MAN päästeautode vead ja kasulikud nipid.

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

MAN päästeautode vead ja kasulikud nipid.

Postitus Postitas kalifa »

Avaksin uue teema, et saaksid uute autode kasutajad aidata teisi korduvate vigade ja tehasepoolsete möödalaskmiste kõrvaldamisel.
Nagu olen kuulnud, ei ole see pealisehitaja mitte suurte kogemustega päästeautode valmistaja ja siit lähtuvalt on esimese partii autodel kindlasti sellised vead, mille likvideerimine tootmisprotsessis võtab aega ja esimestel uutel autodel need ka korduvad, aidakem siis üheskoos nendest lahti saada ja tunda mõnu tehasevärvi järgi lõhnavast tehnikast.
Kahtlen siiski pealisehituse tugevusvarus, mida meie teedel ei suutnud tagada ka selline pikaajaline valmistaja nagu "Rosenbauer", siit ka vajalikud oleksid tähelepanekud pealisehituse kinnituste ja tekkivate pragude kohta.
Kogenumad juhid võiksid siin ka kirjutada auto sõiduomaduste kohta(käitumine kurvides, kruusateedel, maastikusuutlikus).
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Õõtsumine

Postitus Postitas Doktor »

Üks omapärane häda tundub olevat pealisehituse õõtsumisega. Nimelt on selle amortisatsioon nii pehme, et kõikumine mõjutab juhtmist. Pealisehituse õõtsumine on läbi rooli tunda, sest suuremla kiirusel hakka see autot vasakule ja paremal tirima. Viimast eriti pikiroopas teel.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Jälle üks jama leidunud, nüüd ei saa autot juhtida!
Pöörake tähelepanu ka ametnike kommentaaridele, mulle tundub, et need mehed ei tea autost suurt midagi, mida siis uutest autodest tahta!

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256530
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

kalifa kirjutas:Jälle üks jama leidunud, nüüd ei saa autot juhtida!
Pöörake tähelepanu ka ametnike kommentaaridele, mulle tundub, et need mehed ei tea autost suurt midagi, mida siis uutest autodest tahta!

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256530
Pilt
Kuidagi imelik on see jutt, et lumiste põhjamaadena tuntud Soome ja Rootsi kasutavad talvel suverehve. Nõmme mehed, mitu korda te talverehve küsimas oletete käinud, et ühtegi kaebust ei ole? Täpsemini, kelle käest te küsimas käisite?
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!Lihtsalt üks tähelepanek...huvitav,et see teema"puuduvad talverehvid"alles nüüd üles võeti!?Minu teada tulid kõik uued "Katad nii 1 kui 3(Kata kahte ei tea see oli 4x4)suverehvidega, ka meie Otepää Kata,mis algselt tuli Valka.Sellest nö tehnilisest ebakõlast sai räägitud aastaid,vastus oli kogu aeg,et "raha pole"....ning äkki eelmise aasta lõpus tuli korraldus,et masin Tartu ja talverehvid alla!Ime sündis mu silme nähes...uskumatu,et mõni asi ka ära tehakse,mis siis,et aastaid peab manguma.
Hoopis teine teema on autode jaotus.Keegi kõrgemalt ju võtab vastu otsuseid,et milline auto kuhu läheb-sobib...siis mida teeb Kata 1 Otepää mägede vahel?On üsna nutuseid olukordi talvel või ka kevadel kulu ajal kui vaatame eemalt kuda maja põleb või veame nii pikad liinid,et kogu auto on voolikutest tühi,sest ligi ei pääse.Aga noh,see pole ainult meie probleem,sest sarnastes oludes on ka teised komandid eestis.Edu!
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: MAN päästeautode vead ja kasulikud nipid.

Postitus Postitas sosku »

Kas on olemas selline andur, mis näitab kabiinis seda, kui mõni kapiuks on lahti jäänud? Asi selles, et nägin sõitmas lahtise pumbaruumi uksega MANi.
wilba
Postitusi: 22
Liitunud: 22:16, 02 04 2007
Kontakt:

Re: MAN päästeautode vead ja kasulikud nipid.

Postitus Postitas wilba »

Peaks nagu olema punane tuluke jah. Aga noh, nagu tehnikaga ikka, ei pruugi need töötada. Scan Barbaraga nentisime ükskord sama fakti, et kapiuks lahti aga autos tuluke ei põle.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist