Koostöö autokoolidega

Operatiivsõidukite juhtimine, olukorrad liikluses ja maastikul. Juhtimisvõtted.
Vasta
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Koostöö autokoolidega

Postitus Postitas anttil »

Meil ja autokoolidel on tegemata üks üsnagi tähtis osa meie töö tutvustamisel.
Niisiis võtsin täna kätte ja helistasin läbi kõik Pärnu autokoolid. Pakkusin neile välja võimaluse, et lähen ühel ilusal päeval nende teooriatundi ja räägin natukene lähemalt alarmsõidukitest ja alarmsõidust üldse. Ehk siis mida tohivad tuletõrjeautojuhid teha, mida ja miks nad teevad ja mida meie autojuhid ootavad kaasliiklejatelt. Ehk siis kuidas, mida ja miks. Kusjuures tagasiside on üsnagi positiivne. Nii saame ju meiegi midagi ära teha selleks, me kõik saaksime ohutumalt liigelda ja et kaasliiklejad meid mõistaksid ja meid abistaksid.

Küsimus tekkis selle kohta, et kas minu Pärnu eeskuju leiab järgimist ka mujal Eestis. Sõiduõpetajatest autojuhte on ju peale minu teisigi.


See üritus ei ole algatatud agarusest vaid ilmselgelt autokoolid ei suuda seda teha, kuna autokoolides ei ole selliseid inimesi, kes seda teemat valdavad.
Antti
tel. 58279009
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Koostöö autokoolidega

Postitus Postitas Andreas.R »

Anna gaasi! Ja ega agarus ei ole alati taunitav. Igatahes rohkem järgimisele meelitav ettepanek kui suitsuandurite annetamine - see võiks ikka jääda KOV´i teemaks. Isiklikus plaanis aga seegi (andurid jms.) igati positiivne. Näit. minu poolt jõulukuuse alla poetatud pakid just esmaseid kustutusvahendeid ja ennetavat staffi sisaldasid. Autokoolis kätega vehkimiseks ei pea ju tingimata sõiduõpetaja olema - aitab kui veidi suurema sotsiaalse närviga ja piisava op. sõidu kogemuse ja tarkusega...
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist