Millega me töötame.

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Millega me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

Tunneks vähe huvi Rapla komando paagi kohta, pidi ju tulema vana masin, nüüd päris suur Scania teine.
Teiseks on üks huvitav korvtõstuk seal vist arvele saanud!
Ehk keegi paneks mõned pildid ka teistele vaatamiseks siia üles, ajakirjandus sinna sündmustele vist eriti tihti ei jõua.
Viimati muutis kalifa, 22:10, 30 03 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Millaga me töötame.

Postitus Postitas Andreas.R »

Minul ka küsimus: kumb neist "Millaks" ristiti? :P Paak või tõstuk? :roll:
Abiteenistuja
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Millaga me töötame.

Postitus Postitas sosku »

Tõstuk on seal juba mõned kuud. paagist linki anda ei tea.
http://fotoalbum.ee/photos/RedcherryE/15779069
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas Innar »

Raplas too tõstuk on ikka aastaid olnud juba,kui mu mälu mind ei peta.
Paagina on seal hetkel Kohila oma,mis remondist tagasi tuli,aga mida ilmselt Kohilas mehitada ei suudetud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Millaga me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

sosku kirjutas:Tõstuk on seal juba mõned kuud. paagist linki anda ei tea.
http://fotoalbum.ee/photos/RedcherryE/15779069
Igati ülevaatlik seeria ja saab ka masinast mingi ettekujutuse. Eks Keilaski oli kunagi sama mudeli peal redel, mis kahjuks ei suutnud seal tööle hakata!
mõtetes olen veel Teiega!
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Millaga me töötame.

Postitus Postitas anttil »

See tõstuk oli Pärnus eelmisel aastal remondis, samuti käis ta Pärnus suurõppusel ja ka Kuninga tn. tulekahjul. Kuna Pärnus praegu veel redelautot ei ole, siis käibki Rapla tõstuk ka meil siin Pärnus tulekahjudel jms. Sõiduaeg oli nii veidikene üle tunni. Nii, et kui Pärnusse satute katsuge esialgu kõrgeid hooneid vältida.
Antti
tel. 58279009
Trufaldino
Postitusi: 12
Liitunud: 14:35, 21 01 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas Trufaldino »

Innaril täitsa tõsijutt, see tõstuk on Raplas juba sellest ajast, kui veel maakondlikud päästeteenistused Eestit valvasid.
Paagiks on hetkel tõesti Kohila paak, kuigi Pärnust toodi eelmise aasta lõpul Pärnu vana paak, mis väidetavalt tuli Pärnust remondist, kuid meil mehed tegid proovisõidud ja jõudsid järeldusele, et masin vajab siiski veel remontimist ning lõpuks lubati see isend remonti saata, seekord siiski Raplasse :wink:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

Ma tänan põhjaliku valgustuse töö eest( andke mulle see pealkirja näpukas andeks :oops: ), kuid miks see Rapla paak siis pumbata sõidab!
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas Andreas.R »

Krt! Nüüd peaks mina ka paranduse tegema aga ei mõista! :-"
Abiteenistuja
Trufaldino
Postitusi: 12
Liitunud: 14:35, 21 01 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas Trufaldino »

Pump iseenesest on peal, kuid ei tööta. Vigu ei oska kommenteerida.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

Sõites mööda vabariiki, hakkasid Paides silma huvitavad endised lennuvälja kustutusautod, mark Volvo 89,aastatest 1970-80, 6x6, ühel ka peal lafett, vett 8-10 tonni, mõlemad eesti numbritega, ühel veel kirjad Valga 22, teisel Kaberneeme. Kas tegemist on siis eesti metsakustutuse salajase reserviga, või on need nüüd teel ka Osta oksjonile. Ehk oskab keegi kommenteerida.
Pilte jälle ei saa lisada!
mõtetes olen veel Teiega!
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas Innar »

kalifa kirjutas:Sõites mööda vabariiki, hakkasid Paides silma huvitavad endised lennuvälja kustutusautod, mark Volvo 89,aastatest 1970-80, 6x6, ühel ka peal lafett, vett 8-10 tonni, mõlemad eesti numbritega, ühel veel kirjad Valga 22, teisel Kaberneeme. Kas tegemist on siis eesti metsakustutuse salajase reserviga, või on need nüüd teel ka Osta oksjonile. Ehk oskab keegi kommenteerida.
Pilte jälle ei saa lisada!
See Valga oma oli vist juba kunagi Osta.ee's müügil. Kaberneeme sai oma masina Tallinna Lennujaama käest ja varem paiknes see Kärdlas. Ma ei oska öelda mida selle endise Valga omaga tehakse,aga Kaberneemel oma abikomando ja auto ilmselt siiani kasutuses seal.
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas pealikk »

Kaberneeme auto pole veel arves kuid plaanitakse teha seda peagi.See kaberneeme auto osales eelmine aastal Aaviku küla kustutamisel....auto on ise väga heas korras ja sealsed mehed on ise ka hivi tundmas et Kaberneemel oleks neil auo olemas :?
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

pealikk kirjutas:Kaberneeme auto pole veel arves kuid plaanitakse teha seda peagi.See kaberneeme auto osales eelmine aastal Aaviku küla kustutamisel....auto on ise väga heas korras ja sealsed mehed on ise ka hivi tundmas et Kaberneemel oleks neil auo olemas :?
Kaberneeme on siis täitsa olemas, vett 9 tonni ja sooviks neile pikka iga sinna aktiivsesse külla!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Millega me töötame.

Postitus Postitas kalifa »

Tartus olles sai näha siis seda riigihankega muudetud Volvot, kus hea vintsiga päästeautost tehti paras kökats!
Mulle jäi täiesti arusaamatuks selle muutmise mõte, mingi 500 kilo kandevõime suurendamise pärast seda küll teha polnud mõtet, raam ju lõigati lühemaks! Tunnen kaasa meestele, kes seal vintsil seda valesti vedanud trossi peavad hakkama õigeks kerima!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist