Jälle siis üks avarii

Operatiivsõidukite juhtimine, olukorrad liikluses ja maastikul. Juhtimisvõtted.
Vasta
vaatab eemalt
Postitusi: 12
Liitunud: 15:30, 15 09 2006
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Jälle siis üks avarii

Postitus Postitas vaatab eemalt »

26.05.2007.a. toimus liiklusõnnetus Tartu linnas enne Riia - Puusepa ristmikku, kus Päästeameti alarmsõiduk Scania 94 sisselülitatud vilkurite ja helisireeniga ning sõites väljakutsele tulekahjule Ilmatsallu mööda Riia tänavat kesklinna poolt Puusepa tänava suunas olles teises sõidureas ja jõudes Riia Puusepa ristmiku lähedale soovis teha pööret paremale Puusepa tänavale. Samas sõitis esimeses sõidureas VW Passat, mille juht, nähes tagant lähenevat Päästeameti sõidukit vähendas oma sõiduauto kiirust. Päästeameti alarmsõidukit Scania 94 juhtinud autojuhil polnud võimalik kohe ümber reastuda paremasse sõiduritta ,et seejärel sooritada parempööret ,mistõttu alarmsõiduki juht pidurdas ning alarmsõiduk libises märjal teel külge naaberrajal sõitvale sõiduautole VW Passat.
kõik ei ole nii nagu esialgu paistab
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Postitus Postitas sosku »

Minu talupojamõistus ütleb, et kui sa sõidad teises reas ning tahad sealt (!) parempööret sooritada, siis ei ole vaja nii palju lapatsit vajutada. Eriti veel sellistel märgadel teeoludel. Ükski õnnetus ei saa olla õigustuseks arutule kihutamisele.
Viimati muutis sosku, 06:38, 29 05 2007, muudetud 1 kord kokku.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Postitus Postitas anttil »

Nüüd Võtab sõna sõiduõpetaja:

See on tegelikult ehe näide meie autojuhtide halvast ettevalmistamisest/ ettevalmistamatusest.
Taotakse endale rusikaga vastu rinda ja kui keegi midagi soovitab, siis selle asemel, et soovitatut natukenegi analüüsida vaadatakse otsa- et mida sina noor taipad autosõidust, sest ma olen ikkagi eluaeg autojuht olnud.
Antti
tel. 58279009
emsy
Postitusi: 14
Liitunud: 22:04, 20 10 2006
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas emsy »

Mina ei ole eluaeg autojuht olnud ja ma ei õigusta üldse ennast. Õnnetus oli 95% minu süü ja ma teen sellest väga tõsised järeldused.
Loodan edaspidi päästeautojuhte parimast küljest esindada.
VÄLE TUUL
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Seekord siis vedas, et "Muugat" ei pannud. Sama libe, kui märg tee, on kuumade ilmadega ka sulanud asfalt, ka siis ei ole pidurdusest palju kasu, kui aegsasti hoogu maha ei taibanud võtta! Soovin ikka õnnelikku kohalejõudmist, paraku on need õnnetused viimasel ajal üsna sagedased.
mõtetes olen veel Teiega!
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Postitus Postitas anttil »

Müts maha selle mehe ees, kes julges siin oma viga teiste ees tunnistada ja õigustusi ei otsi. Enda peal katsetatud toimib ja jääb kauaks meelde.

Päikest Teile kõigile!!!!!!!!
Antti
tel. 58279009
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

millised on auto vigastused ?
emsy
Postitusi: 14
Liitunud: 22:04, 20 10 2006
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas emsy »

Katkine suunatuli.
VÄLE TUUL
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline