Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Operatiivsõidukite juhtimine, olukorrad liikluses ja maastikul. Juhtimisvõtted.
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Tervist härrased.

Jah kuulsin mina ka,et toimub palkade ühtlustamine ja kaotatakse ära kõik lisatasud ja sealjuures ka autojuhitasud.Lääne-eestis ei pidanud saama keegi (pole saanud kunagi)autojuhitasu ja sellest ka kokkuhoiukoht.Kui aga kaotatakse ära ka lisatasud siis oskab keegi öelda kuidas saab palganumber suureneda umbes 80€.Arvutasin nii ja naa aga sellist numbrit ei tulnud.Palgatõus saab toimuda ainult nii kui liidetakse lisatasud palga lisaks ja siis tõstetakse 5% tuleks ikka palgatõusuks vaevalt 30 €.On siin keegi kes teab asjast rohkem ja täpsemalt?

Edu ja jõudu mehed.
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas jõmm »

meie komandos on vaja ka E kati mehi ja kui juhtide lisa kaob , siis mina isiklikult küll käruga sõitmisest keeldun. Miks pean Päästeametile peale maksma, kui ise E kati teind. Kui palgad võrdsed, siis istun paremameelega taga pingil. Juhil on ikka suur vastutus, eriti linnaliikluses. See minu seisukoht.
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas pets 96 »

Lisatasude kadumisega kadus motiiv juhtida operatiiv autot.Kas saab kedagi sundida autotjuhtima kui mees ise seda ei taha?
Tark ei torma
tulepoiss
Postitusi: 21
Liitunud: 20:29, 11 03 2006
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas tulepoiss »

Kuigi üks tark mees ühes möödunud päevade uudistes mainis et see autojuhtimine on päästja põhitegevusi nagu ka suitsusukeldumine siis tegelikult ei ole ikka küll.
Kui just töölepingus ei ole sul punkti sees et see sinu kohustus on siis ei pea sa istuma ka sinna rooli taha. :roll:
Muidugi kui ametijuhendis on see kohustus kirjas siis jah peab vist ikka minema sinna rooli taha.
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas pets 96 »

Kas siis need kes on c katekooria omandanud tööl(ameti poolt makstud) olles ja kellele on kinni makstud arstlik komisjon? :oops:
Tark ei torma
tulepoiss
Postitusi: 21
Liitunud: 20:29, 11 03 2006
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Re: Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas tulepoiss »

Vot jah arstlik komisjon on üks asi selle kohta ma ei tea aga meil läänes on c-kati enda omandamine koolitus ja eksamid küll meeste enda taskust tehtud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist