud: 20:29, 11 03 2006
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Ametiühinguga liitumine

Postitus Postitas tulepoiss »

Tere,olen kõrvalt jälginud jõudu mööda ametiühingu tegemisi ja on tekkinud väike huvi ka selle ühinguga ehk liitumiseks.
Tahaks ainult teada kas ja mis on nagu selles ühingus paremaks muutunud,selles mõttes et kas oleks ikka mõtekas astuda selle ühingu liikmeks?!

Ehk oskab keegi veidi rohkem valgustada.

Terv. Margus Järvamaalt
Vollli
Postitusi: 30
Liitunud: 09:02, 01 11 2009
Asukoht: Tartu PK
Kontakt:

Re: Ametiühinguga liitumine

Postitus Postitas Vollli »

Tere
Meil on heameel, et aü tegemiste vastu huvi tuntakse.
Heameelega tuleme ja tutvustame oma tegemisi. Eesti Päästeala Töötajate AÜ juhatus on 4 liikmeline. Igast regioonist üks.
Lääne regioonis on Rekmar Vaarma Rapla PK, mobiil 56689808.
Lõuna regioon Toomas Suigusaar´ega Tartu PK mobiil 56454713
Ida regioon Aivar Lepp Rakvere op korrapidaja mobiil 5172727
Põhja regioon Ivo Paulus mobiil56683515

Kui Rekmaril pole võimalik aega leida siis võta ühendust Toomas Suigusaar´ega ja lepime aja kokku

Lugupidamisega

Toomas Suigusaar
mooses
Postitusi: 24
Liitunud: 17:29, 11 09 2009
Asukoht: päästeamet
Kontakt:

Re: Ametiühinguga liitumine

Postitus Postitas mooses »

Kas ametiühingul on tehtud ka mingi visioon pikemas perspektiivis. See peaks ju kajastuma ka kuidagi paberi peal, mille võiks siis ülesse panna. Kuidagi läbipaistmatu on teie tegevus ( vähemalt mulle tundub).
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Ametiühinguga liitumine

Postitus Postitas kalifa »

mooses kirjutas:Kas ametiühingul on tehtud ka mingi visioon pikemas perspektiivis. See peaks ju kajastuma ka kuidagi paberi peal, mille võiks siis ülesse panna. Kuidagi läbipaistmatu on teie tegevus ( vähemalt mulle tundub).
Pole mõtet võõrastel torkida, omad visioonid hakkavad nüüd ehk kiiremalt ja resoluutsemalt tekkima, kui uus ametiühingujuht töö käima saab, steik on küll päästjatel keelatud aga hanged Raua tn. maja ümber ikka olemas! Loodame, et uus peadirektor suudab iseseisvalt sinna otsa ronida! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline