Mida tähendab BMAC92 numbri kombinatsioon?

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
luix
Postitusi: 1
Liitunud: 10:26, 05 09 2006
Asukoht: VIRUMAA
Kontakt:

Mida tähendab BMAC92 numbri kombinatsioon?

Postitus Postitas luix »

Tervis! Minul selline küsimus,kas keegi oskab lollile selgeks teha, mida tähendab tõmberedeli BMAC92 see tähe ja numbrikombinatsioon. #-o
lahinguväljal näeme,raisk
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas Klamber »

BMAC- ei tea aga 92 tuleb ilmselt turvalisuse seiukohalt redeli kasutamisel 3 pulka üle katuse vms ääre ja ongi kohe 9,2m
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas sosku »

Kasutan seda teemat ühe rumala küsimuse, mis mind ikka ja jälle "vaevab" :D, esitamiseks.

A. Le Coq Arenal toimuvad jalgpalli maavõistlused.
Kui palju päästjaid korraga taolisele üritusele välja pannakse? Kas mehed selleks võetakse linna hetke valveüksustest või kombineeritakse vaba vahetuse meestest?

Loodan, et keegi viitsib minu tobedale murele vastata. :)
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas Innar »

sosku kirjutas:Kasutan seda teemat ühe rumala küsimuse, mis mind ikka ja jälle "vaevab" :D, esitamiseks.

A. Le Coq Arenal toimuvad jalgpalli maavõistlused.
Kui palju päästjaid korraga taolisele üritusele välja pannakse? Kas mehed selleks võetakse linna hetke valveüksustest või kombineeritakse vaba vahetuse meestest?
Vabast vahetusest,üks meeskond. Reeglina käib Lilleküla 1-3 seal.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas kalifa »

Ei tea, kas linn maksab selle kinni või peab kutsuja omast taskust maksma, põhjas ju selline kord!
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas Doktor »

luix kirjutas:Tervis! Minul selline küsimus,kas keegi oskab lollile selgeks teha, mida tähendab tõmberedeli BMAC92 see tähe ja numbrikombinatsioon. #-o
http://www.fireman.ru/talk/viewtopic.ph ... 67d30c51c0
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas Andreas.R »

Tänu Doktorile leidis luix endale mõttekaaslase Sergei is Tallinna kel sarnased huvid. Tore oleks kui venkud oleksid jälle meie foorumile viidanud... :D Ja kõik teised saavad nüüd ennast kurssi viia kuidas endisel 1/6 maakerast elu käib... :roll:
Abiteenistuja
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas anttil »

Andreas.R kirjutas:Tänu Doktorile leidis luix endale mõttekaaslase Sergei is Tallinna kel sarnased huvid. Tore oleks kui venkud oleksid jälle meie foorumile viidanud... :D Ja kõik teised saavad nüüd ennast kurssi viia kuidas endisel 1/6 maakerast elu käib... :roll:
Andreas rahu. See kui vene keelne mees meie foorumis sõna võtab võib tähendada seda et neil on midagi öelda. Ja see vene mees võib olla homme see, kes su suurest sitast välja tirib. Proovime vähemalt siin foorumis austada pritsumeest tema päritolu järgi.
Antti
tel. 58279009
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: sooviks teavet

Postitus Postitas Andreas.R »

Näha on, et olen omandanud sellise kuulsuse, et niikui midagi kirjutan nii kohe ühiskonna sanitarid jooksevad hullusärkides kohale ja löövad rahustava pritsi perse. Sellest kas luix Virumaalt on sama kui Sergei is Tallinna ei tea mina küll midagi aga küllap anttil teab... Mõttega lugedes saad aru, et mul ei ole midagi selle vastu kui foorumit loevad ja veel parem ka arvamust avaldavad veidi kehvemini ennast eesti keeles väljendada suutvad kolleegid... Ja usun, et igati tuleb kasuks ka see kui venekeelset foorumit lugeda... Seega näeb minu kolleg Pärnust võõraviha seal kus seda ei ole... Igaljuhul oleksin väga tänulik kui Sa mulle teataksid millisel viisil see "suur sitt" mind tänasel päiksepaistelisel päeval tabab - üritaks hoiduda, et kellegil teisel poleks vaja mind tirides oma käsi määrida... :wink:
Abiteenistuja
Kurg111
Postitusi: 4
Liitunud: 15:22, 10 06 2009
Kontakt:

Re: Mida tähendab BMAC92 numbri kombinatsioon?

Postitus Postitas Kurg111 »

Pakun varjanti Võdlesnaja mnogotselnaja spasatelnaja...sry venekeelne kirjaoskus on nagu ta on .... :lol:
Kurg111
Postitusi: 4
Liitunud: 15:22, 10 06 2009
Kontakt:

Re: Mida tähendab BMAC92 numbri kombinatsioon?

Postitus Postitas Kurg111 »

Võdlesnaja mnogotselnaja aluminevaja spasatelnaja :lol:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist