Suitsusukeldumisjaamad

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Rapla SS side sakib ka

Postitus Postitas raigo »

Oleme ka praktiliselt loobunud savoxitest ja üritame ülemustele pinda käia et asjaga ka keegi tegeleks.Siiani muidugi pole sellest kasu olnud. Kurb lugeda et terve Eesti peale pole kuskil korralikku suitsusukeldussidet!!!! Minu arvamus asjast on küll selline et side on üks vajalikumaid asju tõrjujale! Ja kui mu mälu hetkel ei peta siis suitsukeldumise eeskiri nõuab toimivat raadiosidet.Kui ei siis palun väitke vastupidist.
112
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Revideerisin oma masina mälu ja avastasin, et ma pole siia ülesse pannud järgnevat materjali. Nimelt tingis Tartu Keskkomando raadioside halb olukord ühispöörumise, millele kirjutasid alla 49 meest s.h enamik meeskonnavanemaid, kõik rümapealikud ja üks op. korrapidaja. Vastus tuli märksa lühem kui ootasime kuid see tuli ja näha on see kahele lehel: Esialgu sai niipalju, et komanodülema ja maakonnajuhi jaamad anti ka meie kasutusse ja olukord mõnevõrra paranes. Üks jaam ilmus ka asepealiku salajasest reservist. Esiotsa tundus, et sellega asi lõppeski, kuid kahe nädala jagu tagasi ilmusid komandosse kolm uut sädemekindlat jaama. Need oleksid ilmselt ka muidu tulnud, kuid koos nendega saabusid ka kuularmikrofonid. Nüüd on siis nii, et MV- del ja RP- l ning kõigil autojuhtidel on GP360. Tõrjujatel kas uued NIROS jaamad või GP340. Kõikidel v.a. autojuhid on kuularmikrofonid. Üle tüki aja on komando raadioside seis tõesti hea.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Kas teil on igav seal Tartumaal?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Ma arvan, et just nii peabki enda eest seisma, kohe põhjendustega paberile ja allkirjad alla- siis on tunnetatav ka jõud.
Eks need juhtkonna määrusedki tule paberil ja kohustusega tutvustada allkirja vastu!

On ka teine võimalus- vaikselt kabinetis sõbramehelikult juhtkonnale sosistada põhimõttel: käsi peseb kätt!!!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist