Poliitiliselt otsustatud vead!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Lisaks veel raadioside, raadioside, mis ei kosta, see ei kosta.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Doktor kirjutas:Lisaks veel raadioside, raadioside, mis ei kosta, see ei kosta.
Olles natuke kõrvalt kuulnud raadioside ja arvutiühenduste olukorrast, väidan, et niikaua, kui ei rakendata meetmeid IT spetside tõhusamale tööle sundimiseks, võimegi sellest unistada- küll ei saa teavitada mitut komandot korraga, küll ei saa uut väljasõidu korda korralikult rakendada!
Teil LEPK-s vähemalt SMS- side võimalus välja töötatud!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

kalifa kirjutas:Teil LEPK-s vähemalt SMS- side võimalus välja töötatud!
Mis selles head on? Meie meelest saast värk.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

kalifa kirjutas:
Doktor kirjutas:Lisaks veel raadioside, raadioside, mis ei kosta, see ei kosta.
Olles natuke kõrvalt kuulnud raadioside ja arvutiühenduste olukorrast, väidan, et niikaua, kui ei rakendata meetmeid IT spetside tõhusamale tööle sundimiseks, võimegi sellest unistada- küll ei saa teavitada mitut komandot korraga, küll ei saa uut väljasõidu korda korralikult rakendada!
Teil LEPK-s vähemalt SMS- side võimalus välja töötatud!
Sekundeerin sulle ja ütlen, et puudub süsteemne lähenemine. Veelkord, op. sidesüsteemi ei ehitata süsteemselt. Lahmitakse vasakule ja paremale. Jah ma tean, et me oleme vaesed ja korralik tehnoloogia on kallis isegi suurtele. Näiteks ehitatav TETRA võrk ei funktsioneeri kuskil maksimaalsete võimalustega. Isegi rikka Soome "VIRVE" (VIRanomais VErkko) ei kasuta kõiki pakutavaid võimalusi. Kuid sellisel juhul öelgem välja, et me ei suuda seda kallist ja head osta ja seda me ei saa, aga meil on odavam ja rahuldav. Eluliselt rääkides. Kui ei ole finatse, et ehitada välja kasvõi see EDACS, siis minugi poolest viige kogu Eesti pikema laine peale. Et kostaks. Kui vaja väntame siis sündmuskohal antenne püsti, kindla side saamise nimel võin seda teha. Igale maakonnale üks kanal ja kogu moos. Praegu oleme detsimeetri peal ning repiitereid ei ole piisavalt. Metsas ei kosta, linnas kindlates kohtades ei kosta. Repiiterid lõhestavad maakonna sisest info liikumist. Jah kui ühendus on, siis on kõne kvaliteet rahuldav kuni hea. Aga ma ei või üldse kindel olla, kas ma saan ühendust. Käsijaamad on üldse eraldi teema. Kokkuvõttes, andkem aru enda võimalustest. Tuues võrdluse autoga, siis praegu oleme seisus, kus omanik ostab kallid valuveljed, kuid esisild logiseb. Või ostab kalli auto, kuid ei jaksa enam kütust osta. Rohkem kui 15. a. on ehitatud, aga side ikka ei toimi. Kuidas see ometi nii on :?: :!:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

kalju kirjutas:
kalifa kirjutas:Teil LEPK-s vähemalt SMS- side võimalus välja töötatud!
Mis selles head on? Meie meelest saast värk.
Ideel pole häda midagi, aga teostus...
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:
kalifa kirjutas: Mis selles head on? Meie meelest saast värk.
Ma arvan, et on vist vaja hakata ka Teistel klahvivajutusi õppima!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Suureks hetkelise kokkuhoiu aktsiooniks muutus aastaid tagasi lisavahetuste keelamine, seejärel veel nõmedam lisatundide vältimine!
Käies isegi 1,5 kordselt tööl, oli küll vahest roboti tunne, kuid meeskond korralikult komplekteeritud ja palganumbergi normaalne selle aja kohta.
Siis see keelati. Tublimad leidsid lisatööd maakonna komandodes. Reorganiseerimisega ka see võimalus likvideeriti. Lisatunde on kulukas välja maksta, parem vähem mehi autos ja raha alles, siit siis korralikul kuul leiad äkki vaba vahetuse! Selliselt tegutsedes on juhtkond ise soosinud kõrval teise töökoha tekkimist, praegu aga ei soovita seda tunnistada!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Nu jah, aga kui need SMS-d kohale ei jõua, kuni kohale jõudmiseni infosulg, jama ju.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Nu jah, aga kui need SMS-d kohale ei jõua, kuni kohale jõudmiseni infosulg, jama ju.
SMS jõuab häirekeskuse arvutiekraanil väljasõidu protokollile koos kellaajaga, kui on süsteemi meeskonna poolt õigesti kasutatud. Samas ei ole selles vajalikku infot teistele meeskondadele ja OP-le.
mõtetes olen veel Teiega!
Remm
Postitusi: 20
Liitunud: 22:58, 01 02 2006
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Remm »

Ega see p..k side ometi Pärnumaale jõua. Meil siin on asi lihtne. Kui sidet saab siis saab ja kui ei siis ei. Side puudumisel kasutame mobiile (kui levi on). Mingid SMS-id ajaksid asja minu arust liiga mõttetult keeruliseks.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Need ei ole päris need SMS-d...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas tulehull »

Ma ei tea ,kas minu mõte päris teemega kokku läheb,kuid ikkagi.Tänu rsformidele ja komandode grppidesse jagamisele ei taha nooremad mehed enam meile tööle tulla,on ju kõrgamas grupis juba praegu palk suurem.Mis saab siis kui hr Karafini jutu järgi see vahe kasvab 5000-6000EEKini.Alles jäävad vanemad mehed,kellel sõna otseses mõttes pole kuhugi minna.Näiteks meie komando meeste keskmine vanus on juba praegu 43aastat.Arvutage ka oma meeste keskmine vanus ja avalikustage.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas jaan kaera »

kui eelmisel nädalal oli plaanis sadakond meest ära koondada, siis tänase sm. ministri artikli läbikandvaks teemaks on HOBIPÄÄSTJATE premeerimislubadus palgatõusu näol. ise olete süüdi, et Päästeteenistuses töötades nii vähe olete palka saanud...jobud!!! ja aü ei kõlba kuhugi!!!
artikkel on Postimehes.
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Ega siin vist võrdse kohtlemise tagamiseks muud aita, kui range eeskirjade täitmine eriti suitsusukeldumise ja liiklusõnnetuste likvideerimisel, kui ikka 1+1 meeskond jääb väheseks, siis karju abi ja kasta kõrvalhooneid, las tulevad kõrgepalgalised ja sukelduvad-lammutavad täie raha eest. Mis siin pattu tunnistada, eks olen isegi niimoodi käitunud, eriti pärast seda, kui hr. Saart oli arvestanud minu staazi 5 aastat Tallinnas ja tunnistas minu kogemused maakonnas vähemväärtuslikuks ning palgaastme sellest sõltuvalt madalamaks(kokkusattumisena veel samal blanketil), niipalju siis arvestatakse Sinu oskusi!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist