Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas kalifa »

Täna siis said Kehra mehed kätte järgmise hanke esimese katseeksemplari, mis ühekordsete tagaratastega maastikukõlbulik sõiduk, pealisehitus Poolas kokku pandud.
Ehk leiab keegi siia ka pildid üles panekuks, muidu jäi esinduses päris sümpaatne mulje.
Viimati muutis kalifa, 18:47, 03 02 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Postitus Postitas Innar »

Ainuke sama firma toodang mille leidsin Scania ja 4x4 baasil oli selline : http://www.olafurgislason.is/skrar/Imag ... a_P420.jpg

Siiski täiendan sellel lingil olevatest masinatest üks on ka Wawrzaszeki toodang Scania baasil 4x4 : http://www.autokaross.se/ars/ovrigt.asp?post=80&lang=en

Kehras on siis hetkel SCANIA 4x4 Wawrzaszek BAS 3
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Ei ole need sarnased, äkki keegi saab põhja serverist need pildid kopitud, seal ka ehitusest pildid üleval.
Viimati muutis kalifa, 23:35, 03 12 2007, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
ipi
Postitusi: 87
Liitunud: 10:11, 07 10 2007
Asukoht: L-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas ipi »

Innar kirjutas:Ainuke sama firma toodang mille leidsin Scania ja 4x4 baasil oli selline : http://www.olafurgislason.is/skrar/Imag ... a_P420.jpg
Kehra masin on midagi sellist, kuid taga pole topeltrattaid.
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 19:38, 28 04 2007
Kontakt:

Postitus Postitas Huviline »

Neid autosi tuleb üsna hulga ma eeldan? Aga kuidas on seis paakautodega, ausaltöeldes nii palju kui mina ringi sõidan Eestit mööda jäävad silma sellised
Esimese Eesti aegsed masinad, kas on plaanitud osta ka uusi paakautosi ja tõstukeid? Mitte et nüüd päästjaid sinna sisse panna olekas... :cry:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast.

Postitus Postitas kalifa »

Otsin siin netis paakautosid ja neid on, vaid rahas on vist asi kinni:
http://www.scania.ee/Kasutatud_veokid/? ... eID=78212- kiirtühjendus suruõhuga.
http://www.scania.ee/Kasutatud_veokid/? ... leID=82140 - alus ehk Assaku paagi alla.
http://www.hulleman.com/- üsna töökindlad Volvod.
http://www.dtt.be/truck/detail_en.phtml?id=6892 - selline tooks ka16 tonni vett kohale, samas saab kõrvale kastid kogu varustusele.
http://www.scania.ee/Kasutatud_veokid/? ... leID=81908# -pealisehitus roostevaba!
Eks see paakide värk ikka tahtmises kinni, paraku hakkavad vist humanitaarkingitused lõppema.

Leidsin ka ühe üsna sarnase 4x4 Scania, mis meilegi ehk varsti tulema hakkab. Eelmistest piltidest erinevalt uuem kerelahendus, külgseinte vahel on redelid, vintse meile vist ei paigaldata.
Manused
Scania.jpg
(206.13 KiB) Allalaaditud 2347 korda
Viimati muutis kalifa, 18:28, 06 02 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas pealikk »

kehra uus Scania.jube kobakas on ikka!
Manused
CRW_0100_JFR.jpg
(242.74 KiB) Allalaaditud 2124 korda
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas anttil »

Rahu sõbrad, rahu. Ootame uue auto ikka ära ja hakkame alles siis õiendama. Miks te arvate, et need, kes uue tehnika hankimisega tegelevad ei arene ja ei suuda õppida.
Ärme saadame autot enne vanarauaks kuni me kasvõi 1 km sõitnud pole. Võite ju kõik ise leppida Kehra meestega kokku ja nad näitavad teile oma uut autot.
Antti
tel. 58279009
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas kalifa »

Jõudsingi õige pildi ära oodata- siin peab ikka kannatlik olema!
Imelikul kombel on maha monteeritud lisaastmed eesistujatele, esinduses olid need veel küljes!
Mõned kogenumad hangete korraldajad said ka pakkumise Man+ poola pealisehitus, kuid jätsid selle kiirelt kõrvale töökindluse kaalutlustel ja on loobunud ka eri marki aluste kasutamisest!
mõtetes olen veel Teiega!
Mihkel
Postitusi: 11
Liitunud: 10:49, 10 05 2007
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas Mihkel »

kalifa kirjutas:Imelikul kombel on maha monteeritud lisaastmed eesistujatele, esinduses olid need veel küljes!
Need astmelauad pandi külge Eestis aga see konkreetne pilt on tehtud Poolas tehase Wawrzazek hoovi peal. Seega ei saanudki neid astmelaudu küljes ollagi.
kalifa kirjutas:Mõned kogenumad hangete korraldajad said ka pakkumise Man+ poola pealisehitus, kuid jätsid selle kiirelt kõrvale töökindluse kaalutlustel ja on loobunud ka eri marki aluste kasutamisest!
Huvitav, kus kohast selline info pärineb? Hangete korraldajad ei tea kunagi 100% ette, et mis alusautodele mingeid pealisehitusi pakutakse. Alusautode pakkumine sõltub sellest, et mis firma on huvitatud riigihankel osalemisest ja vastavalt sellele, et mis autole mis firma pealisehitusi teha tahab ja kes (firmad) kellega koostööd teeb.
Edu
Viimati muutis Mihkel, 21:34, 07 02 2008, muudetud 1 kord kokku.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas anttil »

Ärme paneme üksteisele sõnu suhu eks. Mina pole seda öelnud, mida räägitakse
Antti
tel. 58279009
Mihkel
Postitusi: 11
Liitunud: 10:49, 10 05 2007
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas Mihkel »

Aga loodan, et kõik läheb paremuse poole.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas kalifa »

Pole jätnud seda Sauruse hanke katkestamise teemat, vaid kuulan maad edasi niikaua, kui selgust saan.
Sealt siis ka info nende hangete kohta ja ma arvan, et eks pakkumiste arv sõltub ka hanke korraldajast!
Hanke korraldaja võiks ikka huvi tunda, kas nõutud tingimused ka tulevikus täidetavad on.
Sõidan väga tihti tööpäeviti Man-i esindusest mööda ja olen seal näinud seismas vist juba kõiki tulnud päästeautosid, mis kogu vabariigist kohale sõidavad, praegu vist enamasti garantiiremondi tõttu.
Keegi peab need siia tooma, tagasi viima, kulub kütus, spetsialistide aeg jne.
Aastaid tagasi Scania esinduses sellist pilti nagu ei märganud!
mõtetes olen veel Teiega!
Mihkel
Postitusi: 11
Liitunud: 10:49, 10 05 2007
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas Mihkel »

Millegipärast on kõik kõrvalseisjad targemad kui töötegijad ise.
Kõrvalt on alati tore targutada, kuid teaks asja tuuma, siis võibolla ei oleks neid ebameeldivaid kommentaare nii palju.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Scania 4x4 päästeauto Poolast/ paakautode puudus!

Postitus Postitas kalifa »

Mihkel kirjutas:Millegipärast on kõik kõrvalseisjad targemad kui töötegijad ise.
Kõrvalt on alati tore targutada, kuid teaks asja tuuma, siis võibolla ei oleks neid ebameeldivaid kommentaare nii palju.
Kui see kõrvalseisja saab remondiaja alles järgmisesse nädalasse ja vaatab rahulikult kõrvalt, kuidas päästeteenistuse spetsialistid nende garantii autodega ümber teeninduse sõeluvad ja tarka juttu ajavad, siis vist tekib väheke küsimusi!
Iial ei või teada, kes kedagi tunneb!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist