turvapadja püüdur?

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

turvapadja püüdur?

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!meil oli hiljuti liiklusavarii õppus koos loengu ja praktilise osaga ning peale seda tekkis mul üks küsimus.nimelt loeti peale meditsiini ja enne auto lõikamist ka ohutustehnikat ja sealt selgus(mida muidugi teadsime juba ennegi),et üheks ohutusteh elemendiks nii meile kuid eelkõige kannatanule on nn turvapadja püüdur mis käib roolile peale.meil seda muidugi ei ole......kuid huvitakski,et siis"paljudel komandodest see siis olemas on"?kujutan ette,et nende soetamine peaks käima ju läbi päästeameti,nagu kõik me varustus ja need komandod kus on olemas lõikurid peaks ka selline asi nagu turvapadja püüdur olema.kui nüüd keegi vastab,et selle väljaajamine on komandopealiku asi...siis vb küll kuid tean omast käest,et kp võib küll tahta ja taotlusigi teha kuid millegi pärast taotlustest kaugemale ei jõuta.meil nt on juba terve nimekiri asjadest mida oleks vaja....kuid juba pool aastat on vaikus ei midagi(asjad nt.kühvel raam,kaela ja üldse lahased jne....?)
saarebeebi
Postitusi: 15
Liitunud: 11:31, 24 04 2006
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas saarebeebi »

Meil Viljandis see juba aastajagu vähemalt.Õnneks või kahjuks pole vaja läinud.
kurat,me jääme hiljaks
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Tartus on olemas, aga kahjuks ainult rooli tarbeks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kristo
Postitusi: 57
Liitunud: 19:20, 30 01 2006
Asukoht: PEPK KLK
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

mul on olemas video kus usa pritsurid katsetavad turvapadjapüüduri töökindlust ja ma ei ütleks et sellest kasu on......

püüaks siis selle kuidagi kellelegi sokutada kes saaks siia üles asja uppida........
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist