Tööpakkumised

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Tööpakkumised

Postitus Postitas Ahto »

Ämari Lennubaas võtab igatahes tööle tõrjujaid!!
Ei tea kas on huvitatuid?
Viimati muutis Ahto, 21:40, 08 01 2008, muudetud 1 kord kokku.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Põhimõtteliselt peaks olema võimalik seal töötada paralleelselt praeguse töökohaga, kuna tööandja on ju teine ?
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Hoog maha! Paljud Keila pritsud tahtsid kunagi sinna tööle minna aga ei läinud. Seal on sul vorm seljas ja töötad ainult seal, ning esialgu on tööaeg 5x 8. Ei mingeid vahetusi.
Ja mis siia üldse puutub pealkiri: kuda Harjumaa tõrjujatel läheb?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

kalju kirjutas:Hoog maha! Paljud Keila pritsud tahtsid kunagi sinna tööle minna aga ei läinud. Seal on sul vorm seljas ja töötad ainult seal, ning esialgu on tööaeg 5x 8. Ei mingeid vahetusi.
Ja mis siia üldse puutub pealkiri: kuda Harjumaa tõrjujatel läheb?
Kas uurisid enne järele ka kui siia kirjutasid? Hetkel minuteada luuakse täiesti uut meeskonda ja justnimelt vahetustega. Nii olen mina Ahto jutust aru saanud ja meestel, kel pole veel teist töökohta, oleks see päris hea variant...
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Ämari tingimused

Postitus Postitas Ahto »

Ühesõnaga, kes huvitatud on võtku ühendust!! ahto@enaf.ee
Selgitan siis tingimusi ja olukorda, igatahes arvan et tingimused on paremad kui tsiv päästes.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Ahto ära salatse :) , räägin siin.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Nu pagan, homme helistan Georgile ja uurin järele...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

küsid Georgilt?

Postitus Postitas Ahto »

Georg on ajalugu....... siin-mail vähemalt, temalt saad nüüd rohkem meditsiinialaseid vastuseid :wink:
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Sry, pikemat aega eemal olnud. Georg ajalugu jah. Vaat kuidas aeg läeb. Aga ära salatse jah, tean, et palju lahtisi otsi teil töötamisel; ikkagi ebaselge graafiku süsteem, palgad, staatus (kaitseväelane või mitte), depoo hoone ise, jne? Oskad täpselt selgitada ja reklaamida?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Postitus Postitas Ahto »

raske töö tulemusena olen asja niikaugele saanud, et tõrjujad Lennubaasis ei saa olema vormikandjad ehk siis tehakse tsivilistina leping.
Huvilistel soovitan jätkuvalt julgelt minult lisa inffi küsida!!!
Naljade üle ära teravalt naera, muidu saab naerualusest sinu vaenlane. (Kleobulos)
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Ehk on võimalik panna kirja konkreetsed nõuded ja oskused, mida tahetakse? Haridus, füs.võimed, eriala, kodakondsus, jms?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Postitus Postitas Ahto »

Eesti kodakondsus, füüsiliselt vormis (vastavalt STANAG-le 7162 :)), eelneva tõrjuja praktikaga, vähemalt põhiharidus (vist oli).
Kuna on vaja moodustada 2 meeskonda, siis kaks meest peaks olema ka meeskonna vanema kogemusega. Kokku võetakse siis esialgu 6 meest.
Naljade üle ära teravalt naera, muidu saab naerualusest sinu vaenlane. (Kleobulos)
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Postitus Postitas Ahto »

nende füüsiliste nõuete kohta veel niipalju, et midagi ületamatut seal pole, et nendepärast ei tasu proovimata jätta!!
Naljade üle ära teravalt naera, muidu saab naerualusest sinu vaenlane. (Kleobulos)
EnnR
Postitusi: 1
Liitunud: 16:31, 12 11 2009
Asukoht: Lennubaas
Kontakt:

Re: Ämari Lennubaasi otsib päästetöötajaid

Postitus Postitas EnnR »

Tänud Siimule, kes selle info eelnevalt üles pani. Infot natuke juurde. Võrreldes esimese postiga, mis postitati kolm aastat tagasi on palju muutunud. Tähtsaim on vast see, et rada saab kohe kohe valmis ja seoses sellega on vajadus päästetöötajate järgi suurenenud. See aasta võtame juurde kaks töötajat. http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=186350&w=1 ja http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=186293&w=1 Järgmisel aastal on vajadus juba suurem, alates kõige tavalisemast meeskonna liikmest ja sealt ülespoole. Kui kellegil on kasvõi väiksemat huvi, andke teada. Kas siia postitades või privaatsõnumi teel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist