Millal need õiged otsused tulevad?

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Millal need õiged otsused tulevad?

Postitus Postitas kalifa » 21:18, 06 04 2007

Lehitsen siin viimast "Häire" numbrit ning masendus tuleb peale.
See juhtkond seal Raua 2 kolmandal korrusel, mängib ikka päris lasteaia mänge, kus peab olema omavahel konsensus jne, tulgu alla rahva sekka, istugu paar vahetust komandos koos meestega ja saab hulga paremini selgeks, kuidas olukord on ja mida vajatakse, seal aga vaieldakse ja tehakse paberil plaane, mis lõpptulemusena ei vii päästeteenistuse arengut edasi.
Viis aastat saab vist juba nende sobimatute vaheriide pükste kasutuselevõtust, nemad aga ikka veel vaidlevad, kas sobivad või ei!!!
Sama nende linnas ja maarajoonides sõitvate autodega, esimesed Kärmased on maakondades nii läbi loksutatud, et ei saagi enam remontida, tellime aga samasuguseid juurde, ega me selle otsuse eest ju vastutama pea, las mehed nöögivad!
Eks seda peataolekut näita ka päästeteenistuse toimimise alusdokumentide sagedane muutumine, kus ei jõua veel eelmist õigesti tööle rakendada, kui tuleb uus.
Omaette naljanumber selle kõvasti kiidetud Saku EPM-ga, mis lõpptulemusena osutus paakauto garaaziks- ega koha peale, mis selleks ei kõlba oma paiknemise ja meeskonna puudumisega, saa komandot teha!
Kõige parem lahendus oleks, anda need ruumid vabatahtlikele, kes lähedalolevast Sakust kiiresti jõuaksid kohale ja sõidaksid sealt siis päästeautoga välja!
Millal hakkab juhtkond oma möödalaskmiste eest ka vastutama, või loodavad nad tõesti, et kõik on korras, meie olema kõige targemad ja võime häbenemata võtta vastu preemiaid ja medaleid?
mõtetes olen veel Teiega!

Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka » 11:28, 07 04 2007

1.Kamandir vsegda prav
2.Jesli kamandir ne prav smatri punkt pervõi.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline