suitsusukeldumine ja valve alakomplekteeritud meeskonnaga

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Trufaldino
Postitusi: 12
Liitunud: 14:35, 21 01 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Postitus Postitas Trufaldino »

Rapla komandos sama seis. Täiesti tavaline pilt, kui meeskond on 1+2 ja mingi ime läbi on suurem osa raskematest sündmustest nendest vahtkondadest mööda läinud. Vaju häbi pärast maa alla kui sündmuskohale kolme mehega jõuad.
Steven
Postitusi: 9
Liitunud: 21:39, 10 07 2007
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Steven »

harjumaal on see meeskonna täituvuse asi ikka tõesti juba väga vilets paneb mõtlema ainuüksi see et näiteks lääne risti tugikomandos on arvel nii 11, kui ka 21- vahetuses siis 5 meest. Samas keila keskomandos, kus arves peaks olema 2 põhiautot, paak ja redelauto arves vaid 1-mene põhiauto (see ka alamehistatud!) vahetuses meil headel päevadel 4 meest! siit ka vastus: arvan et pooltes komandodes meestest puudu ja pooled meeskonnad töötavad alamehistatult rikkudes sellega kehtestatud eeskirju.
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas kukekas »

järvamaal on juba ammusest ajast meeskonnad 1+1.Nüüd pidid spetsialistid veel mingeid kontrollkatseid korraldama hakkama ,kas suudad hargneda kahekesi piisava kiirusega.Naljanumber!!!!!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kukekas kirjutas:järvamaal on juba ammusest ajast meeskonnad 1+1.Nüüd pidid spetsialistid veel mingeid kontrollkatseid korraldama hakkama ,kas suudad hargneda kahekesi piisava kiirusega.Naljanumber!!!!!
Kas juhendid on selle jaoks juba välja töötatud, loeks isegi huviga ja kuidas see veel redeliga välja näeb! Eks tulevad vist konksredeli ajad tagasi. Ei taha küll ära sõnada, kuid esimese õnnetuseni võib kõike ju katsetada. Olen kuulnud, et euroopas ei mindagi põlevasse hoonesse kohe sisse vaid sussitatakse väljast akende kaudu, seal kahest mehest ju piisab, lafetid ehitame autode katusele ja nagu lennuväljal, uutel autodel vaid joajuhtimise luugid puudu.
mõtetes olen veel Teiega!
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Postitus Postitas speyactilus »

siit läheks juba kaks teemat kokku - palgatõusuteema ja alakomplekteeritus ... tallinnas on jah palju väljakutseid kuid mehi kah palju aga järvas tuleb kahekesi sama töö teha
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Lehitsen siin netis lehekülgi ja tuleb meelde, et vabad kohad ju komandodes kustutati ja peaaegu kõigil anti kohti vaid vastavalt meeste arvule.
Tänane seis on siis jõudnud sinnamaale, et komplekteeritus mehitatult on umbes 75%, need on jõud, mis reageerivad. Eks varsti tõmmatakse jälle koosseise koomale, mis neist tühjadest kohtadest hoida.
Tekkis ka küsimus. Ehk oskab keegi kirjutada Kaiu EPM-i teenistusest ja makstavast rahast, seal ju mehed koduvalves, saab vähe aimu selle tuleviku plaani kohta. Sama olukord on ka Nõval, kuid seal vist tänu ühele külale, on asjad korraldatud isemoodi!
mõtetes olen veel Teiega!
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Vastus Kaiu kohta

Postitus Postitas raigo »

Kaius on kirjas 4 meest 24/7 kodu ehk tel valves. Palk minu teada ca 1000 kuus per kärs nagu öeldakse. Süsteem on toiminud minu teada vähemalt 9-10 aastat.Autosid 2- Sisu aastast 1976,GAZ 63 aastast 1965 kui ma ei eksi.Tehnikat hoitakse.Kui saadi Sisu,siis sebiti auto peale ka 3 hingamisaparaati.AGA tyyp kuid abiks needki.
Äsja lugesin postimees.ee-st et Kaius meeste palk üle 8000. Müstiline kust numbrid tulevad??????????!!!!!!!!Tean rääkida Kaius kuna olen seotud selle komando tegemistega natuke.
112
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Vastus Kaiu kohta

Postitus Postitas kalifa »

raigo kirjutas:Kaius on kirjas 4 meest 24/7 kodu ehk tel valves. Palk minu teada ca 1000 kuus per kärs nagu öeldakse. Süsteem on toiminud minu teada vähemalt 9-10 aastat.Autosid 2- Sisu aastast 1976,GAZ 63 aastast 1965 kui ma ei eksi.Tehnikat hoitakse.Kui saadi Sisu,siis sebiti auto peale ka 3 hingamisaparaati.AGA tyyp kuid abiks needki.
Äsja lugesin postimees.ee-st et Kaius meeste palk üle 8000. Müstiline kust numbrid tulevad??????????!!!!!!!!Tean rääkida Kaius kuna olen seotud selle komando tegemistega natuke.
.

Aitähh, Raigo vastuse eest, kahjuks ei leia seda artiklit. Eks selline saatus hakkab veel nii mõndagi komandot ootama, paistab vabatahtlike moodi või kutselise ja vabatahtliku kombinatsioon. Olen seda ka ise aastaid tagasi kuulnud, et paneks kutselise ja vabatahtliku ühesse komandosse toimima. Tublid mehed igatahes, et sellise koosseisu suudavad välja panna!
mõtetes olen veel Teiega!
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Postitus Postitas raigo »

http://www.postimees.ee/130707/esileht/ ... 272023.php

siin Kaiu meeste korralik palganumber kirjas on. 1 kategooria.
112
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Postitus Postitas raigo »

kui ei avane siis 13.072007 postimees.ee
pealkijaga -Päästeametnikke ootab mõjus palgatõus- sealt leiate.
112
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

raigo kirjutas:kui ei avane siis 13.072007 postimees.ee
pealkijaga -Päästeametnikke ootab mõjus palgatõus- sealt leiate.
See päästeameti palganumber on koos maksudega ja millistest palgatabelitest see saadakse, ei ole selge. Preemiaid ju ei maksta, äkki pannakse ka pealikud ühte patta ja siis jagatakse komando hingekirjaga!
Eks 1 kategooria mehed ise tea paremini, kas see 6500 EEK palgalehele keskmiselt ikka tuleb!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Nüüd siis hakkavad uued kehaliste nõuded tulema ja hargnemiste kiiremad ajad kehtima, sest suurema palga eest ju päästja jookseb kiiremini!
http://www.epl.ee/artikkel/401586
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Ära põe! Meil hakkab pappi nii palju olema, et ostame endale need vastavad tulemused!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Raul
Postitusi: 4
Liitunud: 16:30, 15 01 2006
Asukoht: v-maarja
Kontakt:

Postitus Postitas Raul »

v-maarja tugi.k.kah 1-1 .mv peab sõitma ja suhtleme. :roll:
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas valuts »

Hetke isikukoosseis on asi millest ma kohe kuidagi aru ei saa. LõPK enamikes tugikomandodes on määratud miinimum kooseisuks 1+2 ja see on kooskõlastatud Päästeametis. Kuid Päästeamet peab oma tegevuses lähtuma Päästeseadusest. Ja päästeseadus määrab tugikomandode kooseisuks 1+3. Milleks meile ültse siis seaduseid vaja on??? Ja nagu sellest veel vähe oleks, ei lubata puudu olevate meeste asemel uusi kah võtta. Ja seda luba peab ka tallinnast küsima. Milleks "Tartu ülemusi" siis vaja on, kas lihtsalt koha täitjad???
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist