Staabibuss

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka »

No,no.Käi enne ikka ise sees ära,siis võrdle.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

See ju vana tuukrite masin, sai teda aastaid tagasi juba kõpitsetud, eks nüüd siis järjekordne uuenduskuur.
Mina küll ei kujuta ette, kuidas talvel Koplis puumaja põlengul ilma soojade riieteta kannatanud sinna sisse hakkavad ronima, või arvab tõesti juhtkond, et nüüd tulevad bussipargi bussid kohe, kui helistada!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Postitus Postitas hjarg »

Kalevike, ega see masin pole pigem mõeldud kohtadele, kuhu muude masinatega on ligipääs keerulisem ja keegi ei mõtlegi seda talvel Koplisse saata?
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka »

See masin lähen nii Koplisse kui ka mujale,sest reaalselt koldes käiaid bussi ei lasta,määrivad lihtsalt ära.Ja et kellelgi kobisemist ei oleks leiutati selline asjandus,kus 190 cm kasvuga on tegu,et püsti seista.Üldiselt ei ole see masin veel tulekahjul käinud,äkki tõesti võtavad mehed selle omaks,aga selles ma kahtlen.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Vanasti oli kompaniides selliseid sõidukeid küll ja veel, nii et lihtsalt üle värvitud vana põhimõte. Staabiks tuleb sellisesse kohta OP Nissaniga ja kuna selles furgoonis inimesi mööda maanteed vedada ei tohi, on minu arust tegu üsna mõttetu masinaga, mis oma otstarvet vähe täidab, parem viia kohale konteiner katastroof 1, kust telk, toolid- lauad ja muu vajalik olemas, 6x6 Kamazi peal jõuab see samadesse kohtadesse!
mõtetes olen veel Teiega!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka »

No kuule Kalifa,sa peaksid veel mäletama küll,enne kui katastroofi(ABI-1) angaarist kätte saad,kohale jõuad,telgi püsti saad on tulekahju juba kustutatud või kustunud.See kont on ikka mõeldud sellise sündmuse puhul mis kestab min. 24-36 tundi ja rohkemgi,siis on tal seal mõtet.Muuljuhu on sellega jamamine paras aja ja ressursi raiskamine
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist