kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
avokask
Postitusi: 22
Liitunud: 11:19, 26 10 2007
Asukoht: Eestimaal
Kontakt:

Postitus Postitas avokask »

Vabandan KÕIGI ees - emotsioonid "keesid üle", sest...., VEELKORD - MINU VABANDUSED!!!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

vanapEEr kirjutas:Mõistan, et 24 tunnise vahetuse muutmine 12 tunniseks ajab kõik tagajalgadele ja võib-olla veel enamgi.

Kodanikuna ei saa ma aru, kuidas on võimalik töötada järjest 24 tundi. Ma tahan öelda, et 24 tundi ei ole keegi võimeline kvaliteetset tööd tegema.No muidugi lühiajaliselt on see mõeldav, aga see ei tohiks olla süsteemne.

Näen, et 24 tunnise vahetuse kasuks räägib asjaolu, et teenite vabadel päevadel lisa, võib-olla ka oma põhilise sissetuleku ja uue süsteemi rakendumisel tuleb teha ühe või teise (või ka kolmanda) töökoha osas valik, mille tulemusel võib muutuda elukorraldus (tullakse kaugemalt tööle, nüüd peab tihedamalt käima jpm) ja ka kaod niigi nappides sissetulekutes.

Tulen ikka tagasi selle väite juurde, et ükski inimene ei ole võimeline 12 tundi järjest töötama ja pean kodanikuna, kes soovib kvaliteetset teenust, õigemaks nö 12 tunnist (see ei pea olema 12 tunnine võib olla ka näiteks 10 ja 14 tundi jne) vahetust õigemaks.

Võtmeküsimuseks on siin töötasu. Kellega võiks päästja tänasel tööturul konkureerida? Arvan, et oskustöölisega, kelle töötasu algab 15 000 (neto).

Kahjuks ei ole tänase seisuga ühtegi tõsiseltvõetavat dokumenti või tegevust kirjeldatud, et päästja palka tõsta.

Väidan, et Eesti Päästeametis ja Eesti Siseministeeriumis ei eksisteeri ühtegi arengukava, kus oleks kirjas päästetöötajate töötasu tõstmine konkurentsivõimelisele tasemele. Tahan öelda seda, et ei ole konkreetset eesmärki, et tõstame palku niimitu tuhat krooni jne. Halisetakse mingist olematust personalipoliitikast ja ongi kõik. Seni kuni ei seata konkreetselt mõõdetavaid eesmärke, võime/võite (päästjad) elamisväärsest töötasust ainult und näha.

No vot niipalju siis minu mõtteid kodanikuna ja arvan, et päästjad ei peaks võitlema 12 tunnise vahetuse vastu vaid peaksid võitlema märkimisväärse palgatõusu eest.
Estieks seda, et postitus ei ole just selle teema oma. Siin on sobivaimaid kui vastusamme käsitlev teema. Seega parem oleks jätkata järgneva lingi all.

http://www.ligimesele-kaitseks.pri.ee/p ... &start=270
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
avokask
Postitusi: 22
Liitunud: 11:19, 26 10 2007
Asukoht: Eestimaal
Kontakt:

Postitus Postitas avokask »

vanapEEr : "... õhku pritsides, ...sülge pritsides." Ivarkaldasaunamiiskohtumiselkollegtiivuga:"...tatti pritsides..." - kas "kontorirottidel" enam muid väitlusargumente ei jagu? Vanasti õpetati väitlema, mitte "tatti-sülge-õhku pritsima". Jah, pean tunnistama: mul on "esihammastekadu" vanuse töttu, mille tagajärjel ka "möni piisk tatti satub tuhinaga suust kaugemale, vastase näule, kuid see kohe minu vöidupluss, kui tema äi oska muud kosta, kuis öök-öök..." Doktor -kui leiad vale "teemakäsitluse" olevat, paiguta ümber naljanurka!
vanapEEr
Postitusi: 19
Liitunud: 13:20, 05 12 2007
Kontakt:

Postitus Postitas vanapEEr »

avokask kirjutas:"PS. Mis puutub kontorirotti, siis jah, töötan kontoris, aga usun, et Sul enesetunne paranes kui said natuke sülge pritsida ", ütleb vanapEEr.
Olen ise "endine" "kontorirott", järelevalvest juhtivinspektorina, "ment", kellel juba selle sistemi pension "välja võideldud", mida veel tahad kuulda, kuid SÜDA IKKA O M A praeguse (loe: vahis olevate meestega) ASISTE ametivendadega, sest NEILE TEHAKSE PRAEGU LIIGA!
Kellele mina siin liiga olen teinud?
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Kõigile neile, kes on õppinud töötama igasugustes tingimustes ja teavad, milline töökorraldus on parim.

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
vanapEEr
Postitusi: 19
Liitunud: 13:20, 05 12 2007
Kontakt:

Re:

Postitus Postitas vanapEEr »

Karilaid kirjutas:Kõigile neile, kes on õppinud töötama igasugustes tingimustes ja teavad, milline töökorraldus on parim.

8)
Kas see tekst oli minu eelmises postituses esitatud küsimuse kohta?
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas pealikk »

vaadates siin opist on näha et Kohila komands pole mehi enam vist??eile oli mehed seal arves täna pole seal kedagi...kas siis tõesti on asi juba nii hull w???kas kohila kom on kõik laiali jooksnud???
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas kalifa »

pealikk kirjutas:vaadates siin opist on näha et Kohila komands pole mehi enam vist??eile oli mehed seal arves täna pole seal kedagi...kas siis tõesti on asi juba nii hull w???kas kohila kom on kõik laiali jooksnud???
Tutvuks ka selle materjaliga!
http://www.ligimesele-kaitseks.pri.ee/p ... 2&start=15
http://www.nadaline.ee/index.php3?teema ... &ID=508876
Mõned inimesed on süüdimatud, eriti, kui asetsevad kaugel. Neid ju ei huvita Kohila tööstused, Saku, Assaku ja Keila alamehitatus, vaid eelkõige oma regiooni rahaline väljatulek!
Viimati muutis kalifa, 11:56, 07 06 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Trufaldino
Postitusi: 12
Liitunud: 14:35, 21 01 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas Trufaldino »

Meestel lihtsalt poolaasta tunnid täis, vähemalt asjaosalised ise rääkisid nii. Juuni esimesed kaks nädalat peaks Kohila komando arvelt maas olema. Eks iga mees teeb omad järeldused, eriti Rapla mehed...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas jaan kaera »

kuda seal ühes mereröövlite kinus öeldigi - mürgita, mürgita, varsti sõidad üksinda merle...
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas jaan kaera »

kuda seal ühes mereröövlite kinus öeldigi - mürgita, mürgita, varsti sõidad üksinda merele...

krt. üks täht jäi vahele, vabandust.
me lähme rukist lõikama...
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas Sarka »

No jah,mürgitab küll,aga nagu ma naabrimeeste pealt näen,leidub neid juurde tulijaid .See pole üldse tähtis kas tal seal kahe kõrva vahel ka midagi on või mitte.Saab näha mis uus luud ka teeb.
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas pealikk »

Kohila komando on lukus :mrgreen :mrgreen: Kas ka kohalikud inimesed teavad et seal mehi tööl pole????et abi tuleb nõksa hiljem :twisted:
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas Sarka »

Vaevalt.Ega sinagi tea kustkohast abi tuleb ,kui on 110-met või kiirabi vaja.Konstaabli punkt võib sul olla maja taga,aga täna on see mõnusa ilma tõttu suletud,või mehi/naisi lihtsalt pole.
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: kuidas võidelda 12 tunnise töögraafiku vastu...

Postitus Postitas pealikk »

küll nad minuni tulevad kindlasti :? kuid seal maakohas seda peab tõesti kaua kaua ootama...
siit saaks natsa raha kokku hoida ja kinni panna Kohila komando...mis sellest ikka üleval pidada liiga kulukas ja vaadates et nüüd kinni ka teine et meestel ületunnid lõhki..seee puht minu arvamus :mrgreen:
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist