Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Operatiivsõidukite juhtimine, olukorrad liikluses ja maastikul. Juhtimisvõtted.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Operatiivsõidukijuhtide kvaliteet

Postitus Postitas janark »

Küsimus siis kuidas on komandodes, kas KÕIGIL autojuhtidel on operatiivsõidukijuhi kursus läbitud või sõidavad mõned ilma ka ? Kui sõidavad ilma, kas neile makstakse C-kategooria eest lisatasu ?
Viimati muutis janark, 10:43, 29 09 2012, muudetud 2 korda kokku.
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Postitus Postitas ruudolf06 »

tartumaal tõrvandis kõik selle kursuse läbind.lisatasu selle eest pole küll meile ette nähtud.
ANDRUS
Postitusi: 2
Liitunud: 16:10, 14 02 2006
Asukoht: põltsamaa
Kontakt:

Postitus Postitas ANDRUS »

Pöltsamaal on enamusel kursus läbitud aga söidavad ka ilma alarmsöidukijuhi tunnistuseta.Plja C kati eest keegi lisatasu ei saa.
madmax
Postitusi: 1
Liitunud: 19:42, 21 09 2006
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Postitus Postitas madmax »

olen Läänemaalt ning meil on ka enamus kui mitte kõik läbinud op juhi kursuse aga mingit lisa C või C1 eest ei saa. kus siis juurde makstakse :shock:
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

madmax kirjutas:olen Läänemaalt ning meil on ka enamus kui mitte kõik läbinud op juhi kursuse aga mingit lisa C või C1 eest ei saa. kus siis juurde makstakse :shock:
Nagu sa näed on teema tehtud veebruaris ehk enne regionaalsete päästekeskuste tekkimist. Enne seda Järvamaa Päästeteenistuses maksti C- kategooria eest lisatasu 150.- krooni kuus
avokask
Postitusi: 22
Liitunud: 11:19, 26 10 2007
Asukoht: Eestimaal
Kontakt:

Postitus Postitas avokask »

See, et op.juhile lisatasu maksmisest juttu tegin tänasel juhtkonnaga kokkusaamisel, pidi olema tobe ja vääritu ning "kiilu löömine" meeskonnatöösse: sel juhul hakkaksid ka teised igasuguseid lisatasusid nõudma. Oo üllatust - selle lauluga oli liitujaidki! ... ja nii see kiil löödud sai - kahju. Kuid ikkagi jään oma arvamusele truuks - operatiivautojuht peaks saama oma töö eest lisatasu vastavalt väljaõppele ja kategooriatele.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Tuleb vist töölepingu sõnastust uurida ja ametijuhendi vastu huvi tunda, seal peaks ju olema kirjas, kellena tööle võeti.
Olen küll kuulnud, et Läänes on super kokkuhoid, kuid mingi lisatasu peaks ikka olema.
Juhtide puudusel on isegi meeskonnavanematele makstud juhina oleku eest vahetuses lisatasu.
mõtetes olen veel Teiega!
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas Klamber »

Mis saab siis kui olen üksi tööl (nagu tavaliselt) ja tuleb väljasõit ning mul puudub alarmsõiduki luba. Kes vastutab kui avarii juhtub? Kuidas saan tööl olla kui mul pole neid alarm lube? Kas siin ei teki mingi vastuolu, mida peaks tegema et enda perset päästa kui midagi peaks juhtuma? Tänud!
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas kalju »

Kuidas Sa üldse siis autojuhiload said? Selle eest vastutab ainult 1inimene.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas Doktor »

Klamber kirjutas:Mis saab siis kui olen üksi tööl (nagu tavaliselt) ja tuleb väljasõit ning mul puudub alarmsõiduki luba. Kes vastutab kui avarii juhtub? Kuidas saan tööl olla kui mul pole neid alarm lube? Kas siin ei teki mingi vastuolu, mida peaks tegema et enda perset päästa kui midagi peaks juhtuma? Tänud!
Võin sulle täie kindlusega öelda, et juhul kui sul midagi juhtub vastutad sa oma tegude eest ise ja ainult ise. Tööandja ei saa sind sundida tegema tööd, milleks sul pole oskusi. Kuivõrd tunnistust sul ei ole, siis ei ole sul õiguslikus plaanis ka oskusi sõida sa muidu nii hästi kui tahes. Moraalse inimesena tahad ilmselt kannatanule appi minna, aga praegu teed sa seda omast tahtest kus juures hea tahe ei ole kohtus just eriline argument. Alarmsõiduk on suure ohu allikas.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas pets 96 »

sõida ilma vilkuriteta le järgi.
Tark ei torma
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas pealikk »

nõua et saadetaks sind operatiivsõidu kursustele....kui ei saadeta siis pead sõitma välja ilma vilkuriteta!!!
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Aga nüüd ju koostöölepingus kirjas et alanud aastast hakkavad lõuna mehed saama tasu sõitmise eest.Oleks meeldiv teada saada see summa millega me saame arvestada?
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas kalju »

Miks Sa ei küsi seda "kontorist"? Kas hjarg, kalifa või doktor peavad seda teadma?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: operatiivautojuhid

Postitus Postitas tulehull »

Minu teada on tasud madalama kategooria komando autojuht saab tunnis 1EEK keskmine 2EEKI ja kõrgema grupi komando autojuht 2,5EEKi tunnis.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist