kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Jüri
Postitusi: 8
Liitunud: 18:59, 04 10 2007
Kontakt:

kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas Jüri »

kõik kirjutavad,et lähevad teisele tööle jne...kuid on ka võimalus võidelda 12 tunnise graafiku vastu.
12 tunnine graafik on täielik jama.Kui me astume kõik koos selle jama vastu välja ,siis seda ei tule .ei ole võimalik,et üks mees tahab seda 12 tunni jama ja surub selle läbi.See ei ole lahendus ,et lahkute ja lähete kuskile välismaale suure raha järele-olen selle tee juba läbinud ja olen nüüd tagasi....see polnud mitte kerge...tulin tagasi ,et jääda ja võidelda.
Kui leidub selliseid mehi ,kes pooldavad meeleavaldust 12 tunnise graafiku vastu,siis andke teada.On olemas plaan,mida teha,et seda 12 tundi ei tuleks ja lahkus ainult üks mees...mitte tuhat.Mida arvate?Kirjutage...veel on võimalik midagi teha,meie komandos on igatahes suurem osa meestest selle poolt,et võidelda võiduka lõpuni,sest kaotada pole midagi ainult võita on võimalik.
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Natuke hiljaks hakkame jääma aga parem hilja, kui mitte kunagi!
Ennem Novembrit peab meil plaan paigas olema, mida ja kuidas teha. Novembris tuleb tegutseda! Sest Detsembris lähevad 101 härrat/prouat puhkama ja Jaanuaris teatavad nad, et meie probleemiga ei olnud aega tegeleda. Korralikuks meeleavalduseks vajame me vähemalt 100 meest, kes ei lähe ennast Toompeale mitte naeruvääristama, vaid teevad tõesti meeleavalduse, mida pannakse tähele!!!

Viimane võimalus on ühine lahkumisavalduste pakk! Ja seda tõesti kollektiivselt ja enda huve kõrvale jättes. Sest kui sellel kohal hakata nahka hoidma, siis ei ole vaja loota, et mees su õla kõrval tulekahjulgi Sinu eest väljas on.

Kas on siin veel entusiaste, peale Jüri, Märdi, Ivo ja minu, kes midagi selles suunas teeksid või olemegi meie ainukesed neli lollikest, kes üritavad kogu ülejäänud poruka eest kastaneid tulest välja tuua???

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Hakake siis ka vastavaid lahingriideid ja kiivreid pööningutelt välja otsima, kehtib ju määrus, et lahingriietes komandost välja ei lubata!
Olen ka tulija ja vastav vorm olemas, muidugi kui juba lahkunuid kampa lubatakse!
Siin vist oleks õige üles kutsuda kõiki juba lahkunuid, sest siin on võimalus toetada veel päästeteenistusse jäänuid!
Nende planeeritavate sündmustega saab paika ka need komandopealikud, kes meestega ühel meelel on ja samas saab näha ka neid, kes oma naha päästmiseks vastu hakkavad töötama.
Selles ma ei kahtlegi, et päästekeskuste juhtkonnad vastavad keelavad määrused komandodesse saadavad, mis ühisaktsioone takistavad.
mõtetes olen veel Teiega!
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Kalifa!
Minu arvates on meil suurim probleem just töötavaid mehi kokku saada! Palju on nahahoidjaid ja ignorante ](*,)
Loomulikult ei ole kellelgi selle vastu mitte midagi, kui ka lahkunud päästjad oma endistele kamraadidele toetust avaldavad! Tulgu või koos peredega!!!
Meeleavaldus ei pea olema läbiviidud kustutusriietes! Ehkki viib muidugi sõnumi paremini kohale!
Huvitav, kas meil AÜ kaudu ka politseinike toetust oodata on!?
Keda need määrused enam huvitavad, kui uuest aastast juba uus töökoht juba soolas on!

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

lahkumisavaldused

Postitus Postitas jaan kaera »

ma olen ühe niisuguse protseduuri, aastaid tagasi, läbi teinud ja ei kõhkle ka praegu hetkekski sama tegemast. muide, tookord tulime võitjatena olukorrast välja, kuigi seda avalikkusele ei teavitatud.
peamine on kaasa haarata Tallinna mehed(siin on teavitustöö küll kehva või on mehed põhjalikult ära hirmutatud-lollitatud).
ülejäänud vabariigi piirkonnad tulevad kaasa - olen kindel!
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Hilejm sõnastan ümber, aga ei tohi unustada, et 12 tunni jama pole ainuke-paljud komanod on minemas ka kodusele valvele, mis kindlasti ei tähenda palgatõusu. Seega võiks nõudmine olla a´la "Tõske palka, unustage reformid!".
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Kalju! Kas Keila mehed paraadile tulevad!?

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Uurin homme, aga kõrgeid panuseid ei teeks...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Jüri
Postitusi: 8
Liitunud: 18:59, 04 10 2007
Kontakt:

Postitus Postitas Jüri »

olen rääkinud Rapla-,Märjamaa-,Pärnu-,Risti,Kohila tõrjujatega-kõik on lubanud meeleavaldusest osa võtta,kuid peaks selle päeva aegsasti paikka panema millal Toompeale minna.,siis kui mehed asjast kuu aega ennem teavad,saavad kõik kenasti osa võtta....kes aga osavõtmatuks kavatsevad jääda -neile häbi ,häbi,,,, Milline kuupäev oleks kõige parem????? Mis arvate???
Olen kah seda meelt ,et rahvas võiks tulla koos peredega,sõpradega jne ,sest see puudutab ju tegelikult kogu Eesti rahvast,....mõelda vaid kui suurem osa päästjaid selle 12 tunni graafiku pärast lahkub...kannatab selle tagajärjel ikka rahvas,kes muu.
Kui Kustutusriideid ei saa võtta ,siis loosungid on seda enam selgemad ja mögafone ei saa nad ikka keelata,nii et otsige need kähku ülesse ja seadke töökorda.

Kaotada pole midagi,võita aga küll!!!!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Keila mehed on niivõrd ausad, et ei luba tulla. Miitingu mõjus sm. Pihlile kahtleme väga. Kui jälgida viimase aja artikkleid ajakirjanduses, siis pole sellest Riigikogust sittagi kasu. Peame ainukeseks võitlusvahendiks töölt lahkumist 1. jaanuaril, aga kes sellega julgeb kaasa minna....
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Alustame juba praegu lahkumisavalduste kogumist! Kogu pakk tuleks koguda AÜ usaldusisiku, s.o. Ivo Pauluse kätte! Kogu pakk esitada avalikult, meedia huvi enda kasuks pöörates. Teha seda võimalikult kollektiivselt. Nõustuda lahkumisavaldusi tagasi võtma vaid juhul, kui 24h graafik säilitatakse. Samuti jätkata palgatõusu nõudmist ja anullida Pihli despootlik plaan, mis sai esitatud ringkirjas ähvardusena, et 24h graafiku säilimisel jagatakse lisaeelarve rahad mitte Päästeametile vaid teistele ametkondadele.

Tegutsema hakake juba täna! Levitage sõnumit meeste seas ja tekitage asja vastu huvi ka ignorantides. Arad muutuvad julgeks, kui näevad üldsust ühes suunas töötamas. Iga mees, kes foorumit loeb, teeb plaani tutvustuse oma komandos ja hiljem teeb ülevaate foorumis või võtab ühendust minu või Ivoga.

Ka miiting on vajalik aga ainult sellisel määral, et meid tõesti märgatakse. Mitte mingi 30 meest ennast naeruvääristamas, vaid 300 tegemas ühiskonnale avaldust, et asjad on mädad. Kui me lihtsalt lahkume, ei jõua suurele osale üldsusest kohale, mis täpselt toimub. Teen ettepaneku korraldada miiting ca. 4 nädala pärast, so.14 November.

Ermo: 58183800

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Homme on Riias politseinike meeleavaldus Seimi ees. Meil on sedasorti aktsioonid politseil keelatud. Pealegi on nad 12 tunnise graafikuga enam-vähem rahul, saavad nad ju pärast seda ületunde teha, mis ka kenasti tasutakse.
Aga meeleavaldusele on ikka tavaliselt samad näod tulnud, tõsi, nende hulgas ka Märjamaa ja Risti mehi. Kuidagi laiahaardelisemalt peaks meeleavalduse organiseerima.
Tallinna meeste pärast ärge muretsege, pigem on probleemiks maakonnad - kauge sõit ikkagi.
Ivo
Aga olen meeleavalduse suhtes positiivselt meelestatud.
Ivo
Remm
Postitusi: 20
Liitunud: 22:58, 01 02 2006
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Remm »

Minu arvates tuleks igas maakonnas infot paremini levitada. Kui miitingu ideega ainult selle foorumi tasandile jääda, siis paraku ongi osavõtjate arv väike. Komandodes võiks olla keegi esindaja, kes ideid levitaks ja kindlasti saab ka Pärnumaalt organiseerida miitingule bussitäie pritsumehi. Minu soovitus oleks: Kui organiseerida meeleavaldust, tuleb see kuupäev AEGSASTI teatavaks teha. Siis saab ka oma plaane sättida.
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Postitus Postitas manivald »

Kui sellise massiga välja minna, siis tuleb teha eelnevalt kuskil mõni koosolek või infotund, et kõik inimesed ikka aru saaksid millepärast nad välja on tulnud. Kui pannakse teie "vennanaisele" seal kaamera nina alla ja ta ütleb et tulin sellepärast et teised ka tulid või et võitleme 24h vahetuste vastu, siis sellega tõmbame endale vee täiega peale. Ehk siis kõik argumendid ja lööklaused enne hoolikalt kõigivahel läbi arutada!
Jüri
Postitusi: 8
Liitunud: 18:59, 04 10 2007
Kontakt:

Postitus Postitas Jüri »

Keila mehed -ärge põdege!!!Kollektiivis peitub jõud ja mida rohkem meid tuleb seda parem on.Nagu öeldud kaotada pole midagi.
Nii ,et meeleavaldus toimub 14. november ja asi otsustatud.
Eks nüüd on kõikide foorumis osalejate püha kohus seda teistele edasi rääkida ja nii saavad loodetavalt kõik asjast õigeaegselt teada.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist