Rakveres sai näha maailmatasemel tuletõrjesporti

Kiiremini, kõrgemale, kaugemale.
Vasta
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Rakveres sai näha maailmatasemel tuletõrjesporti

Postitus Postitas janark »

Eestlased saavutasid Baltimaade meistrivõistlustel tuletõrjespordis meeste arvestuses esikoha, noorte seas oldi teised, vanuseastmete kokkuvõttes aga läks üldvõit Lätile, Eesti oli teine ja Leedu kolmas.Möödunud nädala reedel ja laupäeval peeti Rakvere staadionil 32. Baltimaade meistrivõistlused tuletõrjespordis. Kaks päeva kestnud võistlustele lisasid mastaapsust ja pakkusid põnevust lisaks osalejatele Eestist, Lätist ja Leedust ka tuletõrjespordis maailmas esikolmikus püsivate võistkondade - Venemaa ja Ukraina - osalemine.

Ligi sadakond tuletõrjesportlast-päästetöötajat viiest riigist võistlesid saja meetri takistusriba läbimises, 4 x 100 meetri tuletõrje teatejooksus, hargnemises mootorpumbast ning konksredeliga ronimises õppetorni.

Võistlustele elasid kaasa kõigi kolme Balti riigi päästeametite peadirektorid –Läti Tuletõrje- ja Päästeteenistuse ülem kindral Ainars Pencis, Leedu Tuletõrje- ja Päästeameti direktor kolonel Remigius Baniulis ning Eesti Päästeameti peadirektor Mati Raidma.

Seekordse meistrivõistluse korraldas Päästeamet koos Eesti Tuletõrjespordi Liidu ja Ida-Eesti päästekeskusega. Järgmised meistrivõistlused peetakse tuleval aastal Leedus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline