Kokkuhoid komandode arvelt!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Kokkuhoid komandode arvelt!

Postitus Postitas kalifa »

Uurin siin väheke netti ja kuulan uudiseid, kus maakondlike komandode renoveerimiseks ei jätku vahendeid ja siis järsku avastan, et RAUA tn. 2 katusekorruse ümberehituseks on selle aasta lõpus veel üle jäänud vahendid! -välja kuulutatud riigihange, mille tähtaeg detsembris.
Eks päästeametil ole ka oma heaolu kõige tähtsam, televiisori uudistes võib ju väita, et väikese tugikomando tingimuste parandamiseks riiklikke vahendeid ei jätku, las omavalitsus ise otsib võimalusi!
Selline on päästeameti suhtumine lihttõrjujate olmesse ja see pole mitte erandlik näide![/b]
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Steven
Postitusi: 9
Liitunud: 21:39, 10 07 2007
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Steven »

Harjumaal on võimaliku tumeda tulevikuga Padise ja värske Saku komando. Viimasega ongi asi selline et ressursse amet leidis et hoone ehitada, tehnikagi leiti, kuid pole mehi sinna panna. Kuid eks see tulevikus paistab, siiani on nad mõlemad ikka hingitsenud, loodame et ka edaspidi!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Viletsamad tingimused Põhjas ongi Padise EPM, Paldiski tugikomando, Assaku EPM.
Kui mäletame, siis suure maantee lähedalt kaotati Kiiu EPM, kuna raha sinna katlamaja ümberehitusse või normaalsema komando ehitusse ei leitud, samas Saku tehti valmis "poliitilise otsuse" alusel, mis aga pole kunagi korralikult tööle saanud, muuseumi kolimine oli ehk ka põhjendatud(sinnagi otsitakse töötajat).
Eelnevalt mainitud viletsate tingimustega komandodest aga ei suudeta mehi ümber rääkida Saku EPM-i minema, siit võiksid ülemused teha omad järeldused- kokkutöötanud meeskond ja komandos valitsev õhkkond on mõnel juhul määravamad, kui korralikud ruumid!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Eeeeee, mis seal Paldiskis viga on?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Noh?!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Eeeeee, mis seal Paldiskis viga on?
Kas läksin jälle isiklikuks ja Sa olid suutnud juba need praod ära siluda ja uksed korda teha!
On ka igati loogiline, et suvelaagrisse Padisel remondiraha ei jätku!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Kuule, tundsin ennast solvatuna jah. Seal "eurokas" tehtud, meestel näod pestud, potitatud. Mööbel ka nuljoovaja...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

noh

Postitus Postitas jaan kaera »

kohe näha, et VANAD SÕBRAD...
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Hakkame vist jõudma "ümberkorralduste" järgmisse astmesse ja lugedes viimaseid arenguid, jääb mulle mulje, et nüüd tuleb hakata seda rahapotti ümber kantima, sest juhtkonna palgatõus jääb vist oodatust väiksemaks, kuigi pidi seal ju koondamine tulema! Mille muuga seletada neid ametikohtade ümbermängimisi ja järjest süvenevat 1+1 väljasõidupoliitikat.
Ega siin vist muud ei aita, kui operaatori kohalolek tulekahjul, kuhu jõuab 1+1 ja kaks autot, siis saab näha, kuidas need saatuslikud minutid tiksuvad, kui mehed voolikuid ja autosid kokku ühendavad ning abi saabumiseni vaid maja välisseinu kastavad, sest aknast sisse ei või ju vett lasta, kui seal võib olla kannatanuid, samas sisse minna ka ei saa!
Kellel kindel plaan ära minna, võiks selle üksi sukeldumisest keeldumise avalikult läbi eetri ära teha, siis saab näha, milliseid sanktsioone opid ja juhtkond rakendavad, kui seaduse järgi käitud!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Kui aastake korralikult kokku hoida, siis saab ka midagi endale ja lähikondlastele jagada!

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=17508695

Olen siiani kuulnud, et läänes ikka raha vähe ja suur kokkuhoiupoliitika, isegi paakautot ei raatsita appi saata- nüüd siis selgus ka põhjus, korraliku koonerdamise läbiviimise eest võib ju tulemustasu maksta!
mõtetes olen veel Teiega!
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas tulehull »

Ter Läänamehed.Olen kuulnud,et uuel aastal hakkab Häädemeeste komando tööle ülepäeva,kas on see nali,või meeste narrimine. Ka minul elab sealkandis sõpru ja tuttavaid,sellest ka huvi selle piirkonna turvalisuse vastu.
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

tulehull kirjutas:Ter Läänamehed.Olen kuulnud,et uuel aastal hakkab Häädemeeste komando tööle ülepäeva,kas on see nali,või meeste narrimine. Ka minul elab sealkandis sõpru ja tuttavaid,sellest ka huvi selle piirkonna turvalisuse vastu.
:?: :shock:

Tahad Sa oma allikaid avalikustada!?

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
oga
Postitusi: 7
Liitunud: 16:01, 15 11 2006
Asukoht: lääs
Kontakt:

Postitus Postitas oga »

Mis siin enam arutada. Meil pärnumaal P-Jaagupi komando ongi mõnel päeval lukus. Mehed tulevad kodust.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist