Video Läänemaa vanast redelautost

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Video Läänemaa vanast redelautost

Postitus Postitas Doktor »

Video lihtsalt näitamiseks, mis kuskil reservis seisab.

avalik.ligimesele-kaitseks.pri.ee

kataloog "tehnika".
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

minu teada pole see auto sugugi reservis vaid arvel Haapsalus redelautona. Auto on aastast 1960 :shock:
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Läänemaa, mida ütlete :?: :?: :?:
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

vaatasin just OVA-st järgi, et Läänemaal pole enam hetkel ühtegi redel ega tõstukautot arvel. Kuid siit ->http://www.rescue.ee/west/?id=120 on näha, et asub veel Haapsalus.

OVA järgi pole see auto enam reservisgi.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Selle video ülespaneku eesmärk oli, et tuua mõtted vanemale tehnikale, mis hea tahtmise juures ja asjalike meeste olemasolul võimaldab kasutada ka selliseid "vanakesi" kustutustööde hõlbustamiseks, kas see redel on arvel, reservis või lihtsalt sõiduvalmis appi tulema- see ehk ei ole nii oluline.
Ma loodan, et sellise redeli töös nägemine paneb ka teistes komandodes meestel mõtted liikuma vanemate masinate peale.
Kahjuks ei ole ilus ennast võõraste sulgedega ehtida, aga Nõva komandost oleks nii mõndagi veel näidata, kuidas mehed oma jõududega on parimaid lahendusi otsinud töö kergendamiseks.
mõtetes olen veel Teiega!
Kristo
Postitusi: 57
Liitunud: 19:20, 30 01 2006
Asukoht: PEPK KLK
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Küsimus tekib kes vastutab kui sellise vana ja rõhutan katsetamata auto tõttu mõni päästja viga peaks saama sündmuskohal?
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Eks mingisugused katsetused ikka ole läbi viidud ja autojuhi õige käitumine redelit paigaldades ning sellega töötades on on ohutuse aluseks, puudu on vaid need sundpiirajad, mis lõpetavad autojuhi vale käitumise.
Visuaalsel vaatlusel oli redel väljalükatult sirge ja ehituselt meenutas Lilleküla EPM-s olevat.
On Tallinna mehed roninud ka Zil 131 redelite peal, kus samuti ei toiminud ohutuse piirajad, siis ei tekkinud küsimust, kas lähen, vaid usaldati autojuhti, kellele paraku ei olnud isegi kursuseid korraldatud redeliga töötamiseks.
Nüüd on Tallinnas ajad muidugi muutunud ja väljaõppega asjad korras.
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist