Foorumi populariseerimine

Midagi ei tööta, midagi võiks olla teisiti. Kasutajaskonna ja tegijate vaheline suhtlemine.
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas keeletu »

hei pealik. kui teite mehed ei tea mis on pääste foorum ja mis muret siin saab avaldada kui midagi sees keema läheb
räägi neile , et tihemini seda alehekülge vaatavad. Aita neil registreeruda kasutajaks , kui mehed tahavad avaldada arvamust .
Arvan, et neil kel on muresid probleeme , mõtteid töö paremaks korralduseks --see ju igati teretulnud-inime õpibkuni elab.
Ja loll käsk ei ole täitmiseks. omal peab ka pea otsas olema.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas kalifa »

On siis välja töötatud foorumi reklaam, mida viiksin üksuste stendidele, vaja veel lööklauset, mis aadressi alla kirjutada:
Endal tekkis mõte "See on koht, kus PÄÄSTJAD räägivad!"
Pakkuge veel välja.
Reklaam on pikuti pooleks A4 leht, mustvalge, redeliga arvuti ja aadress.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Andreas.R »

Kunstnikuhingega kolleegid saavad ise värvi lisada ... Loosungiks: "Päästja päästab päästja..."
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Andreas.R »

Saab näha kas põletava koondamisteema ärakukkumine ka foorumi külastatavust oluliselt mõjutab... Isiklikult kaon paariks päevaks Tallinnasse, et osa võtta Tantsu- ja Laulupeost :wink: - kel mahti - tulge vaatama kui ise kaasa ei löö...
Abiteenistuja
Rivo
Postitusi: 9
Liitunud: 00:25, 23 06 2009
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Rivo »

paar varasemat kogemust samal teemal ütlevad et isegi kui inimesed teavad ei tähenda et nad seda lugema tulevad. lugema toob vaid vajadus e. nagu ma ise tulin uurima mismoodi palgaläbirääkimised lähevad. st et ei tahtnud targutada vaid öelda et kui siit saab infot siis tullakse ja loetakse.

aga lisaks suust-suhu ja komandodesse-perepäevadel tehtavast reklaamist võiks levitada orkuti, facebooki ja muude sarnaste võrgustike kaudu. lisaks ei ole uuel PäA/Päästekooli kodulehel linki.

PS! ühele kuhu saan panin juba üles ka :o)
pritsimees ei ole amet vaid diagnoos
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas kalifa »

Vabariigi ringil sai 50 reklaami infostendidele jagatud, pea pooled komandod ei vajanud neid, mõnes komandos oli pealik foorumis käinud, meeskond aga kuulis esimest korda, ma loodan, et ka ida poolt tuleb osalejaid.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Andreas.R »

Mida oligi arvata - külastatavus jälle "nullis". 8) Paraku on siis kui jälle koondamisnimekiri komandodesse jõuab (hiljemalt oktoobris) liiga hilja midagi ette võtta... Midagi muud kui lihtsalt siin "lobiseda"!
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Mida oligi arvata - külastatavus jälle "nullis". 8) Paraku on siis kui jälle koondamisnimekiri komandodesse jõuab (hiljemalt oktoobris) liiga hilja midagi ette võtta... Midagi muud kui lihtsalt siin "lobiseda"!
Minu statistika kohaselt on foorumi külastatavus juba pikemat aega sama. Mul töötab foorumi küljes Google Analytics nii et andmed on igati adekvaatsed. Külastusi on ca 150 päevas. Nii see oli, ilmselt ka jääb. Puhanguid on olnud, aga need lähevad mööda.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas kalifa »

Täna said esimesed uued reklaamid Kunda ja Tapa, loodan neid edasi jagada, samas võib ju vanale uue aadressi alla äärde juurde kirjutada ja vana maha tõmmata. Kõik on Teie kätes!
mõtetes olen veel Teiega!
Rivo
Postitusi: 9
Liitunud: 00:25, 23 06 2009
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Rivo »

üks foorumi jälgimist lihtsustav vidin võiks olla RSS. kahjuks ma muidugi ei tea, kas sellele foorumi mootorile saab seda külge pookida või mitte?
pritsimees ei ole amet vaid diagnoos
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

Rivo kirjutas:üks foorumi jälgimist lihtsustav vidin võiks olla RSS. kahjuks ma muidugi ei tea, kas sellele foorumi mootorile saab seda külge pookida või mitte?
No näed siis. Ma panin Skype modifikatsiooni külge ja mõtlesin, et panen rss ka. Siis aga jätsin katki. Nagu näha tuleb selle modi võimalusi uurima hakata. Kohe ei saa (päevade jooksul), sest enne pean võrgus tööd tegema ja uurima, kas see on ka piisavalt stabiilne jmt, aga põhimõtteliselt pole midagi võimatut.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Andreas.R »

Doktor kirjutas:
Andreas.R kirjutas:Mida oligi arvata - külastatavus jälle "nullis". 8) Paraku on siis kui jälle koondamisnimekiri komandodesse jõuab (hiljemalt oktoobris) liiga hilja midagi ette võtta... Midagi muud kui lihtsalt siin "lobiseda"!
Minu statistika kohaselt on foorumi külastatavus juba pikemat aega sama. Mul töötab foorumi küljes Google Analytics nii et andmed on igati adekvaatsed. Külastusi on ca 150 päevas. Nii see oli, ilmselt ka jääb. Puhanguid on olnud, aga need lähevad mööda.
Tõesti - pean korrigeerima oma sõnakasutust: pidasin silmas, et kaasarääkijaid/mõtlejaid on kohe palju vähem. Ja mind on hakanud jälitama kunagi Jaan Kaera´t saatnud ebaõnn - niikui midagi kobisen - kohe teema lukus. :shock: Mäletatavasti ei leidnud semiootikute poolt taunimist Tarandi särgikampaania "Kommarid ahju" seega võiks uuesti avada kärbete/koondamiste/palgaläbirääkimiste teema sest 09 veel kestab ja ka uued kõnelustevoorud on tulemas... Rauad tuleb tules hoida nagu Toots soovitas... :cool:
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas kalifa »

Andreas, võta rahulikult!
Seekord sai jälle järele antud, nüüd tuleb uus olukord ja uued mõtted- pole mõtet venitada teemat liiga pikaks, enamus kirjutisi on kaotanud päevakajalisuse. Tuleb uus üles panna ja siit edasi arendada.
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas Doktor »

Doktor kirjutas:
Rivo kirjutas:üks foorumi jälgimist lihtsustav vidin võiks olla RSS. kahjuks ma muidugi ei tea, kas sellele foorumi mootorile saab seda külge pookida või mitte?
No näed siis. Ma panin Skype modifikatsiooni külge ja mõtlesin, et panen rss ka. Siis aga jätsin katki. Nagu näha tuleb selle modi võimalusi uurima hakata. Kohe ei saa (päevade jooksul), sest enne pean võrgus tööd tegema ja uurima, kas see on ka piisavalt stabiilne jmt, aga põhimõtteliselt pole midagi võimatut.
Olen unustanud teada anda, et rss foorumi külge panemise jätan katki. Kasutada võib ehkki see pole nii mugav e- posti kaudu foorumi tellimist. Ei ole leidnud päris sobivat rss programmi.

Aga... mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Foorumi külastatavus on (ilmselt tänu aü- le ja suvepäevadele) tõusnud juulist saadik 25%. Eile oli üldse kõva päev kus foorumis käis päevaga 333 inimest. Natuke on tõusnud ka keskmine leheküljel viibimise pikkus ca 6,5 minutilt 8' 5 minutini kuid üldiselt on see madal ja mis muud kui püüame ikka rohkem sisu luua. Ise loodan praeguse aja ca kahekordset tõusu. :idea:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Foorumi populariseerimine

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Tere head foorumi külastajad.

Otsisin foorumite alt kas pole päästajate foorumit,seda aga sealt ei leidnud. Kui aga kirjutada otsingusse päästjate foorum leiab sealt selle.
Kas poleks tarbekas panna see foorumite alla, teades kui mugavad inimesed on siis ega ei viitsi otsida küll minu lootus on see,et inimesed leiavad sealt meie foorumi, saavad ennast kurssi viia meie tegemistega ja kindlasti saame juurde neid kes toetavad meid(ei väida et neid pole momendil).

Edu kõigile.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist