Söömise korraldus komandos

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
alpinist
Postitusi: 2
Liitunud: 12:33, 24 01 2006
Asukoht: rapla
Kontakt:

Söömise korraldus komandos

Postitus Postitas alpinist »

teema järgmine, et kuidas on komandodes lahendatud söögikorraldus?
1. kas tuuakse toit kodust kaasa?
2. kas meeskonnal võimaldatakse tööpäeval põhiautoga lõunal käia?
3. Kui ei, siis kas mehed on sellega rahul või ilmutatakse õigustatud rahulolematust?
4. Kas keegi on üritanud teha Päästeameti juhtkonnale ettepanekut, et riik maksaks meile lõunad ja õhtusöögid kinni?

Olen tähele pannud, et kui kusagil toimub lugupeetud juhtide koosviibimine, siis minnakse lõuna ajal kõik suure hooga sööma kuhugi restorani, pubisse jne.. kes selle eest maksab, kas asjaosalised ise või Päästeamet?
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Kunagi oli tasuta söök talongide näol ja see keerati meeste endi poolt nässu-talongid äriti maha viina- ja suitsurahaks. Üldiselt sõltub söögi järgi käimine rp taiplikusest. Isegi ei pea lihtsalt söögi järgi sõtmist põhjendatuks. Aga on ka neid, kes toovad toidu hommikul kaasa. Siis on näitkes eelmine vahtkond kokku lepitud, mida järgmine kord tehakse. Bosside istumistel on toitlustamine nii ja naa. Kui mitmepäevane seminar, siis loomulik, et toitlustamine tasuta organiseerija poolt. Tavalistel koosolekutel ostab siiski igaüks ise.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
exs
Postitusi: 10
Liitunud: 17:32, 14 09 2006
Kontakt:

Postitus Postitas exs »

Huvitav, miks riik peaks tavaolukorras töötajat toitlustama hakkama. Kas Eestis on kusagilt võtta vastav näide politsei kiirabi jne kui mitte arvestada sõjaväe ajateenijaid. Minu arust toitlustab ikka iga töötaja end ise, riik ainult võimaldab sooja toidu valmistamiseks vastavad ruumid ja tingimused. Kuna päästjate valmisolek on 24 tundi siis ei saa õigeks lugeda ka kogu meeskonna sööklasse sõitmist vaid ikkagi õige oleks kohapeal toidu valmistamine. Kuidas toiduained kohale toimetatakse, see on juba organiseerimise küsimus.
exs me ikka tea
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Mäletan nagu oma ajast, et üle 4 tunni kestnud väljasõidu korral oli vaja toitlustada sündmusel olevaid meeskondi, kes ei saanud kodus süüa. Kas see kord siis enam ei kehti?
Päevakorral on kindlasti, sest vahetusmeeskondi enam ei jätku.
mõtetes olen veel Teiega!
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Postitus Postitas pealikk »

See ikka kehtib...kuid oleneb tulekahjust ja kohast...kui metsa minna kustutama siis ikka tuuakse süüa kohapeale...mujale küll opid ei vici sebida sööki kohale :?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist