Tuletõrjuja naine peab meest ülal- SLÕL

janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Tuletõrjuja naine peab meest ülal- SLÕL

Postitus Postitas janark »

Mida arvate sellest artiklist ?

http://www.sloleht.ee/2006/01/30/uudised/190775/
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Tekkib küsimus: "Mida see mees üldse 11 aastat pritsus tegi?"
Nii palju kui ma tean pritsus pole kunagi head palgad olnud...
maadleja
Postitusi: 25
Liitunud: 18:01, 17 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas maadleja »

ma pole veel päevagi pristus töödanud aga siiski tekib küsimus, milleks on vaja nii palju hädaldada.sellised jutud hakkavad pika peale juba hirmutama, ei julgegi sinna pritsumajja oma jalga tõsta.
julgesti asja kallale, targasti plaani juurde
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

maadleja kirjutas:ma pole veel päevagi pristus töödanud aga siiski tekib küsimus, milleks on vaja nii palju hädaldada.sellised jutud hakkavad pika peale juba hirmutama, ei julgegi sinna pritsumajja oma jalga tõsta.
Sa võid proovida. Ja iga hetk ära minna, kui ei leia midagi selles ametis.
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Noor alles

Postitus Postitas Vana pealik »

Kohe näha, et maadleja on ilmselt värske kooli lõpetaja ja elab veel unistustes. Tegelikkus on see, et selliseid mehi on väga vähe, kes avalikult julgevad sõna võtta. Üldjuhul on need mehed, kes lähevad minema või on juba läinud.
Palju on siin arutletud, et miks ikkagi päästjad virisevad ega lähe parema töö peale. Sellest ei saagi keegi enne aru kui oln ise süsteemis mingi aeg töötanud. Kuid täiesti alusetu on väide, et päästja peabki teises kohas töötama, tal ju kolm vaba päev. Miks ta peaks. Ning kui keegi arvab, et seal on hea magamise koht siis proovigu järgi.
Ausus on hinnas
komandopealik
Postitusi: 30
Liitunud: 10:19, 25 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas komandopealik »

Huvitav suhtumine, et päästjal on kolm vaba päeva ja teenigu siis lisa. Miks peaks päästja enda puhke- ja vabast ajast endale lisa teenima? Kui võrrelda töötajaid, kes käivad iga päev tööl kaheksast viieni, siis nii tuleb kuus (jaanuar nt) 176 töötundi, päästjal aga kaheksa vahetusega 192 töötundi. Minuarvates on päästja oma kuu tunnid täis ja rohkem veel töödanud ja peaks selle eest ka sellist tasu saama, et tal ei oleks otsest vajadust lisateenimise kohta otsida.
Kui õpetajad, vedurijuhid, riigikogulased või kes iganes palka juurde küsivad, siis e tule kunagi jutuks, et peale tööpäeva on lisa teenimise võimalus. Mingu ka siis peale tööd baari tantsijaks, taksojuhiks, öövalvuriks... ja ongi palgamure lahendatud!
pritsumees
Postitusi: 4
Liitunud: 11:28, 01 02 2006
Asukoht: Valga
Kontakt:

Postitus Postitas pritsumees »

Olen ka nõus komandopealikuga kuigi ise käin vabadel päevadel teises kohas tööl.
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Vägagi nõus teiega töötundide kohta...
maadleja
Postitusi: 25
Liitunud: 18:01, 17 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas maadleja »

tõsi, mul hakkab esmaspäevast praktika aga ei usu et ma niisama lihtsalt loobun sellest ametist või üldse päästesüsteemis töötamisest.äkki tuleb mingi päev mil ma saan ise midagi head korda saata, et süsteem oleks parem aga selleks pean ma veel seda asja õppiama ja süsteemis olema ja sellest aru saama.
ma võin ju unistustes elada aga ma arvan et küll kõik laabub
julgesti asja kallale, targasti plaani juurde
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Postitus Postitas Vana pealik »

Tubli maadleja, püüa aga edasi sest ega vanad olijad kaua enam vastu ei pea. Sinusugused nooored mehed võivad veel adrenaliini klaasiga hakkama saada.
Kuid pea meeles selles töös on vaja kogemust ning teami tunnet ja seda on ainult vanadel olijatel. Seda ei tohi unustada, teooria pealt tarka mängida on rumalus
Ausus on hinnas
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Vana pealik kirjutas:Tubli maadleja, püüa aga edasi sest ega vanad olijad kaua enam vastu ei pea. Sinusugused nooored mehed võivad veel adrenaliini klaasiga hakkama saada.
Kuid pea meeles selles töös on vaja kogemust ning teami tunnet ja seda on ainult vanadel olijatel. Seda ei tohi unustada, teooria pealt tarka mängida on rumalus

Ilusti öeldud!
kaits
Postitusi: 1
Liitunud: 19:49, 06 02 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kaits »

minul sama saatus üks pritsus tööl ja kolm haltuural. kahjuks mu abikaasa on õpetaja nii et ''ma ei oska eriti nende palgamurede kohta eriti kommendeerida'' ja ega neil ka elu lihtne ei ole.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Postitus Postitas anttil »

Isegi selline "ülalpeetav"
Peale pritsumaja tööl veel bussijuhina. Lapsed ütlevad vahel , et näe onu issi kah olemas.
Samas kui päris aus olla siis ega ei oskagi praegu mõelda mida teeks nende kolme vaba päevaga. Hetkeseisuga muutuvad naine ja lapsed iga päevaga järjest armsamaks. Hea tunne on ikka kui sind oodatakse. Vähemalt niikaua kui oodatakse.
Antti
tel. 58279009
maadleja
Postitusi: 25
Liitunud: 18:01, 17 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas maadleja »

küll minagi ühel päeval vanaks saan, kui noori ei oleks siis ju poleks ka neid kes vanaks saaks.
julgesti asja kallale, targasti plaani juurde
himsa
Postitusi: 12
Liitunud: 10:48, 19 01 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas himsa »

maadleja palju teid kursal oli "maailma parandajaid on väheks jäänud
kuri ja väsinud
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist