hr.Doktor (Foorumi maksumus?)

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
Vasta
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

hr.Doktor (Foorumi maksumus?)

Postitus Postitas ruudolf06 »

selline küsimus siis,et sellise foorumi ülevalpidamine läheb ka kindlasti midagi maksma.me kasutame ja naudime seda asja,kus saame suhelda ja oma muredega välja tulla.äkki sul ka mingit abi vaja selle foorumi elushoidmiseks.aitaks sind võimaluse piires.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

selline küsimus siis,et sellise foorumi ülevalpidamine läheb ka kindlasti midagi maksma.me kasutame ja naudime seda asja,kus saame suhelda ja oma muredega välja tulla.äkki sul ka mingit abi vaja selle foorumi elushoidmiseks.aitaks sind võimaluse piires.
Kõigepealt suurem tänu sellise pakkumise eest. Praegu kulutan foorumi pidamisele 35 krooni kuus. Sellest summast ma ei ela ega sure, nii et esialgu suudan ise maksta. Kuid, juba ammu on mul plaanis luua foorumisse fotode lisamise võimalus. Ühe tarkvara olen ka katsetamiseks ülesse seadnud, kuid seni ei ole ma seda põhjalikult tundma õppinud ja samuti on veel mitmeid läbi mõtlemata tehnilisi küsimusi. Kui aga fotode lisamine tuleb, ei ütle ma abist ära. Ja veelkord, abi pakkumisest tunnen ainult rõõmu.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Fotod oleks küll teretulnud.
Ivo
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist