Ametiühing

Vasta
reps214
Postitusi: 8
Liitunud: 09:17, 17 04 2008
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas reps214 »

nii palju kui mina aru sain, siis läbirääkimistel ei tõmmatud meile kotti pähe, vaid me tegime seda ise endale!!! ehk siis MEIE poolt valitud usaldusmehed olid kergelt 22/72 alla kirjutanud.
ikka veel pole nende poolt mingit selgitust tulnud???
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Klamber »

Tahaks loota, et telgis lollitamisega ei ole AÜ-l midagi pistmist! (tänane Postimees)
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Ivo »

Klamber - 56683515 - helista
Ivo
Raido Haas
Postitusi: 34
Liitunud: 11:31, 02 06 2008
Asukoht: Kohila PK
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Raido Haas »

Mulle helistas natuke aega tagasi Ivo Paulus ja selletas mulle natuke tagamaid. Postitan ka selle foorumisse välja kuna paljud, kaasa arvatud ka mina, ei teadnud tegelikke asjaolusid ja põhjuseid miks tuleb meile 24 tagasi sellisel kujul nagu ta tuleb.
Kui poleks me nõustunud võtma vastu PA pakutud varjanti 22+2 siis oleks meile jäänud järgmiseks aastaks 12tunnised vahetused aga siin on konks. Nagu ma arvan paljud meist teavad on koostamisel uus Päästeseadus ning sellest tulevnevalt väitis PA, et kui meie ei ole nõus nendepoolt pakutava tööajaga siis nad kirjutavad 12tunnised valvegraafikud Päästeseadusesse sisse ja siis ei aitaks meid ei ussi- ega püssirohi. 12valvevahetused oleks jäänud meile väga pikaks ajaks. Ivo mainis ka, et talle on vihjatud, et raha ehk siis puuduolev 22,8 milj EEK on olemas. Seda kas ka see PA eelarvesse tuleb näitab aeg. On juu elus kaks kindlat asja surm ja maksud :razz:
Kui selline selgitus asjal juures on siis, ennem kui ma jagasin Ivo nö. Jõulukaardi mittesaajate listi siis nüüd ma peaks ütlema, et ta seal saajate hulgas. Kui sul antakse valida selline pidune 24 praegu ja 12 igaveseks siis ei ole enam valikut, sa otse loomulikult võtad selle 24 isegi kui ta ei ole nii 24 kui võiks olla. Samas on ju meil nö. seljatagune selle graafiku edasise läbirääkimise osas kaitstud kui läheb sisse punkt, et 2010a. alustatakse selle 2 tunni osas uuesti läbirääkimisi, et kuidas seda tasustatakse aga nagu ma aru sain seda 2 tundi tööajaarvestusse me ei saa :?: Puhtalt minu arvamus jällegi see 2 tundi mind ära ei tapa ja võin silma kinni pigistada kui see tasustamise protsent jääb sinna 100% kanti sest miks teha riigile tasuta tööd kui meil palgad on nagu nad on :cool:
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Doktor »

Klamber kirjutas:Tahaks loota, et telgis lollitamisega ei ole AÜ-l midagi pistmist! (tänane Postimees)
Klamber Eesti Vabariigis on olemas põhiseadus.
§ 40. Igaühel on südametunnistuse-, usu- ja mõttevabadus.
Kuulumine kirikutesse ja usuühingutesse on vaba. Riigikirikut ei ole.
Igaühel on vabadus nii üksinda kui ka koos teistega, avalikult või eraviisiliselt täita usutalitusi, kui see ei kahjusta avalikku korda, tervist ega kõlblust.
§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.
Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.
Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.
Andreas ei ole deklareerinud, et esindab oma aktsioonis aü- d. Tegemist ei ole aü toimetusega. Tehkem neil kahel asjal ikka vahet. Lähedalt seotud küll, aga mitte üks ja seesama.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas manivald »

Ja mis see AÜ nüüd siis parem on kui nende mõistes ülemused? Samuti on vastu võetud ebapopulaarseid otsuseid, samuti hoitakse infot kinni, on palju rahulolematuid, räägitakse ühest samast asjast aga öeldakse et need on erinevad asjad, liikmemaksud on kogutud aga vastu pole midagi saadud, lubadusi on antud ja lubadusi on murtud jne-jne. Ja kogu selle asja juures koondamisi vältivat puuduolevat raha ikka veel ei ole. Nimetatud isikul ei jäänud muud üle, kuna ta käis komandost komandosse ja lubas lubadusi mida ta ei suutnud täita. Moosis ära sajad kergusklikud. Nüüd kui raha leitakse, kroonitakse teda kangelaseks, sest tänu temale ju see raha leiti ja ta on oma naha päästnud. Kui raha on väidetavalt olemas, siis mida ta telgib seal?
Kogu see traali-vaali on üks suur jama, muud midagi ja ise on see endale kaela tõmmatud.
estfire112
Postitusi: 23
Liitunud: 21:36, 17 01 2008
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas estfire112 »

Klamber kirjutas:Tahaks loota, et telgis lollitamisega ei ole AÜ-l midagi pistmist! (tänane Postimees)
Klamber oli lihtsalt alles hommikuselt unine ja ei olnud veel aru saanud, mis enda mättast kaugemal toimub, aga selle videolõiguga saab ehk järjele tagasi :cool: ..
http://www.ohtuleht.ee/galerii/video/357509
Pärnu
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Ivo »

Jätkuvalt raha ei ole. riigieelarve lüükse lukku 9. detsember. Ei ole seda raha veel. Ärge spekuleerige.
Manivald
Helista mulle 56683515
Ei hakka sind tuvastama Doktori kaudu
Ivo
Ivo
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Klamber »

Doktor kirjutas:
Klamber kirjutas:Tahaks loota, et telgis lollitamisega ei ole AÜ-l midagi pistmist! (tänane Postimees)
Klamber Eesti Vabariigis on olemas põhiseadus.
§ 40. Igaühel on südametunnistuse-, usu- ja mõttevabadus.
Kuulumine kirikutesse ja usuühingutesse on vaba. Riigikirikut ei ole.
Igaühel on vabadus nii üksinda kui ka koos teistega, avalikult või eraviisiliselt täita usutalitusi, kui see ei kahjusta avalikku korda, tervist ega kõlblust.
§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.
Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.
Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.
Andreas ei ole deklareerinud, et esindab oma aktsioonis aü- d. Tegemist ei ole aü toimetusega. Tehkem neil kahel asjal ikka vahet. Lähedalt seotud küll, aga mitte üks ja seesama.
Ma ju ei küsinud kas on olemas põhiseadus ega öelnud ka, et ei tohi telkida.
Aga ühe mehe aktsioon võib halvasti mõjuda praegusele olukorrale. Võib siis kõvasti välja öelda, et see on tema oma väljamõeldis ja AÜ-l pole sellega midagi pistmist.( seda ma nagu vaikselt lootsin ka)

Kuid nagu estfire mainis siis on see asi ka hetkel edasi lükatud. Tervisi Läände!
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas raigo »

Miks Ei mainita avalikkuse ees neid juhtumeid kus PA ähvardab oma töötajaid????????
112
kavalants
Postitusi: 6
Liitunud: 22:53, 28 09 2009
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas kavalants »

tere, jälle jälle pritsitakse tatti nende poolt kes midagi ei tea. Sa manivalt oled küll tubli mees et tuled siin kritiseerima Andrease tööd Aü tegemistes.Loodame ,et sina järgmisel aastal ümarlaua taga ometi poleks .
Jõudu Andreasele sinna raua tänavale.(Lõuna pool on sul toetus olemas)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Doktor »

Pritsimehed võivad toimunu üle rõõmustada või kurvastada kuid ära ei saa unustada teatud asjaolusid. Peab ütlema, et osaliselt on tegemist minu halbade unenägudega, mis on tõeks saanud. Unenäod annavad läbirääkimistele teatava taustsüsteemi selle tulemuste hingamiseks.
  • Esimese grupi ja teiste gruppide konflikt.Mäletan, et olen siin foorumis küllalt õiendanud selle kastisüsteemi rakednamise üle. Timberg ja co ei ole suutnud seda jaotusmetoodikat kuidagi selgitada. Me muidugi teame kõik, et esimene grupp on niiöelda selja taga poodud, aga see selleks. Oli algusest selge, et kogu aü- st on kõige vähem võita just esimesel grupil. Palka kindlasti ei tõsteta, tööd on linnaga samal hulgal ning 24 on olemas. Raidma ja Timbergi jaga ja valitse töötab alati hästi.
  • Päästjate kontorist väiksem haridustase ja harjumatus pabermaailmaga manipuleerida.
    Päästjatel ja andku nüüd läbirääkijad mulle andeks ka aü- l laiemalt on paberpäästjate vastu raske saada. Kui sa oled tulekahjul, siis sa ei s... oma kaaslasele hinge lubades tuua sõrgkangi ja jääd selle asemel autosse teed jooma. Paberpäästja jaoks on see loomulik, sest tema pabermaailm ei ole reaalse ohuga täidetud. Päästeameti seltsimehed on paberitele konstruktsioonide joonistamises osavamad kui päästjad, midagi pole parata. Küllap areneb aü- gi.
  • Järjepidevuse puudumine.
    Eesti päästjad ei taha tunnistada, et enda eest seismine on pidev töö. Pidev töö. Ma nimelt kogemata käisin Türi II- l. Mis te ise arvate, kas sellisel kriitilisel momendil olid kohal kõigi komanode esindajad...? Põhjendusi on varnast võtta: kütus, kauge (mina kes ma ei tööta teenistuses tulin Põlvamaalt 200 km kauguselt), öökullid metsas ja Türi Muusikakooli kasvandike koledad viiulihelid jne.
  • Päästjate manipuleeritavus ja vähene kriitkameel ajakirjanduses sh Päästeameti propagandakirjanduses avaldatu suhtes.
    Esimene reaktsioon midagi lugedes ei pea olema "ah kui tore" või "a p.... küll, jälle sama jama" vaid pigem "või nii ja vaatame mis teised allikad ütlevad."
  • Päästjate soovimatus olla kursis töötingimustes toimuvaga.
    Kui paljud teist on täies mahus lugenud sisekorra eeskirju? Kuiv ja igav tekst olen alati nõus, aga väga oluline.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas Doktor »

Klamber kirjutas:
Doktor kirjutas:
Klamber kirjutas:Tahaks loota, et telgis lollitamisega ei ole AÜ-l midagi pistmist! (tänane Postimees)
Klamber Eesti Vabariigis on olemas põhiseadus.
§ 40. Igaühel on südametunnistuse-, usu- ja mõttevabadus.
Kuulumine kirikutesse ja usuühingutesse on vaba. Riigikirikut ei ole.
Igaühel on vabadus nii üksinda kui ka koos teistega, avalikult või eraviisiliselt täita usutalitusi, kui see ei kahjusta avalikku korda, tervist ega kõlblust.
§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.
Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.
Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.
Andreas ei ole deklareerinud, et esindab oma aktsioonis aü- d. Tegemist ei ole aü toimetusega. Tehkem neil kahel asjal ikka vahet. Lähedalt seotud küll, aga mitte üks ja seesama.
Ma ju ei küsinud kas on olemas põhiseadus ega öelnud ka, et ei tohi telkida.
Aga ühe mehe aktsioon võib halvasti mõjuda praegusele olukorrale. Võib siis kõvasti välja öelda, et see on tema oma väljamõeldis ja AÜ-l pole sellega midagi pistmist.( seda ma nagu vaikselt lootsin ka)

Kuid nagu estfire mainis siis on see asi ka hetkel edasi lükatud. Tervisi Läände!
Andreas. R ei ole kuidagi välja öelnud, et see oleks kellegi teise kui tema enda üritus. Aga kuidas see aktsioon võib halvasti mõjuda?
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
mooses
Postitusi: 24
Liitunud: 17:29, 11 09 2009
Asukoht: päästeamet
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas mooses »

miks keegi viimast protokolli siis ülesse ei pane, see tooks selguse !


Kõige lihtsam oleks Türil AÜ koosolek teha ja kõik selgeks räägita.
reku
Postitusi: 19
Liitunud: 09:59, 05 03 2009
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Ametiühing

Postitus Postitas reku »

Tere PÄÄSTJAD

Tekkis tahtmine ka paar rida kirjutada.
Mis tehtud, see tehtud. Kindlasti on nii pooldajaid kui vastaseid ja see on ju normaalne. Nüüd tuleb lepida sellega mis on ja üritada edasi võidelda. Praeguses seisus alt hüpata ja A/Ü välja astuda on aint vesi PA veskile. Hoiame kokku ja võitleme edasi.

Toetan Moosese ettepanekut kutsuda kokku vaenupooled ja otsustada kuidas ja millega edasi? Võitlus ei ole ju lõpend!
R.Vaarma
Rapla Komando
56 689 808
rekmar.vaarma@rescue.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist