Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Sarka »

Seoses vana aasta õhtuga välgatas üks idee.Mis siis kui mehed üle Eesti paneksid siia teemasse kirja, mis ametilt palju mehi ära läks.
Nt. PEPK 1000000 tõrjujat, LEPK 5 autojuhti jne.

Või mis iganes,et meil siin foorumis tekiks ka mingi ülevaade palju kahjusid on,sest ega see,mis meedias on pole see kõikse õigem.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalju »

Keilast praegu 2, julgeksin ennustada 2-3 veel veebruar-märts.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Keilast praegu 2, julgeksin ennustada 2-3 veel veebruar-märts.
Ilusat uut Sulle!
Kas süsteemis teistele ametipostidele minejad ka võtsid arvesse?
mõtetes olen veel Teiega!
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kert. »

Põhjas lõpetati teenistussuhe või tööleping alates 01.01.2008 vähemalt 24 töötajaga. On ka neid kes läksid varem ja kindlasti minnakse veel. Meie komandost lahkus esialgu 1.
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalju »

kalifa kirjutas:
kalju kirjutas:Keilast praegu 2, julgeksin ennustada 2-3 veel veebruar-märts.
Ilusat uut Sulle!
Kas süsteemis teistele ametipostidele minejad ka võtsid arvesse?
Ei.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas tulehull »

Head uut aastat,kallid kaasvõitlejad.Mul tuli selline mõte,et kudas saaks ajakirjandusele ja meie pressiesendajale selgeks teha selle,et meil ei kustuta tuld autod vaid ikkagt veel päästjad.Tavalises teates seisab aga kirjas pidevalt,et kustutas tuld nii ja nii palju autosid.Miks ei mainita kunagiseda mitu meest osales,või on see keelatud alakomplekteerituse tõttu.Välismaa uudistes räägitakse igatahes päästjate arvust.Kuidas saaks selle soovi teatavaks teha pressile,ma arvan ,et see huvitab paljusid veel peale minu.Võibolla saaks seda teha meie Doktor?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalifa »

tulehull kirjutas:Head uut aastat,kallid kaasvõitlejad.Mul tuli selline mõte,et kudas saaks ajakirjandusele ja meie pressiesendajale selgeks teha selle,et meil ei kustuta tuld autod vaid ikkagt veel päästjad.Tavalises teates seisab aga kirjas pidevalt,et kustutas tuld nii ja nii palju autosid.Miks ei mainita kunagiseda mitu meest osales,või on see keelatud alakomplekteerituse tõttu.Välismaa uudistes räägitakse igatahes päästjate arvust.Kuidas saaks selle soovi teatavaks teha pressile,ma arvan ,et see huvitab paljusid veel peale minu.Võibolla saaks seda teha meie Doktor?
Pressiteadete edastamisega tegeleb ministeeriumi teabe- ja analüüsi osakond, kes töötleb Teie poolt arvutisse sisestatud andmeid ja saadab neid siis edasi. Pressiesindajad siis täiendavad neid lakoonilisi teateid oma äranägemise järgi, kuid tegelikult on nad rohkem telenäod, kes natuke midagi teavad ja kui kutsutakse, siis tulevad ajakirjanikega kohtuma! Viimane näide oli ilutulestiku kasutamisest, kus hoopis rohkem teadis ohtudest rääkida pürotehnik(tuulega kandumise suunad jne.) Pressiesindajate tööd saate näha ametlikel kodulehtedel, kus vabariiklikul üleval viimane uudis novembrikuust!!

Teeks ka teemakohase ettepaneku: keegi ehk omab andmeid ida-, lääne- ja põhja keskuse lahkunute kohta ajavahemikul juuni 2007 kuni 1. jaanuar 2008, siis ehk saaks ka tegeliku olukorra pildi kokku. Võiks ära märkida ka ameti sees toimunud vangerdused, kus vähenes tegelike kustutajate arv. Lõuna andmed juba edastati!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas hjarg »

Pressiteadete edastamisega tegelevad kohalikkude päästekeskuste pressiesindajad või siis päästeameti omad.
Siseminil ei ole asjaga miskit ühist, sisemini pressiesindajad tegelevad siseminiga. Ainult kriisi mõõtu sündmuste puhul sekkuvad nemad ka asjasse.
PS! Mismõttes töötleb?
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas sosku »

Tagasi teemasse
Sakala andmetel, olevat aasta vahetumisega Viljandimaal vaid üks päästja töölt lahkunud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalifa »

hjarg kirjutas:Pressiteadete edastamisega tegelevad kohalikkude päästekeskuste pressiesindajad või siis päästeameti omad.
PS! Mismõttes töötleb?
Mina küll ei usus, et hommikul kell 7 raadiost tulevad uudised on pressiesindaja edasi antud!!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas hjarg »

kalifa kirjutas:Mina küll ei usus, et hommikul kell 7 raadiost tulevad uudised on pressiesindaja edasi antud!!
Ei, selle mõtlevad uudistetoimetajad ise välja. Geniaalne mõttearendus.
Doooooooooooooooooooooooh! Vanadel roomlastel oli selle kohta ilus ütlus: oleksid sa vaikinud, oleks sa filosoofiks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult?

Postitus Postitas kalifa »

hjarg kirjutas: Vanadel roomlastel oli selle kohta ilus ütlus: oleksid sa vaikinud, oleks sa filosoofiks jäänud.
Eestlased ütlevad selle kohta:"Oleksid Sa vaikinud, poleks siia sattunudki!"
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult lahkus/lahkub töötajaid?

Postitus Postitas Doktor »

Tartust lahkus 1.01.2008 2 meest. Mõlemad autojuhid ja mõlemad staažiga mehed. Üldiselt on kogu komando ära ootaval režiimil. Oodatakse esimest palka. Arvatavasti peaks selle aruteluga jätkama kuskil veebruari lõpus. Siis on toimunu näha.

Arvan siiski, et me liigume aruteluga vales suunas. Loobunud või tööle tulnud töötajate arv on väga mehaaniline näitaja. Oma kogemuse varal ütlen, et uue pritsimehe meeskonda sulandumine võtab vähemalt 6 kuud. Peale seda veel kogemuse saamine. Vahest 1-2 aasta jooksul näeb äsja tööle tulnu kõike ja võib kindel olla, et ta hakkama saab. Linnas on lihtsam, maal läheb võib- olla kauem. Iga töötaja kaotus on kogemusel põhineva eriala jaoks väga suur kaotus. Tööst loobunu asendamine uuega on numbriliselt küll ilus, kuid sisuliselt mitte midagi ütlev.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult lahkus/lahkub töötajaid?

Postitus Postitas hjarg »

Aga Kalev, mind ikka huvitab sinu versioon asjast. Et kuidas siis asjad raadio kella seitsmestesse uudistesse satuvad?
rändur
Postitusi: 24
Liitunud: 09:31, 08 09 2006
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Re: Kui palju tegelikult lahkus/lahkub töötajaid?

Postitus Postitas rändur »

Põltsamaalt lahkus 2 meest.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist