Meie vaenlane elekter

Siin arutleme tehnika ja taktika üle kitsamas mõttes. Räägime näiteks töövõtetest, päästetöö planeerimisest õnnetusel, likvideerimise taktikast jmt.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Toomas kirjutas:Vot selle elektriasjaga on natuke kahtlased lood. On olemas elektriohutuseseadus, kust ma küll konkreetselt välja ei suutnud lugeda kes töid teostada võib... samas on mul kuri kahtlus et kui meiega elektriliine näppides miskit juhtub, siis ilmselt aetakse süü meie kaela a la "oma viga, et näppisid". Pluss siia juurde veel Kristo eelnevast jutust selgunud faktid, et isegi need naljakad nr.44 kummisaapad (mis eeldab et kõik pritsurid on 44 jalanumbriga) võivad aegunud olla s.t. pole kontroll läbitud. Lisaks on küsimus et kui palju elektrialast koolitust on üldse antud? ja kui on, siis palju sellest möödas ja meeles on?
Ärge unustage Teie peale tehtud kohustuslikku kindlustust, kui leitakse, et kuskil on eiratud nõudeid ja juhtub õnnetus, kus hakkate ise või teie omaksed hakkavad nõudma hüvitist, siis vaadatakse väga hoolega ohutustehnika ja muude nõuete täitmist, rikkumise korral hüvitist lihtsalt ei maksta ja kohtutee ootab. On olnud kogemus uppumisega, kus vanemad piditki kohtusse minema.
Olge ikka ettevaatlikud- elekter pole mänguasi!
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Meie vaenlane ELEKTER !?

Postitus Postitas Doktor »

Kõikidele korvtõstuki ja redeli juhtidele silmarõõmuks [-X
http://www.youtube.com/watch?v=cXclbtVZV3U
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist