UUS GRAAFIK

Vasta
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

UUS GRAAFIK

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Kuidas siis lood on milline graafik meile jääb,ühed räägivad,et lähme samale asjale nagu pealinna mehed aga teised, et jääb sama mis präegu ja läheb veel hullemaks.Oleks meeldiv vastust kuulda suurte ülemuste käest aga loomulikult võivad kõik avaldada arvamust.
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: UUS GRAAFIK

Postitus Postitas keeletu »

Jah see uus pikavariandi graafik oleks küll paljudele meeltmööda, nii päästjate seisukohast kui ka pealike poolt vaadates. Miks? Sest minimaalsed koosseisud nagu meil on tekitavad vajadust muuta graafikut ja mehi liigutada vahetustes. Paraku oleme ju kõik ikkagi inimesed ja keegi ei ole kaitstud haiguste eest. Oli ju ka vajadus komandeerida päästjaid juba teisest komandost......
Paraku on eestlane selline lepliku eluviisi ja kommetega, et ennem lepib olukorraga ja ei hakkagi mõtlema edasi........tulevikku.Umbes, et hoian suu kinni parem- muidu äkki kaob mul töökoht ja kus mul ikka minna ju.
Leian, et kui Tartu keskkomando mehed teevad ju kõige rohkem väljasõite ja soovivad pika vahetusele üleminemist, siis meie kes oleme väikestes komandodes- peaksime arvestama ka nende sooviga. Jõudsid mehed teha 24 tunnise graafikuga tööd, loogiline , et kaks päeva (12+12) järjest valves olla ei ole ju võimatu.
No näiteks pika graafikuga on ju isegi suvepäevadest võimalik osa võtta paljude. Lühikese puhul ei olnud see ju mõeldav. Loodame, et selle aasta majandus raskused ei kordu ja järgmine suvi võime juba koos suvepäevadel viibida ja mitte juhtkonda kiruda. Puhata on ju ka vaja ! Ja kui vabadele päevadele lisada veel ületunni päevad, siis oleks vabaaja probleem lahendatud ju. Ole perega , lõhu puid või sõida ka kodust kaugemale-kasvõi ämmale külla .
Ja eks perega viidetud aeg on ju ka tähtis.Antud lühikese variandiga ei olnud ju naabertalust kaugemale mõtet sõitagi- mõtlen lastega mere äärde, saarele või peipsi Kauksi randa.
Kui ikkagi läbi viia küsitlus kõigi päästjate vahel nagu seda oli kevade poole. Siis oleks teha aeg õigeid järeldusi -lühike või pikk. Ja seejärel jääme ootama kui jõuame ikkagi 24 tunnini tagasi. Aga selleks läheb mõned aastad veel aega-ma vähemalt loodan seda siiralt. Siis saavad teised riigid ka muiates rääkida , see Eesti proovis ka kunagi võimalikke variante
Mina isiklikult arvan, et 100% ei ole ju küsitud. see ju rohkem vestlus vormis, et vis t nii või naa. Sama oli ka ju sii kui tehti see lühike variant. Ei taha süüdistada seda kes seda möödunud aastal otsustas, sest ei teadnud ju keegi kuidas see päris elus välja näeb.
kõike kaunist
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist